Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Втора бледа черта на теста за бременност

• 348 808
  • 6 650
  •   3
Отговори
# 6 195
Здравейте, тестът е правен с първа сутришна урина. Предстоящата дата на менструалния цикъл е на 8-9 март, според вас може ли да бъде нещо друго освен положителен. Благодаря за мненията. Спорен и хубав ден.

Положителен е. Честито!

Благодаря за мнението. (•‿•)

# 6 196
  • Германия
Здравейте, тестът е правен с първа сутришна урина. Предстоящата дата на менструалния цикъл е на 8-9 март, според вас може ли да бъде нещо друго освен положителен. Цикълът е с 28 дневна продължителност. Благодаря за мненията. Спорен и хубав ден.
Честито!

# 6 197
Миналият месец беше само 28, а не 30 дни. Тест се прави най- рано 12 дни след овулация.
извинявам се обърках се на 26,27,28 и 1 март беше

# 6 198
Щом не знаете кога точно е била броите 12 дни от 01.03 и тогава правите тест. Бих Ви посъветвала да прочетете повече за това какво и колко време продължава овулацията, оплождането на яйцеклетката, придвижването ѝ по тръбите и съответно имплантацията. Успех!

# 6 199
Щом не знаете кога точно е била броите 12 дни от 01.03 и тогава правите тест. Бих Ви посъветвала да прочетете повече за това какво и колко време продължава овулацията, оплождането на яйцеклетката, придвижването ѝ по тръбите и съответно имплантацията. Успех!
точно на 12 беше предишната ми менструация  миналия месец , благодаря ви!

# 6 200

Момичета, здравейте! Според вас теста има ли някакъв дефект? Втората черта е по тънка, има и   леко червено размазване. Благодаря ви. ❤️🍀

# 6 201
Една черта - отрицателен! Две черти - положителен!
Ако се съмняваш направи си втори тест .

# 6 202
  • Германия

Момичета, здравейте! Според вас теста има ли някакъв дефект? Втората черта е по тънка, има и   леко червено размазване. Благодаря ви. ❤🍀
Не е дефектен. Бременна си.

# 6 203
Здравейте. Днес съм с два дни закъснение на цикъл и реших да си направя тест, не беше с  първа урина. До 5тата минута го гледах, не видях втора черта и го оставих. Но след час преди да го изхвърля видях втора линия, дори незнам кога се е появила. Исках да попитам дали на някой се е появявала такава изпарителна черта на Shure Chek, на мен до сега не ми се е появявала. Разбира се ще повторя теста, но все пак исках да попитам дали има някой с такъв случай и дали теста е бил положителен в крайна сметка. Много благодаря!

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 21:04 от bubanka

# 6 204
На мен ми се появи втора черта на първи ден от закъснението  3-4 часа след тези 5 минути. Чертата беше много бледа и тънка , оказа се извънматочна бременност. Направи още един тест утре.
Здравейте. Днес съм с два дни закъснение на цикъл и реших да си направя тест, не беше с  първа урина. До 5тата минута го гледах, не видях втора черта и го оставих. Но след час преди да го изхвърля видях втора линия, дори незнам кога се е появила. Исках да попитам дали на някой се е появявала такава изпарителна черта на Shure Chek, на мен до сега не ми се е появявала. Разбира се ще повторя теста, но все пак исках да попитам дали има някой с такъв случай и дали теста е бил положителен в крайна сметка. Много благодаря!

# 6 205
На мен тази черта не ми изглежда Розова, по-скоро прилича на изпарителна. Най-вероятно не сте бременна, ако правите нов тест, следвайте инструкциите за отчитане на резултата.

# 6 206
Да, на мен ми излезе след оказаното време бледа (изпарителна) черта на точно този вид sure check и се подведох. Мисля, че и тук няколко момичета показваха такива... Явно този вид тест се случва да дава изпарителни, но тестовете с причина не се гледат след оказаното време!!

# 6 207
Според вас това изпарителна линия ли е?Днес съм 3 дни преди M, тестът е Express.

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 07:53 от Elanlli

# 6 208
Според мен сте бременна. Честито!

# 6 209
  • Германия
Не е изпарителна. Бременна сте.  Честито!

Общи условия

Активация на акаунт