Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 601
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 9 120
  • Мнения: 6 873
На седми ден наистина няма какво да очаквате. Още повече щом и ЧХГ е 0, не разбирам въпроса.

# 9 121
  • Мнения: 108
Имах положителен Престо, и се подведох Sad

На Шуъра чертата се появи на 2рата
минута.
Днес ми е 10ти ден след О.




[
    b][/b]
    За мен линията на Шуър чек изглежда изпарителна. Изчакайте закъснение и повторете, в случай че е било прекалено рано за тест сега.
    На 7ми ден след доказана овулация, тепърва настъпва имплантацията, не знам защо тогава сте пускали ЧХГ.

    # 9 122
    • Мнения: 4 843
    Имплантацията настъпва около 7-10  дни след овулация. След това чак започва да се произвежда ЧХГ и трябва да мине време, за да стане достатъчно високо, за да го хване уринарен тест. Затова трябва да се изчака поне 12-14 дни за тест или закъснение.
    Като ще правите ЧХГ пак изчакайте поне 10 дни, а най-добре 12-14, ако искате категоричен резултат.
    И 20 теста да направите, няма да промените резултата, опитайте се да проявите малко търпение и изчакайте максимално близо до датата на следващата менструация с тестовете.

    # 9 123
    • Мнения: 6
    1 ден преди цикъла ми според вас има ли?

    # 9 124
    • Мнения: 4 843
    Има, да, честито!

    # 9 125
    • Мнения: 6
    Имплантацията настъпва около 7-10  дни след овулация. След това чак започва да се произвежда ЧХГ и трябва да мине време, за да стане достатъчно високо, за да го хване уринарен тест. Затова трябва да се изчака поне 12-14 дни за тест или закъснение.
    Като ще правите ЧХГ пак изчакайте поне 10 дни, а най-добре 12-14, ако искате категоричен резултат.
    И 20 теста да направите, няма да промените резултата, опитайте се да проявите малко търпение и изчакайте максимално близо до датата на следващата менструация с тестовете.
    НАПРАВИХ 2 ТЕСТ И ПАК Е ПОЛОЖИТЕЛНО 2 ЧЕРТИ

    # 9 126
    • София
    • Мнения: 13 082
    Спокойно, не викай. Вероятно овулацията ти е била по-рано.

    # 9 127
    • Мнения: 353
    Горните забележки са за друг случай мисля. Последното момиче не е правило теста много по-рано и бледата черта е само ден преди датата. А и е доста видима. Втория тест просто е потвърдил. Лека бременност. На преглед би се видяло след две седмици.

    # 9 128
    • В.Търново
    • Мнения: 6 684
    Аз знам, че за положителен резултат трябват ясни две черти, а не втора бледа.не бързайте да честитите. Трябва да се направи тест след поне седмица закъснение на менструацията.

    # 9 129
    • Мнения: 4 843
    Аз знам, че за положителен резултат трябват ясни две черти, а не втора бледа.не бързайте да честитите. Трябва да се направи тест след поне седмица закъснение на менструацията.

    Бъркате за чертите и бъркате за закъснението.

    # 9 130
    • Мнения: 21
    Здравейте отново, момичета!  След 2 положителни теста (правени ден преди менструация и в деня) и закъснение от 3 дни, днес имам кървене... Според вас има ли някакъв шанс все още да съм бременна?

    # 9 131
    • Мнения: 353
    Възможно е да е биохимична бременност и да ви е дошло. А ако е по- леко ,може все още да има шанс. Но при всички случаи трябва лекар,за да ви дадат лекарства за задържане ,ако има нужда. Сигурно ще трябва два кръвни да се пуснат ,за да се види има ли,нараства ли чхг. Успех

    # 9 132
    • Мнения: 4 843
    Не мисля, че ще дадат лекарства за задържане, когато не може да се установи бременност в матката.
    Засега май наистина може само  да се пусне ЧХГ да се проследи.
    Възможно е да е биохимична бременност.

    # 9 133
    • Мнения: 353
    Не мисля, че ще дадат лекарства за задържане, когато не може да се установи бременност в матката.
    Засега май наистина може само  да се пусне ЧХГ да се проследи.
    Възможно е да е биохимична бременност.
    Не знам и аз как е. В България мислех,че винаги дават. Значи ѝ остава само да се надява за сега.

    # 9 134
    • Мнения: 200
    Здравейте отново, момичета!  След 2 положителни теста (правени ден преди менструация и в деня) и закъснение от 3 дни, днес имам кървене... Според вас има ли някакъв шанс все още да съм бременна?

    Има.. моя приятелка беше бременна и имаше кървене точно около датата на цикъла й и мисля, че още 1-2 пъти след това. Най-добре е лекар да ви види, а може и да има и цветна бременност.

    Общи условия

    Активация на акаунт