Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 ян. 2019, 23:42 ч.

Частни училища във Варна

• 4 204
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
За съжаление не успяхме. Но и отпадна като вариант заради дългия път.

# 61
Като майка на дете в частно училище бих искала да споделя мнение от първа ръка. Детето ми е в Мечтатели още от детската градина и след това премина в първи клас. Учителите са чудесни, атмосферата е спокойна, а от смяната на ръководството насам всичко тръгна в положителна насока. Относно "родителското присъствие" мога да кажа, че има хора с които не бих искала да съм на една планета, но за щастие са малцинство. Таксата, която изглежда стрястаскащо и демотивиращо, всъщност след направена обстойна проверка от мен, излиза по- ниска отколкото за целодневно обучение на дете (вкл. платена занималня, храна, транспорт, тетрадки, консумативи и т.н.) в държавно училище. Не смятам, че учейки в частно училище детето ми е по-специално от което и да е друго, както и че е по - изостанало или нещо такова. Към момента не съжалявам за взетото решение, дано и за бъдеще остане така. Надявам се да съм била полезна

Общи условия

Активация на акаунт