Предлагане за брак на мъж, как? И кога?

  • 9 481
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
Simple Smile чакат дете ... обичат се...  Майката иска това дете, предполагам и бащата ще го иска, като разбере за него. Интересни съвети давате.

# 46
  • Мнения: 1 196
Аз все пак не разбрах, в кой месец е бременна? Не за друго, ами защото има някакви теми свързани с опасения за бременност още от октомври- ноември.

# 47
  • Мнения: 2 998
Най-вероятно чака да дойде времето, в което вече е късно да го маха. Та тогава любимият и да не го иска, да няма отърване.
Сега прочетох, че трябва да е вече в 5-ти месец. Дано все пак каже на бащата преди да роди. Горкото момче!

Последна редакция: пн, 04 фев 2019, 21:02 от bubbata

# 48
  • Мнения: X
Ех, горкото момче го е направил! Да е мислил!
Защо ѝ е да го маха щом го искат? Ако не го е искал да я е пазил! То не е само да си правиш кефа!

# 49
  • Мнения: X
Искаме го ... Говорили сме за деца ,правили сме си сметка какво ще е ,ако стане нещо и се наложи сега да имаме бебе ,и не ни е проблем ...
Ще се зарадва ,само ще изчакам да стане 14 февруари Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 998
Защо ѝ е да го маха щом го искат?
Иска го тя, за него не е ясно. Въпросът е, че тя умишлено изчаква. Като е толкова сигурна в неговото желание, защо не му е казала още щом е разбрала за бременността?

# 51
  • Мнения: X
Защо ѝ е да го маха щом го искат?
Иска го тя, за него не е ясно. Въпросът е, че тя умишлено изчаква. Като е толкова сигурна в неговото желание, защо не му е казала още щом е разбрала за бременността?

Защото разбрах малко преди да започна тази тема ...  Много пъти сме го обсъждали и знам ,че го иска ,ще се зарадва,просто искам да му го кажа в подходящ и хубав момент ,а какъв по-хубав от Свети Валентин Simple Smile

# 52
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Аз мисля,че е по-добре да кажеш възможно най-бързо и на таткото и на родителите ви.Особено на твоите.
Недей да чакаш.

# 53
  • Мнения: 15 456
Аз мисля,че е по-добре да кажеш възможно най-бързо и на таткото и на родителите ви.Особено на твоите.
Недей да чакаш.

Е то така или иначе Св. Валентин е след 9 дни, така че няма страшно, ако изчака. Само да не се окаже, че до тогава ще е влязла в 4-я месец

# 54
  • Мнения: 225
Родителите ти знаят ли? Сигурна ли си, че си подготвена? Всеки иска деца принципно, но когато всичко е факт, животът ти коренно се променя.
Според мен е редно да кажеш веднага на момчето, все пак детето е и негово. 14 февруари ще го празнувате вече сгодени, надявам се.

# 55
  • Мнения: 434

Е то така или иначе Св. Валентин е след 9 дни, така че няма страшно, ако изчака. Само да не се окаже, че до тогава ще е влязла в 4-я месец
[/quote]

Нямам думи,колко е безотговорно и наивно това момиче.Да не говорим,че по постовете и,тя е вече в края на 4ти месец.Това е-детска психика.И да работи и да учи,такъв човек не смятам,че е достатъчно отговорен да създаде семейство на този етап.Горкото момче,имало да пати с нея!

# 56
  • Мнения: 15 456
Нямам думи,колко е безотговорно и наивно това момиче.Да не говорим,че по постовете и,тя е вече в края на 4ти месец.Това е-детска психика.И да работи и да учи,такъв човек не смятам,че е достатъчно отговорен да създаде семейство на този етап.Горкото момче,имало да пати с нея!

Е, ако момичето е в края на 4-я месец, а момчето още не е разбрало, не говори хич добре за сексуалната и половата култура на бъдещия татко, който ще трябва да възпитава дете

# 57
  • Мнения: 574
Авторке, а на лекар ходи ли? В коя седмица си?

# 58
  • Мнения: X

Е то така или иначе Св. Валентин е след 9 дни, така че няма страшно, ако изчака. Само да не се окаже, че до тогава ще е влязла в 4-я месец

Нямам думи,колко е безотговорно и наивно това момиче.Да не говорим,че по постовете и,тя е вече в края на 4ти месец.Това е-детска психика.И да работи и да учи,такъв човек не смятам,че е достатъчно отговорен да създаде семейство на този етап.Горкото момче,имало да пати с нея!
[/quote]


"Горкото момче" е подготвен ,знае ,че е възможно ,един път се случи да свърши поради скъсване на презерватива ,така ,че е подготвен да чуе такава новина ... Знае какво следва така или иначе ... И не е безотговорно да работиш и да учиш защото аз уча и не съм по-назад от съперниците ми които не идват в час ,за да ходят на кафе ... Ние поне работим нещо което ще ни остане за цял живот,тъй като съм израснала покрай бизнеса на родителите ми и винаги мога да го поема ,ако пожелая ... Мисля ,че съм достатъчно отговорна ,не ме познавате лично и не можете да ме съдите !
Исках единствено съвети и идеи как да му предложа и да му кажа новината ! Пак казвам!
Но благодаря все пак за мненията

# 59
  • Мнения: 17
Момиче, слез на земята! На 18 години момчето сигурно още е ученик, тя брак ще му предлага! Тръпки  ме побиха чак!
Отделно факта, че е под достойнството на всяка самоуважаваща се дама да предлага брак на мъж!

Сега прочетох в коментарите и че си бременна и още не си му  казала! Ужасно подло, ужасно! Ти не обичаш това момче, ти се опитваш да му съсипеш живота, като го поставиш пред свършен факт в момент, в който не може повече да се реагира и обсъжда новината за бременността ти! Подло и незряло!

Общи условия

Активация на акаунт