Кралски работи и клюки - февруари '19

  • 143 785
  • 2 124
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 9 965
Прави ми впечатление, че Маргарет на черно-белите снимки винаги изглежда страхотна красавица, но цветните рязко променят нещата.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 10:02 от Lana

# 871
  • София
  • Мнения: 23 081
Аз не го разбирам това оформяне на лагери Кейт vs Мегън. Първата поради съвсем очевидни причини я харесвам, затова няма да разтягам локуми. Мегън чисто визуално ми е симпатична, но не си пия чая с нея, за да я преценя що за човек е. Никога не бих я нарекла златотърсачка или треторазрядна актриса, защото нито съм запозната с мечтите и амбициите й, нито съм я гледала като актриса. Много ми харесват луничките й, придават й допълнителна екзотика към иначе наличната й. Не ме кефят лунички на рижави хора с много бяла кожа, но при нея са сладурски.
По кралските въпроси мога да се изказвам съвсем повърхностно и затова коментарите ми се свеждат до цвета и кройките на тоалетите и дали ми харесват или не. Е, ако има съвсем очевадна изцепка, също бих я изкоментирала, но надали ще си я сложа на сърцето и ще заклемя едната или другата кралска снаха като такава, чието място не е в аристократичните среди. В общи линии им се кефя и ми е интересно да ви чета.  Grinning

# 872
  • Мнения: 9 652
Според мен Маргарет си е направо груба (в лице). Набедена за красавица, защото кой би казал, че сестрата на английската кралица е грозна? Особено в онези години. Да беше в днешни дни, щяхме хубаво да я нахейтим, ама извадила е късмет! Joy
p.s. Tя има и една скандална "гола" снимка във ваната само по тиара.

# 873
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Не е лесно да се намерят кусури на Кейт и то в такава дълбочина. Очаквам скоро защитничките на Мегън да се прехвърлят и на субдермално ниво. Laughing

За неразбралите пояснявам - всичко, което пиша в последните си постинги е ирония. Така да се каже, правя лек бъзик с хейтърките, или поне се опитвам да ги наподобявам в изказванията им. Не ми се отдава много, не съм човек, който търси кусури или възклицава ди припадък за някое грешно движение или  кофти облекло.

Не мен не ми пука за ничия кожа, нито се впечатлявам от лунички. И аз си имам и си ги харесвам.
И не принадлежа към никой лагер, аз харесвам и Кейт и Мегън. И съм последния човек, който ще се впечатлява от несъвършенствата им. Напротив, много са ми сладки и двете, всяка по своему.  Simple Smile 

Последното все едно аз съм го писала,като добавим че повече харесвам Кейт но и Меган ми е приятна.
Това пък с отслабването толкова защото Меган и Уилям не се разбирали ми е толкова странно и нереално.
Двамата могат да нямат нищо общо ако решат.Налага им се от време на време да са заедно.Ще се държат добронамерено пред камерите и толкова,после кой от където.
Като стане крал ще и дава инициативи чрез подчинените си и толкова.

# 874
  • Мнения: 4 076
Шарлийн и южноафриканският глух плувец Терънс Паркин, Моето лично мнение, че двамата много си отиват.
Я виж ти!Значи Шарлийн не е восъчна фигура,можело да е жизнена,щастлива и твърде силно притисната в симпатягата.Жалко за избора й...

# 875
  • Мнения: 7 191
Напълно съм съгласна с мнението на Тонка!

# 876
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Ако е пускано,извинете.

# 877
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Готин кадър и забавна закачка с Кралицата.

# 878
  • Мнения: 337
Нов скандал май се задава
https://www.express.co.uk/news/royal/1085902/Meghan-Markle-news- … kensington-palace


Тук Мегън ми харесва и мисля, че преди се е обличала къде къде по-добре. Снимката е от фотосесия, а втората е от събитие. Ако залага на светлите нюанси ще е хубава.


# 879
  • Мнения: X
Не знам, обаче аз винаги свързвам Мегън с разголени снимки и сцени. Просто няма как да я взема на сериозно предвид как си е вадила хляба. А още по-зле е, че това е точно обратното на феминизма, с който така я рекламират.

# 880
  • Мнения: X

Скандалите, в които я набъркват роднините и са достойни за сем. Кардашиян.

# 881
  • Мнения: 3 632
Опасявам се, че не е само от роднините.

# 882
  • Мнения: 1 782
Аз май пак ще захвана за Меги. Simple Smile  Ама защо преди косата ѝ почти винаги е на една страна (много ѝ е хубаво така), а сега е все с тоя път по средата...
Сега прочетох и за "скандала". Май умишлено е писала на ръка. Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 17:48 от Dara77

# 883
  • Мнения: 15 524
Ами не ми харесват горните рокли на Меган. Прекалено са ми шарени. Първата ми евтинее яко, а втората изобщо не й отива цветово.
Обаче Мегито така хубаво ще насади Фирмата, че ще се чудят как да оправят кашите с цялата й рода. Тъкмо утихнаха скандалите на Чарз и Даяна, и баба си пое въздух, и айде дойде Мегън с всичката паплач покрай нея. Тя може и да е добър човек, но роднините й ще я закопаят

# 884
  • Мнения: 5 778
За съжаление Мегън няма полезен ход в арсенала си. Ако не общува с родата - безчувствена. Като общува с родата - всичко се продава на медиите, които го разкостват. Жалко, може и баща й да се спомине, ама брата и сестрата ще останат и ще отровят най-хубавите й години в двореца. Нещо като съдбата на Камила ще я сполети - цял живот оплювана. С такива роднини изобщо не й трябват  врагове. Представям се каква истерия ще се развихри като се роди бебето - все пак е внуче на въпросния Томас Маркъл. Част от нескопосаното й поведение в новата среда може да се дължи и на комплексите заради родата.

Общи условия

Активация на акаунт