Кралски работи и клюки - февруари '19

  • 143 784
  • 2 124
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 31 165
Много е хубава Мегън в този тоалет.
Обувките не ми харесват.

# 946
  • Мнения: 5 774


На тази снимка изглежда прекрасно. Косата й само как блести! Може и някакъв вид продукт за блясък да е, но ми харесва. А пък Хари изглежда наистина напрегнат, разсеян и го няма блясъка в очите в редките случаи когато гледа към Мегън.

# 947
  • Мнения: 5 903
Малко е прекалила с хайлайтъра.

# 948
  • Мнения: 39 306
Харесах Меган, но не и косата на Максима.

# 949
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мегън е екстра този път, прическа, роклА, обувки и чанте. Значи можело и да изглежда нормално. Нищо й няма на корема, просто е голям. Ще дойдете на моя акъл за близнаци май май Joy

# 950
  • Мнения: 4 076
Белият цвят й ходи  много повече отколкото на Кейт.Пишат,че е сметаново бяло,но и студеното бяло би й стояло ок.Всъщност всяко бяло ще я отваря.
Този,който я намаза с олио,все едно свърши пудрата и я гримира толкова силно,колкото и нескопосано,та освен мазна изглежда подпухнала,веднага да си подава оставката.Иначе девойчето се кефи и й личи.
Ц,аз залагам на едно!
Тоалетът щеше да й отива много...след половин година,да кажем.Да си спестим приказките,че бременността трябва да се носи с гордост.Майчинството е красиво,болезнено напращялото шкембе-не.Моделът в пудрата к стоеше най-стилно.
Клуни винаги се сприятелява с известните на деня.Той с това е известен.И винаги е много загрижен.Милиони бременни по света имат къде по-сериозни проблеми от Мегините,обаче те не са Бременната и не са му грижа.Одъртява и изкуфява.
Не прочетой Маркъл-драмата,но каквото и да е,аз съм на страната на Мегън.Пълнолетна е и има право да поддържа връзка с когото реши.Тя си поема отговорността,един ден може и да съжалява,а може би не .Дори и да е жестоко,добрият родител ще приеме решението й,щом тя така иска.Вместо това бащата тръгва да я продава по медиите,което няма как да им оправи отношенията,а ще ги закопае завинаги.
Освен ако не е поредната евтина идея на банановата писателка,с което да покаже,че си е сбъркала мястото.

Сара остарява ужасно,безстилно,което често се случва с много простите хора.
Рания обаче греши,като насочва усилия да остане миловидното девойче,което е била на 20.Карикатура на девойчето е вече.Според мен ако смени стайлинга,в който се е вкопчила,прическата най-вече с тая сплескана косица на току-що събудена от сън девица;-това ще я направи отново млада за годините си и красива по друг начин.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 08:37 от LilaC

# 951
  • Мнения: 5 774
Скрит текст:
Белият цвят й ходи  много повече отколкото на Кейт.Пишат,че е сметаново бяло,но и студеното бяло би й стояло ок.Всъщност всяко бяло ще я отваря.
Този,който я намаза с олио,все едно свърши пудрата и я гримира толкова силно,колкото и нескопосано,та освен мазна изглежда подпухнала,веднага да си подава оставката.Иначе девойчето се кефи и й личи.
Ц,аз залагам на едно!
Тоалетът щеше да й отива много...след половин година,да кажем.Да си спестим приказките,че бременността трябва да се носи с гордост.Майчинството е красиво,болезнено напращялото шкембе-не.Моделът в пудрата к стоеше най-стилно.
Клуни винаги се сприятелява с известните на деня.Той с това е известен.И винаги е много загрижен.Милиони бременни по света имат къде по-сериозни проблеми от Мегините,обаче те не са Бременната и не са му грижа.Одъртява и изкуфява.
Не прочетой Маркъл-драмата,но каквото и да е,аз съм на страната на Мегън.Пълнолетна е и има право да поддържа връзка с когото реши.Тя си поема отговорността,един ден може и да съжалява,а може би не .Дори и да е жестоко,добрият родител ще приеме решението й,щом тя така иска.Вместо това бащата тръгва да я продава по медиите,което няма как да им оправи отношенията,а ще ги закопае завинаги.
Освен ако не е поредната евтина идея на банановата писателка,с което да покаже,че си е сбъркала мястото.

Сара остарява ужасно,безстилно,което често се случва с много простите хора.
Рания обаче греши,като насочва усилия да остане миловидното девойче,което е била на 20.Карикатура на девойчето е вече.Според мен ако смени стайлинга,в който се е вкопчила,прическата най-вече с тая сплескана косица на току-що събудена от сън девица;-това ще я направи отново млада за годините си и красива по друг начин.


Моите адмирации към Вас: око-снайпер, език-хирургически нож!!! Hands Clap

# 952
# 953
  • Мнения: 3 626
Мегън е супер и този път!
Нека и пратим положителна енергия да си изкара бременността, да роди здраво бебе и всичко да е ок! Нали!?
Все пак на никой нищо не е направила, че да се хейти толкова много! Бременна жена е, много моля!

# 954
  • Мнения: 6 301
https://www.instagram.com/p/Bty7ZEHgO0H/

Камила ще отлита.

Мегън е много хубава.

# 955
  • На топло
  • Мнения: 4 130
В този тоалет е много по-добре от парцала Живанши. Нормално облекло и дължина.
Джордж Клуни сравнява Мегън с Даяна 🙄 Ба си подмазвача. Ето какво му отговаря един британски водещ.



# 956
  • Мнения: 47 981
Камила много ми харесва. Преди никак не я харесвах, но сега не може да се отрече, че е стилна, има много ангажименти, които изпълнява с лекота, и дори хората я харесват. Липсата й се усети, когато не ходеше по ангажименти известно време.
Абсолютно съм съгласна за Рания , Сара и Клуни Simple Smile Няма какво да се добави Simple Smile
На Мегън само тоалета е добре, но поведение  и излъчване- бая трябва да поработи Simple Smile В сравнение с Кейт е на светлинни години, но това си е ок, защото всъщност си е на светлинни години, ако и да са женени за братя Simple Smile Обаче има шанса да се отърка в Холивуд, а после в английската аристокрация, Мисля, че дразни хората с това, че има милион възможности, шанс, който е милион на едно, а някак си не успява да вземе или даде най-доброто. Иска ми се да я гледам и да ми пада ченето, да засенчва не само Кейт, ами всички принцеси на континента и холивудските звезди. Не само с тоалет и тяло, но с всичко Simple Smile Ама...като сложи прилична рокля, в що годе точен размер, и вече сме уау. Ми малко е, да се постарае повече. Simple Smile

# 957
  • София
  • Мнения: 12 394
Симпатична е Мегън, но много ми лъщи. Не ми харесва грима ѝ. Хари ми е много странен на последните снимки. Като неадекватен гледа, все едно се чуди какво прави там, разсеян ми изглежда. Безумно е да се сравняват Даяна и Мегън, Клуни по-добре да не се обажда.

# 958
  • Мнения: 15 524
Не съм от феновете на Мегън, но този път е разкошна в това бяло. Кожата й е тъмна и такива светли цветове я правят много свежа. Забележките ми са към обувките и чантата. Грозни са ми и цветово не пасват изобщо на тоалета. Ако бяха бели, черни или бежови щеше да е в пъти по-добре.
Обаче доста е напълняла. Сериозни бузки е заформила, а има още 2 месеца. В 9-я направо не ми се мисли как ще е. Но, като цяло този път е много, много по-добре. Ако заложи на по-светли цветове, определено ще спечели повече Simple Smile

Чарз и Камила са разкошни. Много ми харесват Simple Smile

# 959
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Джордж Клуни сравнява Мегън с Даяна 🙄 Ба си подмазвача. Ето какво му отговаря един британски водещ.
Той Пиърс Морган, защото е по-цвете от Клуни, хвани единия, удари другия 😂 Гаф след гаф прави, не му отива на британец и "журналист". Ако беше холивудски актьор, щях да му го простя Wink

Общи условия

Активация на акаунт