Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 54

  • 60 864
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 780
 Срещали ли сте този серум в Лили ??

# 376
  • Мнения: 15 299
Блонди, в Лили не съм го виждала, но в Елитисите го има.
Цената му там е символична, нещо от порядъка на 2.39лв. или 2.69лв.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 4 659
И в пловдивския Елитис имаше този серум, но вече не ги виждам, дано не са спрели да ги зареждат.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 18:30 от marzeliva

# 378
  • Мнения: 3 210
Аз за скраба на Линеа Био да попитам. Къде да го търся?
Няма го в ДМ и Лили. Нямаме Елитис тук.

# 379
  • Мнения: 15 299
Ох, момичетa сегa новa крaстa ме зaкрaсти - в ДМ днес видях, че сa пуснaли двуфaзнa мицелaрнa водa нa Нивея с розовa водa и розово мaсло и измивaщ и дегримирaщ гел от същaтa серия. Опaковките сa в слaдко розово. Зaинтригувaхa ме, aмa ще почaкaм дa ги нaмaлят, че и без товa съм зaтрупaнa с подобни почиствaщи и измивaщи продукти. Не видях дa сa лимитирaнa серия, дaно не сa и по някое време дa ги пуснaт нa промо ценa.

# 380
# 381
  • София
  • Мнения: 17 773
Ако трябва да направя аналогия- тя е като с двата камуфлажни на същата марка- в бурканчето и течния камуфлаж.
Т.е. ако ти харесват като цвят и покривност цветните коректори в палитрта, ще харесаш и тези- просто консистенцията е различна.

За мен лично цветните не са доизкусурени. Simple Smile

# 382
  • София
  • Мнения: 28 458
Голяма покривност не търся, но камуфлажите ми изсушаваха много зоната под очите. Чудех се писалката дали ще е така.

# 383
  • Мнения: 2 780
Ходих до Лили /на сп. Оряхово, София/. Нямаха нито серуми, нито някакви тоници на Revuele... ниищо! Много беден асортимент. Дали и в другите Лилита е така....?!

# 384
  • София
  • Мнения: 17 773
milenaka, не е за тази тема, но на мен също ми изсушаваха много, аз и без това съм със суха кожа и ето тези се оказаха добър избор за мен
http://2.bp.blogspot.com/-JQo_nq7ChJQ/VbDoSkNOY-I/AAAAAAAAHWc/BK … 1024x679%2529.jpg

# 385
  • София
  • Мнения: 28 458
Мерси Simple Smile
Ще пробвам тях, а и на Мак ми похвалиха.

# 386
  • Мнения: 171
Ох, момичетa сегa новa крaстa ме зaкрaсти - в ДМ днес видях, че сa пуснaли двуфaзнa мицелaрнa водa нa Нивея с розовa водa и розово мaсло и измивaщ и дегримирaщ гел от същaтa серия. Опaковките сa в слaдко розово. Зaинтригувaхa ме, aмa ще почaкaм дa ги нaмaлят, че и без товa съм зaтрупaнa с подобни почиствaщи и измивaщи продукти. Не видях дa сa лимитирaнa серия, дaно не сa и по някое време дa ги пуснaт нa промо ценa.
Мноооого ти благодаря за имформацията, тъкмо ми свършва мицеларната вода на Нивеа и си мислех да си взема двуфазна този път 😁 и тоникът ми е с роза идеал петроффф 👌 добре че не си взех от аптеката снощи, днес ще скокна до ДМ. И междувременно да попитам, че оттук разбрах- къде се намира този Елитис в Пловдив?

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 4 659
В централната поща.

# 388
  • Мнения: 2 780
И аз я заглеждам тази серия с розовата вода, но напоследък май повече ми харесва да си свалям грима с мокрите кърпички на Балеа и след това с измивен гел. Днес ще ходя в друго Лили за този серум на Ревюел и за тоника, дано да ги има...

# 389
  • Мнения: 1 597
  Това си купих днес от ДМ,чудех се много за маската,дано е хубава

Общи условия

Активация на акаунт