Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 246

  • 52 160
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 41 649
Линка Hug,благодаря за инфото,преводите и коментара! bouquet

Баги Hug,късметлийка за новите снимки! Wink newsm10




Цитат
Туба с поклонницами
Нона Хамид (Nona Hamid) из Египта добавила фото в инстаграм и написала: Моя первая фанатская болтовня. Я не могу поверить, что когда-либо увижу мою любимую актрису! Я посмотрела так много её турецких сериалов и хотела пересечься с ней в Турции, но никогда не думала что это случится на самом деле. Я люблю её! Кто ещё знаком с ней?
https://vk.com/eatb_haber

# 361
  • Мнения: 4 535






То това Париж, като втори роден град ни е станал покрай Тубата Wink И понеже от мен нищо ново няма за нея, поне по едно парижко музикално кафе да предложа следобедному Grinning
Хубав ден на всички желая!! Hug Peace



# 362
  • Мнения: 4 222
Здравейте, момичета

Изглежда, че май само аз останах, която не съм пожелала успех на ВОИ поради началото на снимките , които започнаха вчера. Така, че и аз стискам палци на целия екип и най-вече на Туба сериала да бъде заснет лесно и да им върви по вода

Благодаря ви за всичко, което сте споделили вчера и днес  newsm51
Латинофеновете и испанките отново показаха горещата си кръв с прекрасните пожелания към Туба, които са споделили в соц.мрежи - Вичи Hug, Цвети Hug благодаря ви, че ни ги показахте
Вчера се е появила първата снимка зад кадър - Злати Hug
Цитат

Днес сутринта се е появила още една снимка от сета, която Линка ни е донесла  Heart Eyes
Цитат

Преди малко  в ТТ ми попадна кратко видео от сета
TubaBüyüküstün_Mag @tuba_mag
 1h1 hour ago
More
#TubaBüyüküstün’ün başrolün de olacağı çekimleri başlayan Netflix’in yeni projesi #OttomanRising setinden

Превод с Гуги: #TubaBüyüküstün the new project set Of Netflix, which began filming the leading role #OttomanRising of
От сета на новия проект на Туба Б , ВОИ, която е в главната роля

https://twitter.com/tuba_mag/status/1108074103313969152
Ето го видимо Peace


Линка Hug вчера си ни донесла новината, че Туба е подписала споразумение с Нетфликс, за това, че може да участва и в други проекти, докато ВОИ се заснема. Е, вече тази новина е тиражирана и в пресата Laughing Дали не е пред подписване на договор за участие в друг проект както се говори  newsm78 Ха, дано Praynig
Колкото до нов съвместен проект на Туба с Мурат Й. и на мен не ми се иска, защото магията на Аси ще се загуби. Това важи и за всичките й други партньори yes Така, че напълно съм съгласна с теб , че не искам да играе  в нов проект,  с който и да е от предишните си партньори. С всеки от тях направиха прроекти, които останаха в сърцата на зрителите , къде повече, къде по-малко. И ако отново се срещнат в някой проект в бъдеще неминуемо ще се стигне до сравнение с предишния. Затова е по-добре в бъдеще да си партнира с актьори, с които до сега не са били ГГ в съвместен проект. а добри актьори в Турция, и не само там, бол Peace

Надин Hug и днес си ни освежила с прекрасна музика . Вчрно Париж ни стана много близък покрай честите пребивавания на Туба там
Баги Hug днес голям късмет си извадила с появата си и хоп...нови снимки на Туба с фенове Peace

Боже ooooh! чак сега ми се пови поста на Линка 345 от 17.03. А аз се чудех за какви характеристики на мъжките образи си говорите. А и Надин беше доуточнила  за началото на запознанството в реала на някои от вас. И се чудех защо го е написала Mr. Green
Значи понякога трябва да се връщам 1-2 стр.назад , за да не се чудя за какво става реч Sick


Големите неща не могат да донесат щастие в живота ни,
щастието и радостта идват с тези малки неща, които съществуват около нас.


От мен пък едно колажче Whistling


Хубава вечер!  love001

ПП. нова снимка от сета



blackwhite @liveswhites
 2h2 hours ago

Buda #OttomanRising setinden

Кой ли е този Буда? newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 22:47 от kanti

# 363
  • Мнения: 9 987


Нашата християнска султанка днес е била свободна, май...
https://twitter.com/liveswhites/status/1108077734239133699
Цитат
Сегодня на съемках были Джем Йийит Юзюмоглу и Селим Байрактар
Затова са я хванали в Зорлу център...
Баги  Hug мерси за снимките!  bouquet



Тоалетът ѝ е разкрит напълно!  Joy
Блузката...



Якето...




НЕма лабаво!  hahaha



Един нов клип, посветен на Туба...



И малко неща от нета, които ме впечатлиха...



Али Билгин - режика на ДК, е бил на някакъв семинар, или подобно, на който се е дискутирала цензурата, дължината на епизодите и начина на определяне на рейтинга - все неща, които се дискутират и в този форум, и в ВК. Дискусии, дискусии, а промяна ще има ли?  newsm78



Забележете актрисата, която е в Б-я на филмовия фестивал, ХЕ с колко мартеници са я закичили.  Laughing По това познах, че е в България!  Joy



А тази снимка на Езги Мола просто много ми хареса! Ракурса е готин и не стандартен! А бе, просто ми хареса!  Heart Eyes



Не остана друго, освен да ви пожелая лека и приказна нощ...

# 364
  • Мнения: 2 195
На добър час на Туба и екипа на ВОИ newsm10

# 365
  • Мнения: 5 721
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено през вчерашния ден.
Баги Hug waveyБлагодаря ти за новите снимки.


                        

Добре дошла - Пролет!

ПРОЛЕТ
Никола Вапцаров

Пролет моя, моя бяла пролет,
още неживяна, непразнувана,
само в зрачни сънища сънувана,
как минуваш ниско над тополите,

но не спираш тука своя полет.
Пролет моя, моя бяла пролет —
знам, ще дойдеш с дъжд и урагани,
бурна страшно, огненометежна........

                              

              
Линка HugКанти Hug
 Напълно съм съгласна с вас,че Туба ако участва в нов проект с който и да е от бившите си партньори,ще има непрекъснато сравнения с предишни образи,ще се загубят много от хубавите моменти от предишни сериали.След като Туба ще има ново евентуално участие ,значи и нов Партньор , кандидати много. Grinning Grinning

                      

Хубав пролетен ден ви желая bouquet

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 08:37 от Вичона

# 366
  • Мнения: 41 649
Добро утро,момичета! Hug





Линка Hug,благодаря за късния пост! bouquet Хазар Е. беше на гости и на Гала в На кафе! Peace
Вичи Hug bouquet

За участие на Туба с бивши партньори сме го коментирали не един и два пъти!За сериал-не,но за филм съм съгласна! Wink





Чудесен ден на всички! bouquet

# 367
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички  Hug

Ами да, как да не празник - първа пролет и ден на ЩАСТИЕТО...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Е... с първи опит не можах да се включа, форумът не ми позволяваше да пиша в полето за пост  ooooh!, та... минах първо през другата ми тема тук и... сега вече и в тази дава  Wink



Хубави нови снимки имаме... и те заредени с пролетно настроение  Simple Smile

Ама... и да си призная ме хваща яд, като видя такива млади и хубави момичета и... забрадени  Mr. Green



Е... така времето ми бързо изтече и... хубав ден на всички, дано има повече инфо от сета  Peace

# 368
  • Мнения: 9 987
Здравейте!  Hug



Честита пролет!  Hug



Пролет пукна! Ние - не!  hahaha hahaha hahaha



Бъдете щастливи! Колкото и това да прави нещастни другите!  hahaha





Щастлив ден на всички!  Hug

# 369
  • Мнения: 4 222
Привет, момичета

Благодаря ви за всичко споделено през деня  smile3525

Още малко и щях да пропусна Деня на щастието Heart Eyes и началото на астрономичната пролет Heart Eyes



Пожелавам на всички нас, както и на Туба да сме  много щастливи! Peace




Нямаме някакви новини от момичето ни, както и за ВОИ  Sad

Да се надяваме утре да ни зарадват с нещичко Praynig

Предлагам ви една притча за щастието Peace
Скрит текст:
Живял един човек, който искал да осъществи 3 свои мечти – да се ожени за красива жена, да има блестяща кариера и да стане известен.

Една зима голяма фирма щяла да го интервюира за свободно място. Той се стараел да не закъснее за срещата, защото това бил неговият шанс да осъществи мечтата си за кариера.

Докато вървял към фирмата, той видял как един възрастен мъж паднал на улицата. Човекът погледнал падналия, но решил, че е пиян и не му помогнал да се изправи, бързайки за интервюто. Събеседването обаче не минало добре и той не получил мечтаната работа.

В една лятна вечер този човек случайно видял трупа улични актьори и решил да изгледа тяхното представление. След края на етюда при него се приближила една от актрисите, преоблечена като старица и гримирана като клоун, която го попитала дали е харесал играта. Но човекът решил, че актрисата ще иска пари и не ѝ отговорил.

През една дъждовна вечер, докато този човек се прибирал у дома от рожден ден на приятел, видял жена, която плачела на една от пейките. Жената също го видяла и го помолила да поговорят, само за да сподели семейната си трагедия. Човекът обаче бил много изморен и не обърнал внимание на молбите ѝ.

Този човек починал в самота, а живота му бил нещастен. Когато срещнал своя ангел-хранител на небето, той го попитал защо съдбата не му е помогнала, за да сбъдне своите 3 желания.

Ангелът обаче му отговорил, че е имал шанса да реализира и трите си мечти, но не е имал очите, за да види отворените пред него врати.

Падналият човек на улицата бил генералният директор на фирмата, в която имал интервю. Ако бе отделил само минута да му помогне, щял да има блестяща кариера.

Актрисата, преоблечена като старица, била красавицата, за която искал да се ожени. И ако беше поговорил с нея, щели да се влюбят и да се раздават на семейно щастие до края на дните си.

А жената, която плачела под дъжда, била писателка. Ако бе изпълнил молбата ѝ да изслуша трагедията ѝ, тя щеше да се вдъхнови и да напише книга, която да посвети на него, изпълнявайки желанието му да стане известен.



Лека нощ!  smile3524




Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 00:11 от kanti

# 370
  • Мнения: 5 721
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за споделеното през вчерашния ден.
Злати HugЛинка HugЦвети HugКанти HugНадин HugБаги Hug bouquet bouquet

                             

Пролетта е живот ,пролетта е надежда ,пролетта е любов и щастие !
 Пролетта е в сърцата ни !
Когато утрото започва с усмивка, несъмнено и деня ще бъде такъв - усмихнат, вълнуващ, успешен и красив...
Спокоен, слънчев и спорен ден!

                

               

Днес е ден на поезията.

                   

Хубав и спокоен ден. bouquet


# 371
  • Мнения: 41 649
           Добро утро! Hug

     



Линка HugЦвети HugКанти Hug

Вичи Hug

Благодаря ви за споделеното! bouquet bouquet bouquet

Днес има много международни дни! Peace

А творците творят колажи! Laughing Peace







Приятен ден,момичета! bouquet

# 372
  • Мнения: 9 987
Здравейте!  Hug



Вчера петима в темата, а днес май по-малко, даже... ooooh!
А аз нося новина!  Mr. Green
Цитат
Актеры Зейнеп Тугче Баят и Джансель Эльчин, обручились.
Влюбленные вместе чуть больше года. Зейнеп и Джансель познакомились в театре.
Стало известно, что свадьба состоится уже летом. Молодые активно готовятся к свадьбе.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri


Честито  на двамата ни партньора!  bouquet
Запознали се в театъра, друг път!  hahaha hahaha hahaha
ПС още веднъж доказа, че е сериал - събирач!  Joy
Туба е харесала в ИГ



Шоу ТВ коментира поздрава на Туба за 8 март. В добър смисъл за Туба, пояснявам за хейтърите!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
https://vk.com/video-121564141_456243358?list=bac28c198a6a455fc0
За тези, които не я понасят с отворена уста...



За тези, според които не умее да плаче!  Shocked



За тези ,които си я харесваме всякак.  Heart Eyes



Хубав ден ви желая!


# 373
  • Мнения: 9 987


Майя и Топрак 💕

# 374
  • Мнения: 5 721
Здравейте Hug Hug
Злати HugЛинка HugБлагодаря ти.
Честито на Джансел Елчин.

                                          

                

                                  

                    


Cesur ve Güzel//TuKi

#TubaBüyüküstün ✨✨#OttomanRising
Скрит текст:
Tuba Büyüküstün’lü fotoğraflar gelene set fotoları ile idare edicez #OttomanRising
Все фотографии Тубы Бюйюкюстюн со сьемок будут управляться #OttomanRisingс

Явно,те ще преценяват какво да пускат на нетърпеливите фенове.


Приятен следобед,дами bouquet

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 18:01 от Вичона

Общи условия

Активация на акаунт