Лакове за нокти - 127

  • 58 759
  • 755
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 21
Здравей , имам въпрос и  аз имам същият лак и този цвят ,как успяваш да го нанесеш за да стане толкова плътен ? При мен трябва да направя  3-4 пласта за да стане както трябва и накрая винаги се размазва . Има друг на 21-twenty one , но се нанася супер  .

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 14:29 от linyto

# 301
  • София
  • Мнения: 4 296
Ан Болейн битува при мен доста обрано, да кажем "зряло", ако не точно "бабешки". Може би не съм готова да оценя по достойнство английските благороднически страсти

# 302
  • Мнения: 2 237
След 2 седмици в червено - нещо нежничко.

Но на телефона ми му е трудно да пресъздаде това, което виждат очите ми..

# 303
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Rimmel 400 Tangerine Tent:                 

# 304
  • Мнения: 4 397
Включвам се и аз във Вълната от бози Grinning
На своите ръце не обичам такива цветове, харесвам ги само в този вариант - с матов топ лак
Със светкавица и без



Реалният цвят е този:


А лакът - GR Ice Chick - 11

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 18:19 от Luchia^^^

# 305
  • София
  • Мнения: 3 013
Цяла седмица бях така


# 306
  • София
  • Мнения: 1 170
Opi Charcoal

# 307
# 308
  • Мнения: 779
Момичета,може ли да ви  попитам ,къде предлагат лакове на essie (трябва ми топ лакът good to go),защото никъде не мога да го открия...ако пък знаете друг топ с подобни качества ще съм благодарна да ми посочите..

# 309
  • Мнения: 13 929
Виж  в Ремедиум,  макар някой да каза, че са изтеглени от българския пазар, вчера видях че още има лакове.
https://remedium.bg/product/23144/esi-top-coat-good-to-go-13-5ml.html
Няма наличност за съжаление.

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 23:11 от amini

# 310
  • Мнения: 1 129
Здравей , имам въпрос и  аз имам същият лак и този цвят ,как успяваш да го нанесеш за да стане толкова плътен ? При мен трябва да направя  3-4 пласта за да стане както трябва и накрая винаги се размазва . Има друг на 21-twenty one , но се нанася супер  .
При мен се получи на 3 пласта....като четката не изчеждам особено добре . Сложих отгоре брпкатения лак,защото като цяло те съхнат по-бързо:) И така малко го надхитрих...иначе е много непокривен

# 311
  • Мнения: 20 144
Мама на Миро, много свежо и весело.
Джулс, това Опи е много интересен цвят.
good to go съм взимала преди години от идна аптека на Витошка, много близо до кръстовището с Патриарха.

# 312
  • София
  • Мнения: 1 420
Момичета, нямам време да пиша на всички отделно затова тук Simple Smile Лаковете ни пътуват, четвъртък или петък ще са в Бг.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 170
Lemy, за мен е малък разкош това Opi. В зависимост от светлината е ту сив, ту лилав, ту зелен. Много ми е любим Heart Eyes

# 314
  • Мнения: 13 082
Днес намазах едно червено ОПИ и о чудо! Вече е с оголени връхчета. Ще го свалям, ясно е, но се ядосах много.

Общи условия

Активация на акаунт