Лакове за нокти - 127

  • 58 781
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 478
Последните два май не съм ги показвала.

https://www.instagram.com/p/Bt-olASDtPZ/
https://www.instagram.com/p/BuIksSlg4OC/

# 331
  • София
  • Мнения: 1 002
Бих те посъветвала да нанасяш малко по-далеч от кожичките и да почистваш след лакиране, за да има маникюрът завършен вид. Съветът ми е напълно добронамерен, моля да не се засягаш.

# 332
  • Мнения: 1 789
От мен маникюр с единствения ми червен лак - OPI Got The Mean Reds:


Червеното изобщо не е моят цвят и не се възприемам с червен маникюр, отделно връхчетата ми се оголиха още на втория ден, което е крайно необичайно - по принцип на моите нокти всеки лак издържа поне 5 дни в чудесен вид.
Вече извадих пролетните лакове, носи ми се пастелно розово и това ще бъде следващия ми маникюр, планирам OPI Pinking Of You в комбинация с More Than Glimmer.

# 333
  • София
  • Мнения: 4 305
Cristal Noir, не се лишавай от червен маникюр! Разкошен е. Толкова приказно красиви ръце имаш!

# 334
  • София
  • Мнения: 1 420
Ето нещо от мен.

# 335
  • Мнения: 20 163
Кристал, просто не си намерила твоето червено.
Този убит цвят не ми допада, честно казано.

# 336
  • Мнения: 1 789
Harpalike Благодаря!
Lemy Чудя се изобщо има ли "мое" червено, нито с класическо червено се възприемам, нито с по-оранжев или по-розов нюанс, общо взето от тази гама само с бордо и разновидности на тъмни вамп червеникави нюанси се харесвам.

# 337
  • Мнения: 20 163
Кристал, ти показвай тук, ние ще ти кажем кое е твоето Stuck Out Tongue Winking Eye

# 338
  • София
  • Мнения: 1 002
Кристал, ти показвай тук, ние ще ти кажем кое е твоето Stuck Out Tongue Winking Eye
Joy
абсЕлютно

# 339
  • Мнения: 857
Бих те посъветвала да нанасяш малко по-далеч от кожичките и да почистваш след лакиране, за да има маникюрът завършен вид. Съветът ми е напълно добронамерен, моля да не се засягаш.

Благодаря!
Само ако знаехте , че се лакирам като третокласничка:)))
Ама пък обичам да го правя:)

# 340
  • София
  • Мнения: 3 022
Добре,че имаше слънце та му се порадвах.

Подарък от мила съфорумка Flowers Rose

Светлия лак е Флормар Summer LS 03

# 341
  • Мнения: 20 163
Натуся, много свежо, стана ми едно такова лятно ☺

# 342
  • София
  • Мнения: 3 022
Натуся, много свежо, стана ми едно такова лятно ☺
Щото е слънчево Wink

# 343
  • София
  • Мнения: 2 934
Здравейте. Само чета от балкона, че си изядох ноктите до живец при един проблем. Кофти навик, никакви гелове не можаха да ме отърват от него. Сега се чудя кога пак ще пораснат отново, толкова ми се иска да върна времето. Ще чакам няма начин.

Друго исках да питам. Този ув топ гел на Перфект в едно черно шишенце ли е? Намерих го в един сайт, но пише че се пече в ув лампа? Вярно ли е..

# 344
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Не. Съхне и без лампа.

Общи условия

Активация на акаунт