Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 38 209
А и това нищо не е. От късата страна на нашия блок има някаква луда, която хвърля ползвани превръзки и ... и всякакви гнусотии. Те са по един апартамент там, ама не ми се занимава да разследвам кой е. Лошото е, че всички минават оттам и трябва да внимаваме да не настъпим нещо.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 416
А и това нищо не е. От късата страна на нашия блок има някаква луда, която хвърля ползвани превръзки и ... и всякакви гнусотии. Те са по един апартамент там, ама не ми се занимава да разследвам кой е. Лошото е, че всички минават оттам и трябва да внимаваме да не настъпим нещо.

... Или да не падне нещо върху главите ви ... Scream Случвало ми се е да имам злощастния късмет да минавам покрай контейнер за боклук, който някой съвестен гражданин се опитва да уцели от балкона си с огризка от яълка. Беше болезнено, но май го предпочитам пред използвана дамска превръзка.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 358
На мен ми омръзна от боклуците, които виждам от нас (на 2-ри етаж живеем) вкл. една висяща на клон торба пълна с някаква гняс и вода (от дъждовете), както и някакви конци/прежда. Някои да има идея, как да ги махна от там (на нивото на 2-ри етаж са...)? Има и всевъзможни други боклуци, които сама ще изчистя при първа възможност вкл. и цял килим?!?!? стара дограма и пощенски кутии?!? Също така вече изпадам в ужас, като минавам по пътечката отстрани на блока, където всеки ден има ново кучешко л@йно! Последния път даже стъргах едно от подметките на детето, понеже в тъмното не видяхме и сме го нацелили. Sad Виждала съм една съседка, която ходи с торбичка след кучето си. Другите с кучета обаче явно не го правят. Работата е там, че сме нови във входа и не знам как да им кажа тактично на тези с кучетата..., за да не си навлека евентуални проблеми. Едните даже живеят точно до нас.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 565
На мен ми омръзна от боклуците, които виждам от нас (на 2-ри етаж живеем) вкл. една висяща на клон торба пълна с някаква гняс и вода (от дъждовете), както и някакви конци/прежда. Някои да има идея, как да ги махна от там (на нивото на 2-ри етаж са...)? Има и всевъзможни други боклуци, които сама ще изчистя при първа възможност вкл. и цял килим?!?!? стара дограма и пощенски кутии?!? Също така вече изпадам в ужас, като минавам по пътечката отстрани на блока, където всеки ден има ново кучешко л@йно! Последния път даже стъргах едно от подметките на детето, понеже в тъмното не видяхме и сме го нацелили. Sad Виждала съм една съседка, която ходи с торбичка след кучето си. Другите с кучета обаче явно не го правят. Работата е там, че сме нови във входа и не знам как да им кажа тактично на тези с кучетата..., за да не си навлека евентуални проблеми. Едните даже живеят точно до нас.

Лепнете, ей, тия на входа:

Скрит текст:

# 50
  • София
  • Мнения: 112
Сложи камера?

# 51
  • София
  • Мнения: 12 006
И като сложи какво? Ще ги порицае публично на събранието на блока ли? Laughing Или мислиш, че човек, който с целия си акъл мята боклука през терасата, би го спряла 1 камера. Я да има глоби /от съответните органи/ както по белите държави, тогава ще се промени мирогледа на такива селяндури.

# 52
  • Мнения: 540
Ще разпечата снимки и ще ги сложи по стените на стълбището. 😁

# 53
  • София
  • Мнения: 12 006
Ще разпечата снимки и ще ги сложи по стените на стълбището. 😁
А да и те /сниманите/ ще отидат да се срамуват в ъгъла  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 747
Новини от фронта: преди няколко дена отново започнаха да хвърлят. Днес вечерта се залостих с чаша вино на терасата и за мой късмет видях кой точно хвърля. Съседката от третия етаж. Събрах всичко и го изсипах върху изтривалката й. Чакам реакция.

# 55
  • Мнения: 1 195
Новини от фронта: преди няколко дена отново започнаха да хвърлят. Днес вечерта се залостих с чаша вино на терасата и за мой късмет видях кой точно хвърля. Съседката от третия етаж. Събрах всичко и го изсипах върху изтривалката й. Чакам реакция.
Честито за разкритието и успех в начинанието! Grinning

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Стой под прикритие, да не взема да ти отмъсти с доза боклук пред твоята изтривалка.

# 57
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Продължавай да и ги връщаш под изтривалката.
Мръсни , мързеливи гадини

# 58
  • Мнения: 2 485
И ние имаме подобен проблем, но ние със сигурност знаем кой е, защото сме на предпоследен етаж. И наглеците отричат, че и заплашват! Не мога да повярвам колко отвратителни хора съществуват!

# 59
  • Мнения: 1 747
Откакто разбраха, че знам кои са вече не хвърлят. Ще видим докога.

Общи условия

Активация на акаунт