Коя е тайната за отслабване?

  • 6 130
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54 338
Ето такива общи и изпльокани от никъде изказвания са гаранция за изпростяване на темата. :Д Само казвам.

Твоите понеже са много умни.
Като ти гледам речника...

# 46
  • Мнения: 1 271
Истината е някъде там и не общовалидна за всички. Но определено съм стигнала до извода, че за хора натрупали килограмите си още  през детството си борбата е трудна и постоянна, хора качили в зряла възраст дори и за по-дълъг период се справят по-лесно със свалянето им. Зависи и от поставените цели, ако гониш непостижим образ, да изглеждаш по определен начин, със сигурност борбата е много по-дълга и трудна. Аз съм стигнала за себе си до извода, че за да отслабна трябва да спра да ям след 6 часа, даже и по рано, както и да имам по-дълги периоди без прием на храна, да забравя тестените продукти, сладко не обичам и рядко посягам, май и млечните и да се придържам към принципите на разделното хранене, но пуста "мозъчна" лакомия (рядко ми пристъргва на стомаха) все се изкушавам, особено вечер.

# 47
  • Германия
  • Мнения: 111
Трябва да се намери истинската причина за наднорменото тегло. Пълни кръвни изследвания и много проблеми излизат наяве. Трябва да се наблюдаваш и редовно да се мериш, по едно и също време. Открие ли се истинската причина за излишните килограми тогава може да се работи по целенасочено отслабване. Като цяло хормони или проблеми с черният дроб са основните причинители на проблема. Свалих 17 килограма за една година 🤞, беше целенасочено пътуване към себе си. Започнах с пълен детокс и продължих с чисто хранене с по-малко въглехидрати и много спорт. За мене истината беше разнообразен спорт 4-5 пъти седмично и чисто хранене 5-6 пъти дневно.

# 48
  • Мнения: 21
Трябва да се намери истинската причина за наднорменото тегло. Пълни кръвни изследвания и много проблеми излизат наяве. Трябва да се наблюдаваш и редовно да се мериш, по едно и също време. Открие ли се истинската причина за излишните килограми тогава може да се работи по целенасочено отслабване. Като цяло хормони или проблеми с черният дроб са основните причинители на проблема. Свалих 17 килограма за една година 🤞, беше целенасочено пътуване към себе си. Започнах с пълен детокс и продължих с чисто хранене с по-малко въглехидрати и много спорт. За мене истината беше разнообразен спорт 4-5 пъти седмично и чисто хранене 5-6 пъти дневно.

Моля да споделите, какво е вашето чисто хранене и как сте провеждали детокс?

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 18:36 от ViJuli

# 49
  • Германия
  • Мнения: 111
[quote author

Моля да споделите, какво е вашето чисто хранене и как сте провеждали детокс?
[/quote]
Пълният детокс правих по програмата на данета Мей, под чисто хранене имам впредвид натурална храна без консерванти, оцветители, захари- зеленчуци, месо, риба, сурови ядки, кисело мляко, плодове по-рядко.

# 50
  • Мнения: 21
[quote author

Моля да споделите, какво е вашето чисто хранене и как сте провеждали детокс?
Пълният детокс правих по програмата на данета Мей, под чисто хранене имам впредвид натурална храна без консерванти, оцветители, захари- зеленчуци, месо, риба, сурови ядки, кисело мляко, плодове по-рядко.
[/quote]

Аха, Метода на Мей е топла вода с лимон всяка сутрин, нали? И какво е мнението ви, какво беше усещането и някакъв видим резултат от детокса постигнахте ли?

# 51
  • Германия
  • Мнения: 111
Детокса е най-важен, той отключва процеса на отслабване. Програмата за детокс на Мей не е само вода с лимон, комбинации от различни смутита по часове.

Общи условия

Активация на акаунт