Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 877
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 771
Много е пораснала Елени.
Честито колело на Лято. Ние караме и тримата. а аз май не съм слизала за всичките тези години от колелото. А с него и от мост съм падала, и тук преди няколко години, спрях заради една майка дето не си държи детето, а го е пуснала по алеята за колелетата. Паднах защото спрях и педала остана заключен. Така се бях охлузила, че и на лицето имах....идваше ми тази да я разстрелям, има знаци, може ли такава безотговорност.
За мотор, карала съм като ученичка. Много исках тук да си взема, на два светофара съм от къщи, ММ като стар моторист каза, че докато е жив мотор няма да има в къщи. Поне се нави за слингшот, само аз дето се разкандардисах - не ми трябва за 2 месеца

# 1 231
  • Мнения: 14 300
Селесте, мерси, ама ако ще ям пишмание искам да е от извора 😂 Мисля, че има в един сирийски ресторант, може там да опитам. ЦБА при нас са много гадна верига, не стъпвам.

# 1 232
  • Бургас
  • Мнения: 6 487
ЦБА при нас са много гадна верига, не стъпвам.

Лично се убедих в това мин.лято. Те всъщност и при нас не са цвете за мирисане.

ММ и Вики карат колело, лятото и малкото сигурно ще лети вече с баланс колелото, остава аз да измисля нещо за придвижване след тях.

# 1 233
  • София
  • Мнения: 18 698
Селесте,тротинетка разбира се!

Благодаря за Елени,много бързо порасна да.

# 1 234
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 771
И аз имам тритонетка. Купих си я, че ми беше писнало да уча Калин и да подскачам на малката. Е племенниците ми за 2 часа на летището успяха да го научат, а ние и до сега си караме.
Сега съм нарочила ролерите, че мойте хванаха паяджина. само трябва протектори за ръце и крака да му взема

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 18:32 от Titina

# 1 235
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Кво прайте, дружки?
Аз вечерях вече - грах с масло. Много обичам. после ще хапна и едно млекце - забърках си го със сладко от боровинки, ленено семе и чиа. Няма само виеда ядете модерни неща, я!
Днес не съм си подавала носа навън, нали ветровито и го използвах като оправданеие да си се миша цял ден из къщи с филми и книги. Ама пък ме нападнаха по телефена приказливи дружки и по 2 часа разговор - е мноу мразя, ама няма отърване. Хем съм казала,че половин час ми е крайното търпило на тел.разговор. Ма не разбират от дума, ко да ги прайш.
Люска, на мен ми се случва често като си легна, да си спомня съня от предната вечер. Сякаш е записан на възглавницата. Обаче не го сънувам пак.
Иначе и аз имам проблеми със съня, откакто съм сама. Ако се размисля за туй-онуй, за живота и край - няма заспиване до сутринта.

Всичко обичах да карам аз и- колело, и ролкънки, и тротинетка. Мотор не съм карала, макар че сме имали. ММ се преби с него преди 15 г. Ръката му се счупи на парчета, едвам я спасиха. Цяло лято живя в Пирогов, а аз - между Пирогов и къщи. Оттогава намразих моторите, запънах се и докато не го продаде, не отстъпих. 3 пъти го оперираха, кости от таза му взимаха да присаждат на ръката. Иначе харесвам мотори, ама вече само отстрани да ги гледам, не искам да имаме вкъщи.

# 1 236
  • София
  • Мнения: 1 590
Добра вечер другарки!  Heart

Светалче, и аз съм турила ултиматум за моторите!
Заклела съм синчо, като ме "изпратят" - тогава да си купува мотор ... Обаче, пред вид разликата ни от 18 години, и факта, че смятам да доживея до 100 - ми като стане на 82, нека си купи  Stuck Out Tongue Winking Eye

Да ви кажа един майтап :
Във фейсбук постнах едно изпълнение на внучката на Ш. Азнавур на култовата му песен La Boheme, и лаконично написах "Внучката" ... смятайки, че няма човек да не знае Азнавур ... И току започнах да получавам честитки "Да ви е жива и здрава!" и т.н. Брях, сега трябва да оправям тази каша ...

https://www.facebook.com/juanvargas54/videos/10156983416723750/?t=8

# 1 237
  • Мнения: 39 309
Люска, няма твой пост без смешка! Оправяй се сега с приятелите.

# 1 238
  • Мнения: 14 300
Оф бе, Люскаааа, на 82 дс си купи мотор вика 😂😂😂😂 Страшна си шматка ❤😍🤗🤗

Елени е бонбон и с каска и без каска 😍

Аз обичам да говоря по телефона, ама да нямам друга работа. Откачам някой да ми звъни за глупости в работно време. Няколко познати и бившия ми свекър го имаха тоя навик, ама бързо ги отучих. Близките ми знаят, че от 8 до 5 само спешно ако е. Или пишат да се обадя, като мога да говоря. И аз така правя де.

Аз се найогих и така да съм гладнааааа... Меденката и солетите отдавна ме пуснаха и сега съм вук. Омлет ще е вечерята.

# 1 239
  • Мнения: 11 908
Искам да попитам, дали някояот вас се сеща за един телевизионен театър? Някъд от края на 80те, но не съм много сигурна. В едно заведение се събират разни отрепки, аутсайдери и хора, на които е дотегнало да живеят. В един момент идва младо момче и спори с тях. Но идва смъртта-в ролята на Коста Цонев и трябва да отведе някого. Всеки иска да живее, нак ая момчето, което най-много обича живота, тръгва със смъртта. Много хубав театър, ама не помня автор и заглавие

# 1 240
  • Мнения: 986
Привет!
Много гаден вятър днес и студ, студ! Искам си пролетта и топлото...
Ландче, честито да ти е новото возило! Безаварийно да е и на хубави места да те вози!

# 1 241
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Божке, как изкарах днес - незнам!
Добре, че беше колежката, аз основно се усмихвах Joy
Към 19ч малко дойдох на себе си.
Като се прибрах "сготвих" на половината къща бъркани яйца с бекон и сирене, а на другата по панагюрски Grinning между другото пийнах една чаша вино и така ме унесее... Дано спя тази вечер нормално!
Вятъра беше отвратителен Angry
По едно време видях снежинки да прехвърчат, дали утре ще е пак снежно? Приложението на телефона ми казва Да!

Светкавица, не мога да помогна с театъра, мъничка съм била!

Люска, 82 е чудесна възраст за мотор! Може да го гледа Grinning

Мотори и аз обичам, карала съм, основно пистови. Сега обаче не бих си взела!

# 1 242
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Скрит текст:
Напрежението в работата, породено от шефове и колеги идиоти товари в пъти повече от самата работа (колкото и трудна и изтощаваща да е).
Добро утро.
В последно време и на мен започнаха да ми минават разни мисли за смяна на училището. Нещо твърде взеха да ми идват разни подмятания, следене и дуднене. Натоварват ме, психически. Кръвното ми започна пак да се вдига.
Следят ни на камерите и ни го натякват постоянно. Отивам да чета дали това е законно.
Лили, не знам за какво точно ви следят и какво очакват да видят. Преди години имахме видео наблюдение към улицата, защото някой правеше золуми по колите. Ами да ти кажа няма по-скучно занимание от това да гледаш някакви хора, които се щурат напред-назад. Колко време отнема (дори и забързано) е отделна тема. Тези камери не могат да записват звук, което е ключово за любителите на интриги. Сега, ако не ти издържат нервите и нариташ някой ученик - тогава можеш да се притесняваш от камери. Sweat Smile
Дразнещо е, самото натякване, че е видяла на камерата, че имало отсъстващи ученици примерно. И аз какво да направя, че на някого му е хрумнало един час да се "чупи". Или пък - видяла на камерите, че двама играели на игра на компютъра или гледали телефоните си. Ми така решили, другите нали работят, ако си изгубя времето да се обяснявам с неработещите, ще пострадат другите. Или пък видяла огромното престъпление, че някой влязъл в кабинета с кола(напитка). Или видяла на камерите, че двама си дояждат закуските пред вратата и закъсняват за час, ох, колко лошо е товаааа. За дребни неща, с които се справям и нямам проблеми, но като започнат да ми дуднат и подхвърлят, че едва ли не аз съм тази, която позволява произвол. Но това е само част от създаването на напрежение. Други подмятания също не липсват и то пак за дреболии.

# 1 243
  • Мнения: 11 003
Селесте, мерси, ама ако ще ям пишмание искам да е от извора 😂 Мисля, че има в един сирийски ресторант, може там да опитам. ЦБА при нас са много гадна верига, не стъпвам.

Ако сирийският ресторант е във вашия град, ще споделиш ли къде?

СБА са голяма гняс, отдавна не стъпвам там. Чудя им се как съществуват.

За моторите няма да говоря, че ми е болна тема и ставам досадна Sad

# 1 244
  • Мнения: 5 320
Явно зависи от местното им управление, понеже, СБА, в нашия град са ок като магазини.
Домашното по английски се пише вече втори час. Оммм.
Иначе ѝ се спи и се пазари да не се къпе.

Общи условия

Активация на акаунт