Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 862
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 39 238
Задължително е!

# 2 146
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Фонсе, пия куркумин от известно време. И аз знам за ползите му. Трябва да го пробвам и в кафето как е. Имам възможност да отварям капсулите и да го правя на чай....
Знаеш ли теста, за да провериш дали куркумата е истинската?

Мари, не, сподели какъв е  Hug

Аз пия омега 3 с куркумин  Peace

Ели, ще чакаме снимки  Flutter

# 2 147
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Тук - не знам, ще видим.
Иначе във ФБ сигурно. Той обеща да се качи и във ФБ страницата на марката като му дойде времето.

# 2 148
  • Мнения: 39 238
Фонсе, куркумин е полезното вещество в куркумата. Това го знаеш, нали? Моят е на капсули, които може да пиеш или да ги разтвориш в чаша гореща вода, и да си направиш чай.
Когато сложиш лъжичка куркума в чаша студена вода, тя трябва да се разтвори, и на дъното на чашата да няма утайка. Утайката са примесите, които се слагат, за да спестя от истинското вещество.

# 2 149
  • София
  • Мнения: 1 869
Мари, куркуминът е слабо разтворим във вода Grinning

Честити да са 3мата рожденници, здрави, щастливи и обичани все така! Весел празник! Hug

# 2 150
  • Мнения: X
Честити да са всички рожденици!
Незабравим бал на младежа на Ели!
Али, свиркай си и хич не се затормозявай с разните му там скрипи.  Hug


Малко закъсняло ви черпя петъчно с последното ми музикално откритие, страшно бонбонче, след 5 години ще е перфектен! А гласът, ах, гласът  Crazy Crazy Crazy
Скрит текст:


На мен и сега ми се струва доста перфектен. Heart Eyes И познай кой току-що си купи билет за концерта му тук през май. Sunglasses

И говорейки за музика да ви се оплача, от няколко дена Любимият ме облъчва с разни депресарски песни, но най-лошото е, че дори почнаха да ми харесват.


# 2 151
  • Мнения: 39 238
Правила съм опити, Мер. Разтваря си се...куркумата.

# 2 152
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Добър вечер,

Чак сега успях да ви прочета и "виждам", че днес , много хора празнуват.

Честити да са ви рождениците. Да са здрави, щастливи и много успехи да имат. При Шугърови, кой е рожденик, извинявам се, ама не разбрах?

Сам е страхотен. Хър, винаги, когато видя негова снимка, се разтапям. Не мога да го обясня, но излъчва толкова много доброта и изглежда толкова сърдечен и мил, че ми се иска да го гушна.  Прекрасен е! Heart Eyes

Райче, Никол на 20 ли става? Не съм виждала скоро нейна снимка, но това, което си спомнян от предишни е - едно прекрасно създание.

Линофрина, честита придобивка! Със здраве и безаварийно!

Алечко, такива хора има и за съжаление винаги ще има. Важно е обаче, да не им позволиш да ти влияят. Слагаш ги на място и да си знаят /това го научих на дърти години  Embarassed/.

Фонсе, сутринта станах в 4 и 30 и като видях снега и се сетих за теб. Не знам защо, но напоследък като видя сняг и си мисля, как ли е при вас?

Карзче, и при тебе ли бе душко има от тези индивиди? Пфууу, отърване няма. Sad

Виоленца, добре ли си?

# 2 153
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Лелии, колко рожденници Hug
Да много, много здрави, щастливи и успешни!

Честит мотор! Безаварийно!

# 2 154
  • София
  • Мнения: 3 705
Честит рожден ден и на тримата рожденици! Живи, здрави и щастливи! Весел празник! Не видях мотор, но подразбиране разбрах от останалите, така че честито и безаварийно,
Линофрина!
Ние сме втори ден в ремонт, а майстора казва, че ще отнеме цяла седмица! Много е тегаво, още повече, че аз съм в отпуск да отключване на майстора и цял ден стоя без тоалетна! Единственото положително е, че вечер като си тръгне майстора ни монтира тоалетната.

# 2 155
  • Мнения: 1 804
Мери, ние сме втора седмица в ремонт /по план остава още една/, но признавам, че без WC е по-гадно, отколкото без кухня.

След обяд преядох с Нутела и сега ми е свинско. Не ми се вечеря.

# 2 156
  • Мнения: 14 286
Оф, много е гадно да прави ремонт човек... После е супер, ама по време... Много съм благодарна, че не живея в къщата когато течеше ремонта, защото нямаше да издържа психически 😂 А колко си благодарих, че не съборих външната тоалетна като ми разбиха вътрвшната няма да ви разказвам 😂😂😂

Ще вечеряме питка ❤

# 2 157
  • Мнения: 1 804
То коварното при ремонтите е, че отначало 1 го мислиш, само това ще направим, бързо ще стане, пък винаги излиза 2 пъти повече работа поне. За парите - да не отварям дума.

# 2 158
  • Мнения: 6 273
То и затова винаги трябва да си предвидиш някакъв % от примерния бюджет,за непредвидени разходи Mr. Green .Не искам и да си помисля какво ще е,ако/като започнем ремонт на баня/тоалетна Persevere .
Само аз ли обичам ремонтите Joy .Като изключа последвалото чистене,цялата тази какафония ме изпълва с еуфория 😂.Ох,само някой да ми даде пари,и веднагически ще подпукам някоя стая!

# 2 159
  • Мнения: 2 254
Линофрина, честито!

Фонсе, много ми хареса гласът, а и притежателят му не е зле 😁. Съгласна съм с Емели, че и сега си е супер Simple Smile

Ние сме на пържоли, домашни пържени картофки и салата.

Общи условия

Активация на акаунт