Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 107 966
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 14 630
😆 Орбит ми отхвърлиха бележка, не отговаряла на правилата. Проблем не виждам, освен че е изписано "Орбит драже Лайт", но пък на бележките от Била пише само "Дъвки Орбит" и тях ги приема.

# 601
  • при късмета
  • Мнения: 23 986
Aurellia, картата трябва да е към някоя банка. Снимка не върши работа, чети хубаво правилата. Имала съм няколко такива карти и вярно, че беше отдавна и активирах предимно с СМС, но мисля, че в сайта искаше и банка издател и повече информация от активирането с СМС. И той трябва да пише колко струва

😆 Орбит ми отхвърлиха бележка, не отговаряла на правилата. Проблем не виждам, освен че е изписано "Орбит драже Лайт", но пък на бележките от Била пише само "Дъвки Орбит" и тях ги приема.
Питай ги на кое точно правила не отговаря. На снимките в сайта с участващите продукти не е много ясно дали дражета или ленти участват. Те на външен вид май нямат разлика. Иначе това в шишенцата със сигурност е дражета. Да не би на лентите да пише "орбит уайт" а на дрежатата "орбит драже уайт" и това да е разликата, а да участват само лентите.
На мен са ми одобрили бележката, дано няма следваща изненада

# 602
  • Русе
  • Мнения: 2 604
Колко се таксува смс,към такъв номер 17 00 11?
Реших онлайн да е активирам,но ще пробвам и с смс.
Ще те излъжа, но беше някакви стотинки, не се притесняай . Пишеш номера на картата, инттервал и кода , който искаш. Без код не може Simple Smile

# 603
# 604
  • Мнения: 2 602
Не би трябвало да изписва, че е регистрирана, защото тя не е писала целия номер преди това. Би трябвало като нов номер да я приеме


При мен всичко е наред,работи си сайта.Аз съм тази,която спечелих карта с 100лв.,получих е след седмица,но нещо не искат да ми е активират.Пиша имейли,изпращам си заявката за активиране,вече 4-5дни....и от умрял писмо.
Разочарована съм,меко казано😏
А,толкова се радвах...
Ако има някакво развитие,ще споделя...
От конкретна банка ли е картата и кой трябва да я активира?
Това ми изпратиха
Моята също се активира от София мен за секунди с смс.
Първа награда за годината козметичен продукт от радио енджой, даже утре ще е при мен. Това е най-положотелното(макар и дребно нещо), което ми се случва от началото на 2019 до сега
Joy

# 605
  • Мнения: 3 018

"Престарали" са се пак - само 10 награди и то без да са обявени точно какви, а замазали положението с "Всеки участник може да спечели на случаен принцип една от общо 10 предметни награди, селектирани изключително по свободен избор и преценка на Организатора измежду продуктите от асортимента му или специално избрани за играта рекламни материали. "  Crazy

За gift картата аз съм я активирала онлайн, ставаше доста бързо, не мисля, че е към банка, към някаква фирма е, която се занимава специално с такива карти.

# 606
  • Мнения: 666
Аз съм активирала от тук
https://giftcards.eu/bg/activate_online

# 607
  • burgas
  • Мнения: 485
Колко се таксува смс,към такъв номер 17 00 11?
Реших онлайн да е активирам,но ще пробвам и с смс.
[/quot

Като активира картата на сайта,ти пращат код на телефона-въвеждащ го и готово.

# 608
  • Мнения: 7 268
Отдавна не е имало игри във Фантастико(със скреч карти) и днес ми направи впечатление,че има карти на Милка(от 01.02 до 28.02 при покупка на голям шоколад 250-300 гр.,или кутия бонбони-може да се спечели кутия бонбони;колие или гривна).
Има и кутии със сухи пасти Дома с чаша(детска със Самолетите)-на цена 2.39,а обикн.без чаша-1.99

# 609
  • Мнения: 2 024
Правилата на Орбит в началото на играта казваха, че ще приемат само бележки, на които е написано (или добавено с подпис и печат от магазина) че купените дъвки са от серията White. Не се искаше на снимката да го има и купения продукт. После, обаче забелязах,че промениха текста, като приеха на снимката да се виждат и дъвките и бележката, ако на нея изрично не пише White. ... Аз имам бележки от Кауфланд и Лидл (все големи вериги!), на чиито бележки не пише White, въпреки, че точно от тази серия съм си купила... Явно от Орбит са разбвали за това и затова промениха правилата. Имам качени 2 такива бележки със снимка и на дъвките, но все още очакват одобрение.

# 610
  • Мнения: 6 529
Няма да участвам в играта на ДМ

# 611
  • Мнения: 36 409
10 предметни награди може да значи 10 спирали за мигли от по 5 лв .... Скръндзи!

# 612
  • Мнения: X
Може и някой лак за нокти да сложат Joy
Аз се регистрирах, но не мога да включа майка ми. Пише, че IP адреса вече е регистриран. Явно семейства и колеги не могат да участват. Чакам да пуснат от някъде игра с хубави награди, без да трябва да обикалям магазини в търсене на продукти.

# 613
  • Мнения: 11 721
Пише го в условията, да.

# 614
  • Мнения: 2 682
Стана ми интересно как върви класацията на ДМ и влязох да видя и видях това с ай пи-то. Чак странно ми стана.
Миналата година с кутиите, които раздаваха въпреки че бяха доста продукти, имаше и някои с кофти качество. Особено предвид високата стойност аз останах малко разочарована. Но все пак на харизан кон, зъбите не се гледат.

С Орбит се прецаках последния път. Взех от малко магазинче в малък град и като излязох видях, че пише "Морени" и под тях "хранителни стоки", което бяха дъвките...ама мъжът ми щеше да не остави там ако се бях върнала да се занимавам. 🤣
С Орео съм 4:0 след това, което бяхте писали. Явно не ми върви при тях.

Общи условия

Активация на акаунт