Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

  • 61 957
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 124
Здравейте момичета
Къде се губите?
Аз съм в болницата. Имам капък в бъбрека 😩 през ноща в четвъртък изпитах ужасни болки в кръста, корема и яйчниците.. Родилните болки ряпа да ядат...  Вливат ми системи и да се надяваме да го изпишкам.. За съжаление ще трябва да спра кърменето... Цедя се, но явно от стреса кърмата ми рязко намаля... изцеждам едва по 50мл.. А така ми се искаше да кърмя дълго.. 😥
Вие как сте? Накичихте ли бебоците с мартенички?

Еййй, че гадно нещо бъбречната криза е някакъв ад аз имах една през бремеността.

Дани бързо отминава тази гадост и да се връщаш при бебораната.

# 331
  • Мнения: 3 794
Миладинова, бързо да се оправяш 🤗 Знам за какво говориш! Аз съм раждала два пъти нормално, но бъбречната криза ми беше по-болезнена !

# 332
  • Мнения: 337
Miladinova успех! Дано бързо се наредят нещата. Кърмата може да се регулира отново, щом започнеш да слагаш бебето на гърда и да се увеличи кърмата за 2,3 дни. Спокойно само. Не спирай да се цедиш. Стискам палци!

# 333
  • Русе
  • Мнения: 301
Miladinova успех и от мен! Бързо да се оправяш и да се нормализира и кърмата! Щом имаш желание, ще се оправят нещата и ще кърмиш още! Стискам палци!

# 334
  • Мнения: 2 068

Miladinova, дано бързо да се оправиш и скоро пак да можете да се кърмите.

И аз да се оплача, от моркова който му дадох, уж беше био му излязоха пъпки и сега сме спряли захранването.

# 335
  • Мнения: 2 124
И аз бяха дала 1 био морков от който нещо й се поразбута малко коремчето.

# 336
  • Мнения: 1
Био морков на хип ли?

# 337
  • Мнения: 2 124
Не био морков от магазина за домашно пюре.

# 338
  • Мнения: 274
Ние пък така се бяхме запекли , че онзи ден правихме клизма. А купени зеленчукови пюрета отказва да яде и сме на домашни. Някой да даде някоя идея за комбинация на зеленчуци , че вече нямам идеи. И мамите които слягат ориз в домашни пюрета - как го приготвяте? Ядем жълтък , но месо не съм включела още. Захранваме се от месец и имаме вече едно заместено ядене. Яде по 190 гр. пюре на обяд , пие малко вода и е готов.

# 339
  • Мнения: 2 124
Аз правя всеки ден различни комбинации със следните зеленчуци:картоф, морков, тиквичка, тиква, пащърнак, сладък картоф, броколи.
Жълтък и месо не съм давала още, след 3-4 дни включвам пуешко.
Сега минаваме от Лактана 1 на Лактана 2 и ще изчакам няколко дни преди да въведа нова храна за да видя как ще й се отрази двойката мляко.

От зърнените съм давала само ориз и царевица засега а от плодовете банан, ябълка и круша.

# 340
  • Мнения: 442
Здравейте, да питам по колко дни вкарвате новата храна

# 341
  • Мнения: 274
Здравейте, да питам по колко дни вкарвате новата храна
Аз по 2 дни , но май сгреших и за това се запече. Но от както направихме клизмата сега ходи всеки ден по 2 пъти в точно определено време. Пу пу да не са му уроки като часовник е.

# 342
  • Мнения: 505
Здравейте. В кое хранене вкарахте пюретата? Предиобедното или обедното?

# 343
  • Мнения: 274
Обедното ни е зеленчук , а сутрин и следобед след кърменето давам по 40-50гр. плодово

# 344
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Аз днес започнах да захранвам. Тиква, обедно хранене, 2-3 лъжички. Не го изплю, та го броим за успешно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт