Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 фев. 2019, 08:51 ч.

Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

• 25 030
  • 693
  •   1
Отговори
# 690
  • Beyond the stars
Пак по съвет на ортопеда - подметката трябва да мека, гумена и да се сгъва в ръката като на хубава маратонка за тичане.
Най-добре максимално време босички Grinning

# 691
Заговорихте за проходилки и аз да питам тези от вас които ползват на каква възраст започнахте да слагате децата в тях. Ивет от скоро се набира и се изправя сама. Мисля като се приберем след седмица в Бургас да и разопаковам проходилкаъа я да тя пробвам. Тогава ще е на 8.5месеца.Дали ще е рано? Искам да и взема и сандалки, но се чудя с твърда июи с мека подметка. Имаме само затворени кецове с мека, а  исля, че ще ни е топло.
на 26ти стана на 8 месеца, слагам я в плоходилката от около 10дена за по 10-15мин на ден. Не е очарована особенно, бързо губи интерес. Обувки и слагам тези които нагоре са като чорапче тънички за сега мисля, че са ок.

# 692
  • Sofia
Мами, честит първи 1ви юни на малките ни (вече големи) септемврийчета. Да са ни щури и смеещи се, завинаги хлапета.
🎈

# 693
Ние нашият бебок го слагаме в проходилка от 7 м за колкото време иска. Предимно търчи из апартамента и гони котката за по 15-на мин. Все още частично стъпва на пръсти. Много е енергичен.
Обувки взех специални за прохождане с цип по средата на К&К по препоръка на други майки. Номер 17,18 тъй като стъпалото ни е 11,2 см. В сайта на К&К всичко е описано по см и размери, за да няма объркване.
Днес за първи път пляскахме с две ръце и махахме за чао, но пък и не спа преди обяд. 🤗

Общи условия

Активация на акаунт