kajete mi mnogo dobar endokrinolog v sofia

  • 7 544
  • 4
  •   1
Отговори
zdraveite na vsichki !ako niakoi e imal hormonalen disbalans narushen ot tsentralnata nervna sistema i znae podhodiast spetsialist neka bade taka dobar da me informira
ili dobar diagnostik ne znam veche kakav lekar da tarsia za dasteria si .veche 5 godini hodim po doktori i ni lekuvat bez diagnozi ili s nepravilni daignozi i nestata se vloshavat s vseki izminat den.vsichko tragna ot zakasnenie na mestrualnia tsikal i ot edna doktorka v varna koiato bez diagnoza i sloji 9 injektsii progesteron!ot tam natatak tazi jena vnese ada v semestvoto mi i unistoji zdraveto i badesteto na deteto mi. Cry
blagodaria vi predvaritelno

# 1
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравей!
Аз съм на 26 год. и от 9 години ходя при един и същ ендокринолог. Нямам проблема на дъщеря ти - при мен става въпрос за гуша и за аденом на хипофизата. И двете заболявания са ми открити от него и лекувани успешно. Дори след 2 годишно лечение на аденома и прекарана бременност и раждане аденома изчезна, което се случва мнооого рядко. За мен това е най-страхотния лекар и като специалист и като човек. Работи в Медицинска академия. В определени дни от седмицата е и в Медицински център ЛОРА, където е по-лесно да го намериш. Тел. е 9808065 Ако се обадиш и попиташ ще ти кажат кога е на работа. Казва се д-р Здравко Каменов.МЦ ЛОРА се намира на Позитано 10.
Успех!

# 2
zdravei irka moze6 li da mi dade6 mail na koito da obmenim po-podrobno informaciq za dr Kamenov zivo me interesuva za dugata sedmica petak si zapisax 4as za nego i imam pritesneniq za6oto imam endokrinologi4en problem ot po4ti 5 godini a ne sam popadnala na svesten lekar i se lutam i ne znam kam kogo da se obarna i pri kogo da otida moqt mail e iren_recht@yahoo.com, ako si gotova da mi pomogne6 mi pi6i blagodarq ti predvaritelno

# 3
  • Мнения: 4 970
Доц.Владимир Христов.ТОй е завеждащ клиниката по ендокринология към Александровска болница.Плюс това е национален консултант  по всички такива проблеми.Невероятен специалист и човек!

# 4
  • Мнения: 33
Доцент Валентин Иванов, завеждащ отделението по ендокринология към Военномедицинска академия. Мога да кажа, че е страхотен професионалист и човек и се радвам, че попаднах на него.

Общи условия

Активация на акаунт