Лидл 124 - Февруари

  • 152 188
  • 2 043
  •   1
Отговори
# 885
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Кристи,ама каква гръцка седмица съм сънувала и аз вчера не знам.
Тете,а знаеш ти какво да ядеш.
Аз взех лазаня и я приготвих набързо тази вечер,но у нас не се хареса.

# 886
  • София
  • Мнения: 14 672
Не е лоша лазанята като за спасяване на вечерята през седмицата, особено на тази цена. Домашната си е друга работа и е по на сметка от тази на редовна цена, но пък си е врътня.

# 887
  • Мнения: X
Взех от телешката наденица на 3.70,уникално вкусна е!Прилича на адана кебап,само че без агнешкото,много ми допадна.Изпекох я на фурна Simple Smile

# 888
  • Мнения: 27 486
Вкъщи харесахме корнуолския сладолед- но ние обичаме много точно семплия ванилово-сметанов вкус и не подслаждаме особено. По отношение на малкото въглехидрати спрямо други сладоледи- не съм сигурна, че е така. Стойностите май са дадени в милилитри, т.е. ако има 11-12 гр вгх в 100 мл не е като да има 11-12 гр на 100 грама. 100 мл сладолед са около половината в грамове (50-60)- значи, на 100 грама вгх ще са двойно някъде.  Но ми харесва, че не е накъртващо сладък сладоледът.

# 889
  • Мнения: 19 687
Картофените кюфтета (по принцип) имат различни подправки (или би трябвало) от крокети/ноазети, които са чисто картофено пюре. Разликата пък между последните две (пак уточнявам "би трябвало") е в панировката - ноазетите са с много тънка и фина, крокетите са с по-зърнеста.

# 890
  • Мнения: 2 820
 
Аз лазанята не я харесвам. Предпочитам да направя с макарони и да сложа каквото искам пред тази в Лидл.
И в нас не се харесва лазанята и правя само домашна.

# 891
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
Най-после и аз пробвах прословутия скир...много ми наподобява цедено кисело мляко. Смятах да го пробвам на снежанка с кисели краставички...обаче вчера детето я объркало с кисело мляко и си хапнало с бисквитки. Остана малко аз проба, стана страхотно с краставички.
Обаче плодовия скир е с подсладител аспартам...защо са го прецакали така, не знам.

# 892
  • Sofia
  • Мнения: 21 617
Обаче плодовия скир е с подсладител аспартам...защо са го прецакали така, не знам.


 Close Мдаа... а в германския (например) скир няма Аспартам.  
Добре, че щерката не го харесва, та не ни касае.  Като забъркам натуралния с разни разкошотии и детето е щастливо.  Simple Smile
 

# 893
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
Само, че нашия плодов скир е на Milbona , а този Морена е на Arla.
Арла наскоро ги четох, по-натурално го дават.
Реално по-добре лъжица домашно сладко да сложа в натуралния и да го предложа за плодов.
Спирам със скир-спама:)

# 894
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Милбона се предлага в Лидл ,аз от друга верига купувам на Арла.Арлата с плодове изобщо не е толкова сладка,колкото Милбона,чак сега разбрах защо ...

# 895
  • Мнения: 2 792
Аз вчера взех лютеничка, от доста време не бях яла...Вкусна е. Скоро трябва да се запасявам и със замразени плодове, правят ли им промоции на тях някога ?

# 896
  • Мнения: 2 114
И аз да питам хубави ли са замразените малини?
Замразеният зелен боб е страхотен.

# 897
  • Мнения: 2 792
Аз взех ягоди скоро, много ми харесаха! И са прилично количество. Сега се замислям за малини или микс някакъв.

# 898
  • Мнения: 3 067
Всички замразени плодове и зеленчуци са много хубави. Взимам редовно.

# 899
  • Мнения: 10 210
Явно е доста трудно да се даде ориентир дали нещо е хубаво или не, освен ако не е потресаващо зле и направо развалено. Тук масово нехаресваната лазаня беше изчерпана при нас още в първия ден на промоцията в 8 ч. сутринта. Лютеницата Чира макар и не лоша на вкус, за мен има твърде натрапчив вкус на нишесте, след като познавам вкуса на домашната лютеница. Мисля да пробвам едро смляната, може да е по-добре. Така и за вафли, кашкавали и т.н.

Щрицелът, който е в брошурата тази седмица, до колко е различен от щолена?

Общи условия

Активация на акаунт