Избор на училище прием 2019/2020 г.в гр.Бургас

  • 1 780
  • 9
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3
Здравейте,
дъщеря ми тази година ще е първи клас и се интересувам от мнения за госпожи и училища.Ние живеем в центъра и сме се спрели на следните у-ща: Коджакафалията,Кирил и Методий и Княз Борис.
Благодаря предварително на тези,които ще споделят впечатленията си!

# 1
  • Мнения: X
Яворов е доста хубаво училище учила съм и още уча последна година  там и е много добре за другите не знам.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3
Благодаря!
Като локация ни идва далеч

# 3
  • Мнения: 883
Най- добре е в Коджакафалията, но там приемат трудно. Може би сега  е най- доброто в града. Провери сега как приемат. За Княз Борис- ако не ти е до блока, по- добре недей. Кирил и Методий- имай предвид че е гимназия. Аз съм твърдо за начално училище, но ако не ти пречат големите е вариант. В центъра след Коджакафалията бих избрала Славейковото. Само че там май бяха  целодневно, зависи какво  търсиш.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3
Благодаря Ви за изчерпателния отговор!

# 5
  • Мнения: 318
Синът ми тази година ще кандидатства за прием в 5 клас в "Коджакафалията" ,но има реален шанс да не го приемат.Другия ни избор е "Братя Миладинови".Интересувам се и от други добри училища в Бургас всички съвети ще са ни добре дошли.Също така ми излиза ето това училище СУ “Епископ Константин Преславски” – в търсачката .Има паралелка математика ,което е супер но ненамирам никакви отзиви за това училище.

# 6
  • Мнения: 29
Мога ли да използвам темата ви, за да попитам дали случайно има езикова гимназия с прием от първи клас? Ние живеем в Германия, но планираме на пролет сина ми да го запишем в българско училище. Имаме планове да се приберем и си мисля, че ще е голям стресът, ако започне веднага с българската азбука. Тук за разлика от България не насилват децата да учат буквите в предучилищна.

# 7
  • Мнения: 883
Не. Има частни, и там ще учи БЕЛ, но може да му е по- спокойно от държавните. Всъщност в  първи клас ще учи основно БЕЛ.  Отделно, почти няма училище , в което от първи клас да не започват и чужд език. Ако смятате детето да учи в България, колкото по- бързо се впише, толкова по- добре. На колко е години? Ако не е от таз годишния набор може да го пуснете първо предучилищна.

# 8
  • Мнения: 29
Благодаря ви за отговора. Октомври става на 6, но нашите планове са май месец догодина да се приберем.

# 9
  • Мнения: 3
Привет,
И аз се чудя къде да запиша малкия, приятели ми препоръчаха княз Борис до пожарната, но пък и други неща чувам, които наистина ме хвърлиха в шок. Чух, че на един от изпитите на нво в 4ти клас някоя си г-жа Нели Бакърджиева от въпросното училище внесла решен тест за да подскаже на класа си с цел да имат най-добър успех сред всички и същата тази госпожа щяла да взима първи клас на есен... не съм сигурна такъв човек на какво ще научи децата, бъдещи нейни ученици.. Но пък едва ли всички учители ще са такива.. Госпожата, която ми препоръчаха моите близки се е пенсионирала или напуснала, така че ще съм благодарна, ако някой сподели повече инфо за у-ще княз Борис относно други учители и дали наистина е добре да запиша детето там.

Общи условия

Активация на акаунт