Любители на Котки - Тема 129

  • 37 786
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 275
Бързо оздравяване на Мацан.

Тути краде почти всичко - играчки,слушалки,тапи за уши Joy

# 706
  • Мнения: 17
Благодаря на всички. Обясниха ми че има 4 различни вида пневмония наща е най леката, котето е на 4 месеца живее в къща, не излиза на двора страх го е (много е плашлив) вкъщи е топло и аз се за питах защо?? Отговора го намерих в Интернета и също така и го потвърди докторската,. А той е следен, има микроорганизми които атакуват котета та ни чрез храни, лакомства, и тоалетни. Също така четете какво съдържа храната на любимеца ви. В повечето има боклуци. Нито Феликс нито вискас са полезни, най добре било роял канин, анимонда, и така.

# 707
  • Мнения: 21 275
И Роял Канин не става.

# 708
  • Мнения: 5 508
За ветеринарите и търговците РК е най-най и е логично. И при нас една от най-продаваните храни е РК, макар че аз редовно обяснявам за храни като ХепиКат или Н&Д.

# 709
  • София
  • Мнения: 3 833
На мен точно в един зоомагазин ми казаха за N&D преди време и оттогава предимно нея купувам, редувам с Carnilove. От Royal canin взимам само от паучовете за кожа и козина.

# 710
  • Мнения: 169
Каква е тази храна N&D? Може ли снимка? Ние в момента сме на Animonda vom Feinsten и Nature's protection.

# 711
# 712
  • Мнения: 21 275
Добра ли е тази храна ?
На мен тъкмо ми дойде поръчката от Стефанов за Тути -  2 кг гранули и паучове и консерви взех.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 833
Добра е, много - висок % месо, животински протеин, прясно месо съдържа също. Взимала съм с херинга, с патица, с пъдпъдък, от типа no grain - харесва се и се изяжда.

# 714
  • Мнения: 21 275
Благодаря,сега ще разгледам какви вариации за Kitten има.

Ползвали ли сте сребърна вода за почистване около очите ?

# 715
  • Мнения: 169
те само суха храна ли имат? Проверих, но не намерих консерви или паучове

# 716
  • София
  • Мнения: 3 833
Само суха съм виждала.

# 717
  • Мнения: 34
Здравейте, къде във Варна мога да намеря суха храна на Аплауз? Трябва ми спешно, че животинчето е с разстройство от храни със зърно, а в нашия зоомагазин нямат доставка на досегашната ни храна - Оази.

# 718
  • Мнения: 1 622
Малката лисичка, аз ползвам сребърна вода за почистване на очите. Освен това я ползвам и да промивам на Ая раните, като се разчеше  Hug

# 719
  • Мнения: 21 275
Малката лисичка, аз ползвам сребърна вода за почистване на очите. Освен това я ползвам и да промивам на Ая раните, като се разчеше  Hug
Как точно я ползваш за очите ?

Общи условия

Активация на акаунт