Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 888
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 2 460
  • София
  • Мнения: 11 755
Изгледах видеата на Гръмпи- с глас съм се смяла!!! Много точно е уловила и пресъздала внушенията, с които се опитват да ни инфлуенснат. Искам да я питам- какво става с нейния ИГ, защото съм готова с 27 приятелки, искам да играя за буркана, ако гивауейят още не е приключил.

Гръмпи стига да го иска, може да стане българско/канадската Celeste Barber!

# 2 461
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Малеее, погледнах последното видео на Стефи (на Стан), огромна разлика има от началото й , спрямо външния й вид и все повече пълнее , дано не е нещо свързано с здравето. А иначе ето я в зората на you tube канала й : https://www.youtube.com/watch?v=PUPcl6K3GR0

# 2 462
  • Мнения: 2 990
И аз това забелязах. Бая е напълняла

# 2 463
  • Мнения: 2 223
На бъзик, ама в канала на Гръмпито има повече хляб, отколкото в 10 от стандартните.
Тази мода с торбите е като едно време пликчетата от Сваровски и подобни марки, които носеха вместо чанта, докато лебеда не заприлича на сива проскубана гугутка.

# 2 464
  • Мнения: 4 744
Изгледах видеата на Гръмпи- с глас съм се смяла!!! Много точно е уловила и пресъздала внушенията, с които се опитват да ни инфлуенснат. Искам да я питам- какво става с нейния ИГ, защото съм готова с 27 приятелки, искам да играя за буркана, ако гивауейят още не е приключил.
Назад буркана е мой! 😂😂😂

Стефи, напоследък се покри и се показва предимно в канала на Стан. Не знам на какво се дължи. Аз я подозирам и нея в бременност.

# 2 465
  • София
  • Мнения: 11 755
даже сега се присетих, че next level за Гръмпи е да почне с пародия на инстаграм профилите на влогАрките,чупки, сторита (без тоалетните моля!) хаштагове до безкрай!

# 2 466
  • Мнения: 210
Може ли да дадете линк за тази Мария, защото не я знам коя е

# 2 467
  • Мнения: 4 744
Може ли да дадете линк за тази Мария, защото не я знам коя е
Пишеш Мара Шанел и ще ти излезе 😹😹😹 Шегувам се
Заповядай https://www.youtube.com/user/MissMarryD

# 2 468
  • Мнения: X
Не съм гледала никога Стан и приятелката му, останала съм с впечатлението, че каналите им са насочени по-скоро към тийновете и темите, които ги вълнуват. В тоя ред на мисли, можете да си представите учудването ми, когато видях и Стан на събитието на NYX в Сърбия 🙄 Валери беше снимала цял автобус с жени, и само той май беше от мъжки пол. За това събитие се сещам на прима виста, но съм убедена, че съм го гледала и по други грим събития. Защо...

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 15:18 от Анонимен

# 2 469
  • Мнения: X
Може ли да дадете линк за тази Мария, защото не я знам коя е
Пишеш Мара Шанел и ще ти излезе 😹😹😹 Шегувам се
Заповядай https://www.youtube.com/user/MissMarryD
Grinning
Я да напиша още 50тина коментара, докато чакам в нап Grinning
Гледам стори на Антоинет, Филип вече рисува и върху стените.....

# 2 470
  • София
  • Мнения: 6 219
На бъзик, ама в канала на Гръмпито има повече хляб, отколкото в 10 от стандартните.
Тази мода с торбите е като едно време пликчетата от Сваровски и подобни марки, които носеха вместо чанта, докато лебеда не заприлича на сива проскубана гугутка.

АХАХАХА! С глас се смея, добре че не работя в офис!
Винаги човек може да стане за резил...

# 2 471
  • Мнения: 4 744
Стефи започна да снима, като бюти влогър в зората на канала си, те са винаги заедно, та вероятно затова и Стан е бил на това грим събитие.

Аз в началото гледах предимно тях. Това в зората на Ютюб каналите. Много ми бяха сладки , като двойка. Станислав е интелигентно момче, тя също не е глупава.
С глас се смея на техните скечове. Особено на Стан добре му се получават. Последно гледах едно за Грипната ваканция. 
Има една умора и при тях. Предполагам, че просто пораснаха и са готови за по-сериозни неща.
Това, което не ми харесва при тях е опита да продадат всичко де що могат с лика си..

# 2 472
  • Мнения: X
Направо не можах да я позная Стефи, толкова се е променила. Даже и очите и, преди толкова големи и изразителни, доста са се поскрили.

# 2 473
  • София
  • Мнения: 17 775
Всеки има право в демократична държава да подпомага кампании каквито реши,
Второ, говорят за фертилитет - чудесно! Наистина има хора, които не знаят какво означава

Така е за съжаление. Всяка, забременяла в бара от рандъм инфантил, която не е имала и къде да отиде, че побързала да забременее, може да направи кампания, свързана със семейното планиране.
(Да, човек, когото познаваш от 2 седмици, е рандъм) Не че е решавала да балансира между кариера и деца, просто се е разплодила случайно. Като циганките.

И да, има хора, които не знаят какво е фертилитет, и тя е от тях. Нали затова се дивеше "уааау, може да няма овулация, а да имаш цикъл"
Уаау, колко си необразована, а имаш две деца, излезли от теб. Споменах ли циганките.

# 2 474
  • Мнения: 7 557
Да със сигурност е нямало къде да отиде....  Прекалявате вече.

Общи условия

Активация на акаунт