Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 660
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 620
  • София
  • Мнения: 11 700
Със смесени чувства съм за най-новото видео на Ели.
Добре направено и обяснено.Харесаха ми всички рецепти,но не ми хареса че непрекъснато повтаряше че Майкъл бърза и няма да е в къщи и трябвало да сервира всичко заедно за да свършат бързо.За мен това не е романтична вечеря и аз не бих я направила, ако знам че има и най-малкия шанс да свърши бързо,или поне не бих я споделила публично.Щях да повторя видеото.Така оставяш с някакво неприятно чувство, че тя се старае а той я пренебрегва..Но това си е моето виждане.Вие какво мислите?

Даже не съм го чула това и не ми направи впечатление че бърза. Можеби е имал среща, работна вечеря, но все пак е отделил време и да заснемат нейното видео.

Мен ми харесва много как и какво готви, аз ако съм вегетарианка ще умра от глад, винаги е креативна в избора на храна, за което евала, с мръвка всеки може хубава манджа да сготви, истинския майсторлък е в постното ястие

# 1 621
  • Мнения: X
Нали съм си видна селска пръчка и инфлуенсърите не ме повлияват по никакъв начин, освен да съскам тук, чак сега се просветлих, че на тези ефекти в сторитата в Инстаграм им се казва бумеранг. 😀 Исках още преди няколко дни да споделя как ми стана гадно от едно такова стори на Валери, снимала Мартинчо как яде някакви noodles май бяха, ама с тоя ефект беше ужасно гадно 😫 Как ги "всмуква" и после как излизат, бляк!! Някои неща могат да ни ги спестяват!
И за да не говоря лошо само за нашите ще разкритикувам и една моя любимка от чужбина - Roxxsaurus, рекламира някакви гривни ама космите на ръката направо ми избодоха очите 😫

# 1 622
  • Мнения: 1 071
Много ми хареса на Ели новото видео. Страхотни рецепти, личи си,че върши всичко с голямо желание.
И между другото поне си казва реално нещата, че на Майкъл му се е наложило да бърза. Спокойно можеше да захароса излишно всичко.
Хареса ми.

# 1 623
  • Мнения: 973
О , Майкъл е много красив , като от филм е - дано да е и верен и добър вътрешно , по отношение на мъжете Ели бие Пепе по точки , а май и по домакинстване 😂 на бас че Е и М ще имат супер сладките деца !

# 1 624
  • Мнения: 2 328
Ралица пусна влог с бебето. Много сладко, мило семейство. Единствената ми забележка е към креватчето на бебето, препоръчително е леко да се повдигне матрачето отдолу и бебето да спи повито(Карп) или в чувалче. Нещо средно между двете е фитед чувалче, което е удачно за новородени бебешочета. Дано Ралица обърне внимание на тия неща, мен много ме е страх от SIDS и задушаване. Не можех да спя от страх.

# 1 625
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Някой следи ли канала Бричка на Филип? Някои неща не ми харесват в канала му, като непрекъснатата реклама на Хадо, но иначе ми е по-интересно от бебета и кърмене. Има ли друг подобен канал? Аз първо започнах с коли и накрая се озовах при Пепе. Рано или късно всички стигаме при Майката на майките 😂

# 1 626
  • Мнения: 1 752
Евала на Ели - наистина е страхотна домакиня , винаги се старае толкова много  и всичко изглежда вкусно.

# 1 627
  • Мнения: X
Аз следя Филип от Бричка, и аз и ММ се интересуваме от коли, но честно казано вече много почва да се лигави и почти нищо не мога да науча от него. Дълго време игнорирах DizzyRiders, но водещият - Иван е много приятен, умерена дикция, без лигавене, видеата са с топ обработка, той измести иначе доскорошния ми любимец Филип. Препоръчвам DizzyRiders, много полезен авто канал! Винаги е удоволствие да ги гледам Simple Smile

# 1 628
  • Мнения: X
Току що гледах видеото на Ралица, и на мен са ми много симпатични, много земни хора са и двамата с мъжа и. Какво голямо бебе обаче! Нямаше излишно превземане като друга известна родителка, която на втория ден се рекламира по бельо, нямаше розов филтър и демонстриране на супер-сили. Очевидно на Ралица и се е наложило да роди секцио, къде е сега онази другата да каже, че само ако имаш желание и ще го родиш естествено. Живо и здраво да им е бебчето!

# 1 629
  • Мнения: X
И пепето иска така да готви и домакинства ама с тия две деца няма как разберете я, майка е все пак!

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 22:04 от Анонимен

# 1 630
  • Мнения: X
И пепето иска така да готви и домакинста ама с тия две деца няма как разберете я, майка е все пак!

Много е уморена, сигурно щото влачи 2 деца, количка и торби с покупки 6 етажа. Като стигне до горе и край, предава Богу дух.

# 1 631
  • Мнения: X
И пепето иска така да готви и домакинста ама с тия две деца няма как разберете я, майка е все пак!

А, как? Не беше ли Здравей готвача в семейството? То ако освен всичко, което тя прави (да, за нас не е нищо, но сигурно й отнема време да заснеме, да обработи и тн), трябва и да готви - за какво й е Здравей-я?

# 1 632
  • Мнения: X
И пепето иска така да готви и домакинста ама с тия две деца няма как разберете я, майка е все пак!

Много е уморена, сигурно щото влачи 2 деца, количка и торби с покупки 6 етажа. Като стигне до горе и край.
Ами да, това си е тежък физически труд. Ще ви замоля да имате малко милост към жената, а и да не забравяме, че кърми /за сега само децата/.

# 1 633
  • Мнения: X
Да не забравяме, че наред с кърменето, вече и пюрета трябва да прави. Съвсем ще се скапе милата!!!!

# 1 634
  • Мнения: X
Не е лесно. Кой не е кърмил и не е готвил пюрета нищо не знае.

Общи условия

Активация на акаунт