Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 846
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 4 744
И мм ми прави такива "подаръци". Казвам му,че ми д свършил шампоана да ми купи след работа  и готово. 😂😂

# 1 906
  • Мнения: 2 323
Та искам да питам всички тези инфлуенсърки и подобни, след като сте толкова отворени защо не говорите в какви условия ражда българската жена!? Нали не мислите, че всички раждат в частни болници, че им се предоставят условия като топки, мъжът ти да ти държи ръката, акушерката да те милва по челцето, чисти и уютни стаи..!?

Защото няма как да говорят за условия, които не са изпитали, например Simple Smile

Мога да кажа и още 2 изречения по темата, но ще отприщят наистина ненужна дискусия, тъй като темата е емоционална и ще се приеме лично. 

Иначе си права - има какво да кажат по темата с ражданията, да хвърлят малко светлина върху такси, избор на болнично заведение, избор на екип и т.н., защото определено цари неинформираност по темата. Empirina доста сподели за избора си на екип, за консултациите по кърмене и как то далеч не е супер лесно и интуитивно за всички участници, за курсовете за бременни. Предполагам, че на теб сега ти е късно и няма да е полезно, но може би ще ти е интересно да прочетеш Simple Smile

# 1 907
  • Мнения: 4 717
НачЕ аз съм една много млада майка. Родих първото на 28, второто в месеца, в който ставах на 30.
Пепе, чакам си бонуса пиши на лично да ти дам координати. Stuck Out Tongue Winking Eye

Няма да стане, ясно е написано, че децата трябва да са заченати по време на кампанията!
Тия извън кампанията ще си ги финансирате двамата с мъжа си.

# 1 908
  • Мнения: X
НачЕ аз съм една много млада майка. Родих първото на 28, второто в месеца, в който ставах на 30.
Пепе, чакам си бонуса пиши на лично да ти дам координати. Stuck Out Tongue Winking Eye

Няма да стане, ясно е написано, че децата трябва да са заченати по време на кампанията!
Тия извън кампанията ще си ги финансирате двамата с мъжа си.

Яко сме се прецакали Sob

# 1 909
  • Мнения: 9 483
Мама и тати са спонсорите все пак, нормално е да поканят родата.

# 1 910
  • Мнения: 4 958
Та искам да питам всички тези инфлуенсърки и подобни, след като сте толкова отворени защо не говорите в какви условия ражда българската жена!? Нали не мислите, че всички раждат в частни болници, че им се предоставят условия като топки, мъжът ти да ти държи ръката, акушерката да те милва по челцето, чисти и уютни стаи..!?

Защото няма как да говорят за условия, които не са изпитали, например Simple Smile

Мога да кажа и още 2 изречения по темата, но ще отприщят наистина ненужна дискусия, тъй като темата е емоционална и ще се приеме лично. 

Иначе си права - има какво да кажат по темата с ражданията, да хвърлят малко светлина върху такси, избор на болнично заведение, избор на екип и т.н., защото определено цари неинформираност по темата. Empirina доста сподели за избора си на екип, за консултациите по кърмене и как то далеч не е супер лесно и интуитивно за всички участници, за курсовете за бременни. Предполагам, че на теб сега ти е късно и няма да е полезно, но може би ще ти е интересно да прочетеш Simple Smile
Да, темата е обширна и може да се говори много. Нямам представа коя е Emperina, но сигурно ще ми е интересно Simple Smile

# 1 911
  • Мнения: X
Много странен избор на място за провеждане на подобно събитие. Повече ми се връзва със събития от вида на "Мис Дупе България", а не за семинар, който цели да стимулира младите да раждат.
П.С. Пак ни насметоха в други теми, държим убедително змийската класацията във форума Simple Smile

# 1 912
  • Мнения: 1 293
Много странен избор на място за провеждане на подобно събитие. Повече ми се връзва със събития от вида на "Мис Дупе България", а не за семинар, който цели да стимулира младите да раждат.
П.С. Пак ни насметоха в други теми, държим убедително змийската класацията във форума Simple Smile

Те щото ни завиждат колко сме яки 😁👌❤

# 1 913
  • Мнения: 9 483
То щото в останалите теми валят само комплименти и суперлативи 😆

# 1 914
  • Мнения: 878
На мен ми е супер забавно как едната съфорумка, която обича да ни насмита по темите, а и тук, няма никакъв проблем да коментира в звездната тема по същия начин както тук се обсъждат влогърите. Ама то сигурно е по-различно, нали..
Не мога да разбера защо все ние сме им в устите.

Ванилия*, точно.

# 1 915
  • Мнения: X
Много странен избор на място за провеждане на подобно събитие. Повече ми се връзва със събития от вида на "Мис Дупе България", а не за семинар, който цели да стимулира младите да раждат.
П.С. Пак ни насметоха в други теми, държим убедително змийската класацията във форума Simple Smile
Това си е жив комплимент! Heartbeat

# 1 916
  • Мнения: 1 869
Animal SnakeAnimal SnakeAnimal Snake

Нова звезда на хоризонта-

https://www.youtube.com/watch?v=YJrKbg_Gq6c

# 1 917
  • Мнения: X
Вадете езиците Animal Snake Но тая звездЪ не не много нова.

# 1 918
  • Мнения: 1 196
И аз я мярнах по- рано сутринта, но не я догледах. Скучно ми беше, а и говори с някакъв много особен акцент. Да не би и тя да е някъде в чужбина и вече да й е трудно да говори нормално родния си език? Grinning

# 1 919
  • Мнения: 3 781
Здравейте, змийчета Grinning

На Пепе събитието май не ѝ се получи много, публиката не беше въодушевена и не я слушаше в захлас. А и наистина, вече без израстъка /бебето/ ми е неестествено да я гледам. Много черни точки натрупа в моите очи тя.

Оная русата бамби не мога да я гледам повече от 2 секунди, просто е отвратителна /тая с Фурлите за фон/

Къде са ни насмели? Известни сме и по други теми ли? Grinning аз предимно тук пиша в последно време, нямам време за коментиране на друго, освен на влогърки и това е.

edit:

Empirina доста сподели за избора си на екип, за консултациите по кърмене и как то далеч не е супер лесно и интуитивно за всички участници, за курсовете за бременни. Предполагам, че на теб сега ти е късно и няма да е полезно, но може би ще ти е интересно да прочетеш Simple Smile

Само да отбележим, че тя е кихнала над 3 бона за въпросното раждане във вода, супер интересно, био, еко и веган, а накрая пак са я срязали по спешност, както и въпреки всичките семинари и консултации пак не успя да кърми директно, без консултация със специалист, та не мисля че е най-добрия пример.

Общи условия

Активация на акаунт