Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 909
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 3 135
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Сега се сетих,че Ели все още си прави маникюра сама, вкъщи. Simple Smile Даже в последното видео също показва.

# 3 136
  • Мнения: 9 484
Аз си правя ноктите сама вкъщи с гел+гел лак, издържа доста, друг е въпроса в какъв вид. Едно, че омръзва, второ, че ноктите растат и не ми е красиво да носиш израснал лак.
На мен също ми харесват семпли и къси нокти, то това и си е модерно сега, харесват ми снимките, които гледам от салона. Не смятам, че ги ограничават при избора. Повечето салони, които следя също правят нокти в предимно минималистичен стил.
Аз имам куп камъчета и брокатчета от Алиекспрес, но са ми много натруфени и много рядко ги ползвам.

# 3 137
  • Мнения: 3 788
Калинке, не разбра ли кои са били поканени? Много ми стана интересно Grinning

# 3 138
# 3 139
  • Мнения: 540
Попрочетох по диагонал и да си кажа мнението Rolling Eyes

Да си инфлуенсър, според мен означава да си поне средно добър маркетолог - да знаеш как работят алгоритмите на основните социални мрежи (повярвайте, не е толкова елементарно, колкото изглежда), да разбираш поне малко от малко от графичен дизайн, да можеш да снимаш и монтираш видеа, да умееш да композираш снимки, да създаваш четими текстове, да имаш като цяло някаква content стратегия, да се оправяш с настройване на кампании в социалните мрежи.  Коя колко е добра във всички тези аспекти, нямам идея. Опитвам се да кажа, че ако някой има 100-тина хиляди последователи, вероятно си е направил труда, учил е, мислил е и е създал нещо интересно.

Честно казано, предпочитам нахилените розови инфлуенсърки да са пример за 12-13-годишните момичета, на толкова е сестра ми в момента. Отколкото Гери Никол - джуки, цици-мици, сещате се Rolling Eyes . Тези жени поне изглеждат реалистично и нормално.  Едно време четяхме Cosmopolitan, сега ни се пробутва същото съдържание, чрез influencer-и. И това ще прерасне в нещо друго и така...

# 3 140
  • Мнения: 182
ех ...не Frowning като гледах сторитата от откриването там бяха Полина,Пепе,Валката,Ивана и още 1 2 имаше. Значи кои 2 са били поканени и кои са отишли без покана..... само можем да гадаем. Но според мен Полина и Пепето са били с официална покана,понеже те се познават добре със собсветничката. Всички други покрай тях нахалничко са се набутали Satisfied

# 3 141
  • Мнения: 1 293
ех ...не Frowning като гледах сторитата от откриването там бяха Полина,Пепе,Валката,Ивана и още 1 2 имаше. Значи кои 2 са били поканени и кои са отишли без покана..... само можем да гадаем. Но според мен Полина и Пепето са били с официална покана,понеже те се познават добре със собсветничката. Всички други покрай тях нахалничко са се набутали Satisfied

Само Пепе и Полина са се тагвали и появявали на постове там. ВалеритУ до колкото гледах показваше, че се лакира сама. 😁

# 3 142
  • Мнения: X
аз съм клиент на коко още в самото начало, сега доста падна качеството на услугата особено покрай новия салон. В момента там не всяка маникюристка може да прави декорации, както и спа маникюр. По-опитните отидоха в салона в Лозенец. Иначе собсвеничката има и барбършоп до есте и там също мъжете на блогърките се подстригват безплатно.
Относно предлагането на безплатни напитки, всеки салон с такова ценово позициониране го предлага

# 3 143
  • Мнения: X
Лака си го правя сама вкъщи, моите нокти растат ужасно бързо и не мога да ги понасям дълги, а още повече - с израсъл маникюр. Иначе и аз не харесвам камъчета и прочие. Светло бежово или светло розово, а понякога само безцветен - това нося.
И на мен ми е интересно да разбера кои са били двете поканени и кои са се домъкнали впоследствие.

# 3 144
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Това с коментарите е странно. Току що гледах няколко нови видеа на английски влогърки с деца и коментарите си стоят. Може би Пепе не е забелязала, че липсват и не ги е активирала...

# 3 145
  • Мнения: X
Можеш ръчно да ги активираш, но те приканват да не го правиш, докато им тече обновяването или кой знае какво.

И на Милена са изключени и на някои чужди влогъри с деца.

# 3 146
  • Мнения: 182
ех ...не Frowning като гледах сторитата от откриването там бяха Полина,Пепе,Валката,Ивана и още 1 2 имаше. Значи кои 2 са били поканени и кои са отишли без покана..... само можем да гадаем. Но според мен Полина и Пепето са били с официална покана,понеже те се познават добре със собсветничката. Всички други покрай тях нахалничко са се набутали Satisfied

Само Пепе и Полина са се тагвали и появявали на постове там. ВалеритУ до колкото гледах показваше, че се лакира сама. 😁

От скоро май и тя се тагва. Или поне 1-2 пъти е ходила със сигурност,но тя се лакираше сама и беше заклет фен на лакирането вкъщи и изведнъж бамммм... в Coco с ши лак Satisfied

# 3 147
  • Мнения: 1 295
Последното видео на Ели ми допада, мисля, че все повече я харесвам. Поне изглежда доста естествена, нещо което не мога да кажа за приятелката й Пепе. Пуснах си стари видеа от зората на влогърството и за двете, определено Елица е израснала, там е много по - лигава, а сега е сдържана и спокойна(поне на камера). Антоанета се лигави неимоверно в зората на "кариерата" си, сега пък се хили фалшиво и се опитва да ни обеди в своите качества и компетенции. Елица е уцелила и по - красивият датчанин.

# 3 148
  • Мнения: 182
Лака си го правя сама вкъщи, моите нокти растат ужасно бързо и не мога да ги понасям дълги, а още повече - с израсъл маникюр. Иначе и аз не харесвам камъчета и прочие. Светло бежово или светло розово, а понякога само безцветен - това нося.
И на мен ми е интересно да разбера кои са били двете поканени и кои са се домъкнали впоследствие.
И на мене ми стана интересно ама надали има как да разберем. Само ще си гадаем и ссссссскаме срещу нашите "прЕателки" Laughing

# 3 149
  • Мнения: X
Помня, че Ивана имаше клип, в който се появи и Валери (валеше сняг) и отиваха май точно на откриването на салона.

Общи условия

Активация на акаунт