Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2019, 06:45 ч.

Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

• 5 613
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
И моя е същият. Също е от амазон и същата приставка и аз я взех. Мия го по същия начин в съдимиялна. За почистването, което преди това споменах, го направих след години ползване. Ежедневното е напълно достатъчно.

# 91
Колко вода и колко сода слагаш?

# 92
ами... на око - пълня контейнера малко повече от половината и слагам 2 с.л сода
Контейнера го слагам без кошница , после малко трудно отварям, с една лъжица си помагам.но ако
оставя вътре кошницата или др представка (заради дръжката) хем ще падат върху нея всички мазнотии от реотана, хем ме е страх содата да не направи някакви поражения на покритията им

# 93
Благодаря ти! А аз вчера с обезмаслител и гъба чистих, луда работа.

# 94
аз с обезмаслителя го избягвам напоследък
Скрит текст:
напръсках и бърсах с meglio микровълновата - явно е влязъл през решетката отгоре над реотана, където няма как да бръкна и избърша, защото само когато ползвам фукнцията грил става такава пушилка вътре в МВ, че...

# 95
  • по света
Взехме варианта xl нас новия модел от почти месец ,мия всичко в миялна .Прекрасен уред ,възхитена съм

# 96
Взехме варианта xl нас новия модел от почти месец ,мия всичко в миялна .Прекрасен уред ,възхитена съм
Честито!Аз имам Xxl от 2 месеца и съм доволна

# 97
  • Sofia
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BS97UUA/ref=oh_aui_search … ie=UTF8&psc=1
Най - долната картинка всъщност е видое и се вижда какво представлява съда.
Дойде с мрежеста кошница, а аз поръчах допълнително и тази
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00J5LP58W/ref=oh_aui_search … ie=UTF8&psc=1

нищо не търкам/стържа/мия по кошницата - ако нещо е залепнало - с него в миялната - всичко излиза чисто без проблем.
НА самото упътване пише да не се търга с абразиви и др подобни - дори с по-твърдата част на гъбичката не смея да го минавам, но пише, че се мият в съдомиялна.

Моят излезе 250 лв с доставката до тук.

От английския амазон ли го взе? Че там сега е 225 паунда

# 98
£114 беше в края на ноември
Виж в проследяващия сайт на цените до колко е падала цената , че не помня складова сделка ли беше или от светкавичните

# 99

Тиквички на грил плочата-200 градуса за 15 мин.Преди това осолени и отцедени.Намазани с олио.Phillips airfryer XXL

# 100
Здравейте!
От днес и аз съм горд собственик на Philips XXL. В момента в Техномаркет е в комплект с решетката за грил за 479лв.
Правихме картофки - прекрасни!
Ще следя темата с удоволствие  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт