Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

  • 95 167
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 453
И моя е същият. Също е от амазон и същата приставка и аз я взех. Мия го по същия начин в съдимиялна. За почистването, което преди това споменах, го направих след години ползване. Ежедневното е напълно достатъчно.

# 91
  • Мнения: 14 066
Колко вода и колко сода слагаш?

# 92
  • Мнения: 4 936
ами... на око - пълня контейнера малко повече от половината и слагам 2 с.л сода
Контейнера го слагам без кошница , после малко трудно отварям, с една лъжица си помагам.но ако
оставя вътре кошницата или др представка (заради дръжката) хем ще падат върху нея всички мазнотии от реотана, хем ме е страх содата да не направи някакви поражения на покритията им

# 93
  • Мнения: 14 066
Благодаря ти! А аз вчера с обезмаслител и гъба чистих, луда работа.

# 94
  • Мнения: 4 936
аз с обезмаслителя го избягвам напоследък
Скрит текст:
напръсках и бърсах с meglio микровълновата - явно е влязъл през решетката отгоре над реотана, където няма как да бръкна и избърша, защото само когато ползвам фукнцията грил става такава пушилка вътре в МВ, че...

# 95
  • по света
  • Мнения: 1 587
Взехме варианта xl нас новия модел от почти месец ,мия всичко в миялна .Прекрасен уред ,възхитена съм

# 96
  • Мнения: 164
Взехме варианта xl нас новия модел от почти месец ,мия всичко в миялна .Прекрасен уред ,възхитена съм
Честито!Аз имам Xxl от 2 месеца и съм доволна

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 849
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BS97UUA/ref=oh_aui_search … ie=UTF8&psc=1
Най - долната картинка всъщност е видое и се вижда какво представлява съда.
Дойде с мрежеста кошница, а аз поръчах допълнително и тази
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00J5LP58W/ref=oh_aui_search … ie=UTF8&psc=1

нищо не търкам/стържа/мия по кошницата - ако нещо е залепнало - с него в миялната - всичко излиза чисто без проблем.
НА самото упътване пише да не се търга с абразиви и др подобни - дори с по-твърдата част на гъбичката не смея да го минавам, но пише, че се мият в съдомиялна.

Моят излезе 250 лв с доставката до тук.


От английския амазон ли го взе? Че там сега е 225 паунда

# 98
  • Мнения: 4 936
£114 беше в края на ноември
Виж в проследяващия сайт на цените до колко е падала цената , че не помня складова сделка ли беше или от светкавичните

# 99
  • Мнения: 164

Тиквички на грил плочата-200 градуса за 15 мин.Преди това осолени и отцедени.Намазани с олио.Phillips airfryer XXL

# 100
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
От днес и аз съм горд собственик на Philips XXL. В момента в Техномаркет е в комплект с решетката за грил за 479лв.
Правихме картофки - прекрасни!
Ще следя темата с удоволствие  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 1 265
Привет на всички, днес ровейки се в Ю Туб открих едно  интересно клипче.
https://www.youtube.com/watch?v=Uw7bqD-IsiY

Има доста лесни "нещица", които и без превод се разбират - (продуктите са написани и на английски).
Изпълнението е дадено толкова нагледно че...... В края има предложен лесен вариант за почистване.

Дано съм ви била полезна.

# 102
  • Мнения: 54
Здравейте,не знам дали е по темата,но ми предстои да си закупя airfryer фритюрник.
Много се чудя за този на делимано,някой има ли отзиви за него?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте, ще повторя питането си от една друга тема...
Имам уред на Филипс XL, но започва да пуши и дими когато пека месо, наденички,
кюфтета и т.н. по-мазни меса. Става въпрос за пушек, както при готвенето на скара. Цялата кухня се опушва, въпреки че аспираторът е пуснат и е супер неприятно Tired Face
При приготвяне на картофи го няма това пушене, преди няколко дни приготвих бутерки със сладко,
също добре се получиха. Не знам важите уреди как "се държат" при печене на месо?

# 104
  • Мнения: 14 066
Това е от мазнината, която се отделя . Тя прегаря и започва да дими.

Общи условия

Активация на акаунт