Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

• 46 859
  • 590
  •   2
Отговори
# 585
Здравейте, на мен ми изтече панирания кашкавал на дъното Confused Панирах малки парчета в брашно , яйце и галета , пуснах на 200°
Може ли да споделите вие как го правите , нещо по-специално ли има ?

# 586
Здравейте, на мен ми изтече панирания кашкавал на дъното Confused Панирах малки парчета в брашно , яйце и галета , пуснах на 200°
Може ли да споделите вие как го правите , нещо по-специално ли има ?
За около 10 мин на 180 градуса Поглежсах го.Норвално е да потече.Трябва по рано да го извадиш.

# 587
Трябва да е запечатан много добре и отвсякъде, една малка дупка да има ще изтече. Сложете го във фризера да стегне, преди да го сложете във фрайъра.

# 588
Друг вариант е да го обвиеш в кори за баница, потапяш в разбито яйце и печеш.

# 589
  • На морето!
И аз от вчера съм с Ерфрайър на Филипс. Направих картофки, бланширани от Лидъл и децата много ги харесаха, кюфтенца, които залепнаха по решетката (може би трябваше малко мазнинка по самата решетка да сложа). мариновах бутчета и днес ще ги изпека на децата за обяд.
Довечера мисля едни шишчета да направя, както и сладък картоф с тиквичка и броколи.

# 590
Здравейте може ли мнение за https://www.tefal.com.au/Cooking-appliances/Fryers/Air-Fryers/Ea … 2018/p/1510001537. ? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт