Американски колеж - четиринадесета тема

  • 52 889
  • 762
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 16 193
Ринг мола, Виктория.

# 331
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Днес е предпоследен ден за записване за изпит,моля някой да сподели до кой № са стигнали!

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
И аз се вълнувам по същия въпрос Simple Smile

Колежът предоставя ли информация за броя на регистрираните деца за изпита

# 333
  • София
  • Мнения: 5 012
Да, на сайта. След прикючване на регистрациите.

За срещата утре отпадам.

# 334
  • Мнения: 8 073
Eeeeee, калпазанки такива! Аз с утежняващите фактори се измъкнах (с помощта на Миленита Flowers Hibiscus), вие не!

Преди година и преди 2 колко бяха кандидатите? (не помня изобщо числа Wink)

# 335
  • Мнения: 7 154
Преди година и преди 2 колко бяха кандидатите? (не помня изобщо числа Wink)
Еееее, аз за какво съм ги добавила в първи пост?

# 336
  • София
  • Мнения: 1 751
Не знам, peneva_a, очертава се тежко изпитание за теб, ще си сектантски облъчена от задругата на кукувиците от пловдивската английска, както изпокапаха другите. Амели-то, напрау ме рани в сърцето. Как се бях нагласила да се размечтая, докат те разпитвам за бритския воаяж. Disappointed Само да не ни сбереш ти следващия път.

# 337
  • Мнения: 6 301
Хм, Миленита сигурно и тя е от пловдивската английска, иначе не би написала такова определение, щеше да е обидно, ако не го казва с ирония човек, който също е завършил там:)

# 338
  • Мнения: 8 073
Неееее, не съм! Аз съм математик човек, даже не кандидатствах в езикова гимназия едно време (няма да казвам преди колко години!), пак от онзи регион кукувица съм и аз Smirk Пък и точно от среща с такъв род кукувици имам нужда в момента Smiling Imp (Elementa_K, нали и ти идваш?)

# 339
  • София
  • Мнения: 16 193
Резервацията във Викторията утре е от 18:30, аз ще съм там навреме, по моята руса грива ще се ориентирате къде ни е масата Simple Smile. Непишещите, но  четящи мами сте също добре дошли! Е. и Д., да, на вас говоря.

# 340
  • София
  • Мнения: 16 193
Хм, Миленита сигурно и тя е от пловдивската английска, иначе не би написала такова определение, щеше да е обидно, ако не го казва с ирония човек, който също е завършил там:)
Първият път, с неприсъща нам, англофилките, немска точност, се събрахме първите трички все от едно и също "котило".

# 341
  • гр. София
  • Мнения: 182
[
Smiling Imp (Elementa_K, нали и ти идваш?)
[/quote]


peneva_a, Разбира се, че ще дойда! Малко ми е трудно предвижването до Ринга, но ако случайно има някой с автомобил, който може да ме вземе от МОЛ "Парадайз" в 18 часа, ще бъда много благодарна! BowtieNerd Ако няма, ще се придвижа някак си!!!!

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 09:54 от elementaK

# 342
  • София
  • Мнения: 1 751
Ей, ме на. Взимам peneva_a от малко по-ниското, катеря до Парадайза (дай един тел на лични да се разберем откъде точно на булеварда да те земна да не влизам в тоя мол, че органически не го понасям), стварвам ви на Ринга и само ще врътна за 10 мин да стваря и Пенева-джуниър вкъщи. Само че ще е една идея по-късно, към 18:30, става ли?

# 343
  • софия
  • Мнения: 4 985
Не знам, peneva_a, очертава се тежко изпитание за теб, ще си сектантски облъчена от задругата на кукувиците от пловдивската английска, както изпокапаха другите. Амели-то, напрау ме рани в сърцето. Как се бях нагласила да се размечтая, докат те разпитвам за бритския воаяж. Disappointed Само да не ни сбереш ти следващия път.
спамя много
Скрит текст:
Виж сега, ще се опитам да се поправя. Добре, че Шарки е направила резервацията достатъчно рано, така че може да се завъртя за едни 30-40 мин. И после ще бягам бързо. Много ме е яд ама....Щях да предложа после да дойда, ама вие ще сте си тръгнали сто на сто към 10,30...Изобщоооо....виновна съм, признавам си. Другата среща от сега да я насрочвам, а? какво ще кажете?

# 344
  • София
  • Мнения: 16 193
Аз ще съм там в 18:30, обаче триото Миленита+Елемента+Пенева преди 19:00 няма да стигнат. Само "фльонгата" из нашия квартал ще им отнеме поне 15на минути.

Общи условия

Активация на акаунт