Карбовски: Жени говорят за пари

  • 5 488
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Достатъчно ми беше да гледам първа част. Жените които ги интервюират са прави в едно нещо и то е, че само с любов не се живее.
А, тук не спорим изобщо Simple Smile
Не е толкова скъпо да се сложат имапланти, има и съвсем достъпно. Има и такива, които няма нужда след време да се сменят. За фасетите не знам, веднъж сложени, би трябвало да са като пломбите. Поправете ме ако бъркам.

# 31
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Мисля, че имат 10 години срок на годност, също като пломбите.

# 32
  • Мнения: 30 802
Повреждат се с времето, може и да се счупят. А отдолу зъбите са ужас.

# 33
  • Мнения: 3 865
то и обикновен зъб може да се повреди с времето. На фасетите хубавото им е, че не хващат кариес, а лошото - че винаги си личи, че си с изкуствени зъби. Пластиката я одобрявм само когато наистина е наложителна - примерно жена без никакви ама никакви цици е препоръчително да сложи малко пълнеж. И изобщо всичко, което е грозно да се пооправи. Но трябва много внимателно да се избират хирурзи и да се прави минимума и минимално инвазивно защото многото и смело бърникане наистина създава чудовища. И ако се усети някакъв дори малък проблем веднага да се ходи при доктор, че тук гледах една с дупки по циците от циреи и възпаления и то години след като си е сложила импланта. Но жениците от предаването си изглеждаха съвсем ОК. На едни Господ им е дал акъл, на други сръчност и умения, на трети таланти, на 4ти - физическа красота, на 5ти - богати родители и големи наследства, на 6ти - почти нищо и трябва всичко с много труд и мъки да постигат. Не виждам проблем кой квото има с това да си движи живота както може по неговия си начин. В крайна сметна на всички целта ни е да имаме по-добър живот и го постигаме според възможностите си. Защо ако на нас ни се налага да бъхтим трябва да ни е яд, че други само с акъл печелят порядъци повече от нас, а трети с красотата си. На всички Оня горе ни е дал - кой квото си е заслужил. Че остави ами и  ако на някоя  от тия и се случи нещо  лошо, че се скъсаме от злорадство.

# 34
  • Мнения: 1 782
Млади са още, едната "жена" е на 21. Нооо явно знае какво иска от живота вече. Simple Smile Simple Smile
Интересно ще ми бъде да ги видя и пак да говорят за пари след примерно 5-10 годинки.

# 35
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Млади и толкова просташко глупави,че ми се повръща от тях!В нета има един репортер задаващ им въпроси  Star Reporters изгледайте поне едно видео и ги вижте какъв са резил.Срам.Имат един портфийл между краката и капка мозък в главата!

# 36
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Скрек, има фасети, които са боядисани в преливащо се бяло, което жълтее леко към венеца и са леко прозрачни. Моя приятелка сложи такива в България през 2001 година и още си и седят. Аз нямах никакви цици. Носех сутиени от детски щандове или Маркс и Спенсър с размер 34АА. Сега нося 34А, което е около 90В във Франция. Във Франция има много жени с малки гърди. На лак не харесвам големи гърди, като на кърмачка, и никога няма да си увелича бюста. Не съм оставала без ухажори. Подигравана съм на работното място заради малките цици, но не ми пукаше. По-грозно от подути, като ужилени от оса, устни, няма.

Човек трябва да промени това, което сам не харесва и да не робува на мода, мнение на околните и подобни.

Бих си оправила зъботе, ако бяха грозни и развалени и нищо повече. Не ми пука какво мислят Сульо и Пульо за външността ми.

Тези момичета са решили да живеят по този начин. Радвам се, че са доволни и че са успели да намерят средства и време за да се променят желаната от тях посока. Аз не бих могла.

# 37
  • Мнения: 30 802
Сега фасетите са на мода и си ги слагат наляво и надясно. След 10 години ще се види коя е била с хубави и коя е направила компромис. То и със силикона беше така - появиха се некачествени и компромисни решения.

# 38
  • Мнения: 3 865
Ох, моля ти се. Аз си сложих няколко фасетки, че имах разстояние между зъбите както и отчупени крайчета щото като дете всичко отварях със зъби и ги бях изпотрошила, но тогава даже се радвах, че съм със строшени зъби - харесваше ми да приличам на пиратите от книжките дето четях- направо нарочно си ги трошех.  Та на изкуствената светлина в кабинета всичко изглеждаше перфект - там явно светлината е подбрана за да заблуди клиента. Ама на дневна светлина е ужас - нямат естествена прозрачност. И пак така долните към венеца леко са ги пожълтили - това е отвратително - естествените ми зъби не пожълтяват към венеца - пожълтели са на тия, които не си ги мият редовно.  Но не ми се занимава да ги сменям - много време, нерви и пари и пак няма гаранция, че ще са по-добри. Но вече 5 год си държат - поне това.

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Фасети не всеки може да си сложи. При мен се налага укрепване на предните зъби, че много изтъняват. Казаха ми, че не може, само коронки могло, и че фасетите са само за красота и всъщност нищо не укрепват, само подравняват.

# 40
  • Мнения: 3 865
Фасети не всеки може да си сложи. При мен се налага укрепване на предните зъби, че много изтъняват. Казаха ми, че не може, само коронки могло, и че фасетите са само за красота и всъщност нищо не укрепват, само подравняват.

така де - фасетите са само за иначе здрави зъби. Това им е името - фасада

# 41
  • Мнения: X
Последните две предавания на Карбовски -  Проект: Българска мечта и Проект: Любовта, без която не можем , особено второто, са силно потресаващи. Не препоръчвам да е гледат, твърде реалистични са.

# 42
  • Мнения: 15 619
Последните две предавания на Карбовски -  Проект: Българска мечта и Проект: Любовта, без която не можем , особено второто, са силно потресаващи. Не препоръчвам да е гледат, твърде реалистични са.
Ако под "реалистично" визираш любимия му похват да търси най-грозното проявление по каквата и да е тема... , да върти, да суче и да си изсмуква изводи от най-гротескното за всичко останало, да преекпонира до безумие чак.... едва ли ще да е толкова потресающо.

Общи условия

Активация на акаунт