Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2019, 17:17 ч.

Дъщеря ми и приятелствата

• 5 854
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Стига бе, хора, толкова ли бе разбирате, че пише момичето, а не майката? Стилът е на типична 12-13г. пикла;)

# 31
Стига бе, хора, толкова ли бе разбирате, че пише момичето, а не майката? Стилът е на типична 12-13г. пикла;)
Възможно е, но реално често срещана ситуация. Със сигурност темата  е била прочетена поне от една майка, чието дете има проблем с комуникацията.

# 32
Хора ужасно арогантни сте?!
Аз като дете бях много затворена, но като цяло моите родители не са ми и предлагали друг вариант. Относно майчето, което се притеснява искам да попитам бащата на детето строг ли е? Наказвали ли сте го, унижавали ли сте го? Децата заемат ролята в училище, която заемат и вкъщи. Ако засрамвате детето си като му крещите, или наказвате то ще реагира така и в училище.
Има ли връзка с вас изобщо. Сега за пръв път ли ви споделя нещо. Имате ли второ дете? Според мен не трябва да изискавате от детето да се променя, а да се промените Вие на първо място. Отделете необходимото време и внимание. В Тези години децата са изключително чувствителни и раними, ако трябва потърсете професионална помощ, защото както другите са подчертали по малко агресивен начин, Вие все още иматее травми които да преодолеете. А най лесното, за вашето момиче е да го събирате с деца на семейни приятели за начало , ако имате.

Общи условия

Активация на акаунт