Какво ви е мнението за Мария Габриел - българския еврокомисар?

  • 5 336
  • 55
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 028
Има, 15-ият.Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 19 230
Е, затова са соросоидините калинки - лакоми, тъпи, бездарни и послушни.  Sunglasses На такова място независимо мислещ човек, който защитава интересите на България, няма да бъде сложен или допуснат!  Sunglasses
ама в този Европейски апартамент въобще има ли полезни за държавите си същества ?
Те не са отишли там, за да са полезни. Еврократите като цяло не са цвете, имаше филмче на някаква телевизия как в петък отиват на работа с куфарите и неофициално са до обед.

# 17
  • Мнения: 14 486
Много интересна парашутистка е тази - как отива да учи във Франция, започва и да преподава там, че се жени и за някакъв от ЕНП....

# 18
  • София
  • Мнения: 19 230
Подозирам, че женитбата сериозно е ускорила кариерата й

# 19
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 165
хрантутници (в случая хрантутничка) , които имитират работа без да има полезен ефект от нея.
гледам ги метачите по улиците - събират листата на купчета с цел някога да се извозят , но в същото време духа вятър и разпилява купчетата. на следващият ден операцията се повтаря. така те отчитат дейност , получават пари за това , но ефекта клони към нула.
от друга страна се чудя как може да има толкова много желаещи за тази свръх тежка работа  депутат/евродепутат, а да няма желаещи за леката и доходоносна работа чистач.  newsm78

# 20
  • Мнения: 7 006
Това е проблемът - НИЩО Grinning
Установих, че съм я слушала половин час и тя каза едно голямо нищо. Общи приказки, глупави примери, някакви обобщения за област, в която явно няма достатъчно познания...буквално запълни времето с нищо съществено.
Замислих се - а какво съществено се сещам да е свършила и пак стигам до едно голямо нищо.
Но реших, че грешката може да е в "моя телевизор", затова реших да попитам тук Sunglasses
Обикновена герберска калинка, ти какво искаш да каже. Толкова си може, просто.

Да не мислите, че е лесно да говориш дълго, без да кажеш нещо, при това да изглеждаш като умен човек?  Laughing
Мисля, че специално ги обучават.
Иначе си е типичният политик с вид на зубрач, който коментира неща, които изобщо не разбира.
Много са. Силни са.

А народа малко ли е?
Що не е силен?
Щото масата е сведена до менталното и емоционалното ниво на зелената еуглена.
Прост народ-слаба държава!
Но,не политиците са виновни за повсеместната ни духовна нищета...

П.п.Въпросната марионетка просто си върши работата,няма кво да я коментирам

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Преди време тук не се появи никой, дето харесва Мария Габриел, но ето че днес е водач на листата на Герб. Astonished
Била с най-много номинации.
Озадачена съм.  За пореден път се чудя къде е тази паралелна България, къде са хората, които я харесват. Rolling Eyes Наистина ще ми е интересно да се включи някой, който я харесва, да сподели защо.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 242
Нали се прави разлика от номинации на партийни структури, които обикновено са спуснати отгоре (съгласувани Simple Smile ) и обикновеното не/харесване, което може да бъде хванато с някое социологическо проучване.

# 23
  • Мнения: 2 204
Преди време тук не се появи никой, дето харесва Мария Габриел, но ето че днес е водач на листата на Герб. Astonished
Била с най-много номинации.
Озадачена съм.  За пореден път се чудя къде е тази паралелна България, къде са хората, които я харесват. Rolling Eyes Наистина ще ми е интересно да се включи някой, който я харесва, да сподели защо.
Едва ли има нормален човек в България който да я харесва, но все пак изборите са за Европейски парламент, а не за български. Важното е в Европейския парламент да я харесват и явно там си я харесват с тяхните извратени вкусове.

# 24
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 165
важното е първо българите да харесват кой депутат да изпратят. а после ония ще харесват или не нашият избор.

# 25
  • Мнения: 14 486
Преди време тук не се появи никой, дето харесва Мария Габриел, но ето че днес е водач на листата на Герб. Astonished
Била с най-много номинации.
Озадачена съм.  За пореден път се чудя къде е тази паралелна България, къде са хората, които я харесват. Rolling Eyes Наистина ще ми е интересно да се включи някой, който я харесва, да сподели защо.

Събитията от последните десетина дни затвърдиха у мен убеждението, че има някаква паралелна реалност, в която живеят управляващите. Не знам как отива човек там, но и не ме интересува, мерак нямам.

# 26
  • София
  • Мнения: 16 189
А ще се окажа единствената с положителна оценка на работата ѝ. Виждала съм я на живо на конференции, моето впечатление за нея в като за много преработени човек, който си разбира от работата, за разлика от Лилянчето Павлова (хлъзгава, не оставя един служебен въпрос да ѝ се зададе).

# 27
  • Мнения: 2 204
важното е първо българите да харесват кой депутат да изпратят. а после ония ще харесват или не нашият избор.
Българите никой не ги пита дали харесват някого или не. Гласува се за партийни листи, а не за личности. Партийните листи се редят от неясни мотиви

# 28
  • Мнения: 19 473
Преди време тук не се появи никой, дето харесва Мария Габриел, но ето че днес е водач на листата на Герб. Astonished
Била с най-много номинации.
Озадачена съм.  За пореден път се чудя къде е тази паралелна България, къде са хората, които я харесват. Rolling Eyes Наистина ще ми е интересно да се включи някой, който я харесва, да сподели защо.

Събитията от последните десетина дни затвърдиха у мен убеждението, че има някаква паралелна реалност, в която живеят управляващите. Не знам как отива човек там, но и не ме интересува, мерак нямам.
То затова е и написана Приказка за стълбата. Като са забравили, да се махнат от паралелната реалност и да си припомнят колко струва реален наем на жилище в Лозенец, а заплатата ти не е 30 000 лв, а 1000 лв в най-добрия случай.

# 29
  • Мнения: 5 000
Преди време тук не се появи никой, дето харесва Мария Габриел, но ето че днес е водач на листата на Герб. Astonished
Била с най-много номинации.
Озадачена съм.  За пореден път се чудя къде е тази паралелна България, къде са хората, които я харесват. Rolling Eyes Наистина ще ми е интересно да се включи някой, който я харесва, да сподели защо.
Тези номинации са вътрешно партийни, не от народа.
Въобще не харесвам никой от евродепутатите ни. Проспаха пакет Мобилност, ако не успеят да го спрат утре на комисия трябва да се разкарат всички били досега.

Общи условия

Активация на акаунт