Частна детска ясла в южните квартали на София

  • 2 686
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте. Има доста изписани теми по въпроса, но търся актуална информация и затова реших да започна нова тема. Ще се радвам някой да сподели впечатления за частна ясла в Красно село, Борово, Бъкстон, Гоце Делчев, Бояна, Драгалевци.
По-конкретно, има ли някой впечатления от частна ясла и градина Сияние в Бояна?

# 1
  • Мнения: 15
Здравейте,
Точно същото търсене правя и аз в момента, като предпочитам Бояна или Драгалевци.

Скоро ще посетя Пасито, Космос Кидс и Сияние или Детство мое (не помня коя от двете последни) и ще дам отзиви. Вие имате ли впечатления, макар и от кратки срещи, от някоя ясла в тези райони?

# 2
  • Мнения: 2
А в Гоце Делев или кв. Витоша?

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте,
Точно същото търсене правя и аз в момента, като предпочитам Бояна или Драгалевци.

Скоро ще посетя Пасито, Космос Кидс и Сияние или Детство мое (не помня коя от двете последни) и ще дам отзиви. Вие имате ли впечатления, макар и от кратки срещи, от някоя ясла в тези райони?
А в Гоце Делев или кв. Витоша?

Чакам мнения .. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 78
Здравейте ! И мен ме интересуват въпросните райони , записвам се да следя Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 426
Бобче-топче в Кръстова вада - bobche-topche.bg. Имат адаптационната програма за дечицата, за да свикнат по-лесно.

# 6
  • Мнения: 2
Много малко мнения има по въпроса. На нас ни предстои този избор и започнах да се ровя за информация. За сега съм си записала среща само в Германи (в.з. Малинова долина). Ще пиша какви са ми впечатленията по въпроса.
Би било добре някоя майка с опит да се включи и да даде малко информирано мнение.

# 7
  • Мнения: 340
Първо предложение - частна детска ясла ''Цветенце''. Намира се в кв. Красно село, на улица ''Дечко Йорданов'', в самостоятелна къща с двор. На мен ми беше малко скъпа и сме я посещавали инцидентно.
Второ предложение - детски център ''Фъстъче'', намира се в кв. Стрелбище, на улица Бадемова гора. Много лесен достъп с кола, близо е до Южния парк. Детския център е в апартамент, но при хубаво време децата се водят в парка - обличат им светлоотразяващи жилетки, децата се учат на основни правила за безопасност при движение, собственичката е страхотна! Учи децата на стихчета, на песнички, много помага за лесно махане на памперса.
Имам телефонни номера и на двете, ако някой се интересува - да пише.

# 8
  • Мнения: 18
Първо предложение - частна детска ясла ''Цветенце''. Намира се в кв. Красно село, на улица ''Дечко Йорданов'', в самостоятелна къща с двор. На мен ми беше малко скъпа и сме я посещавали инцидентно.
Второ предложение - детски център ''Фъстъче'', намира се в кв. Стрелбище, на улица Бадемова гора. Много лесен достъп с кола, близо е до Южния парк. Детския център е в апартамент, но при хубаво време децата се водят в парка - обличат им светлоотразяващи жилетки, децата се учат на основни правила за безопасност при движение, собственичката е страхотна! Учи децата на стихчета, на песнички, много помага за лесно махане на памперса.
Имам телефонни номера и на двете, ако някой се интересува - да пише.

Да, Цветенце изглежда много добре, но все не можем да уцелим да има свободни места.

# 9
  • Мнения: 2
Да споделя впечатленията си от Германи - много (даже дори малко повече от необходимото) отзивива директорка. На мен ми дойде малко твърде угоднически поведението й. Специално за ясла не бих я използвала тази градина (ние имаме по-особени изисквания за храненето, които ми се струва там няма да бъдат много съобразени). По-скоро лично усещане е това и много зависи от това какво вие търсите. Ние като че ли се ориентираме към специализирана ясла, понеже имам усещане, че яслените групи в детките градини са по-скоро притурка към основната дейност и като такава не е силно наблегнато на това :/

# 10
  • Мнения: 78
Здравейте ! И ние сме в търсене на частна ясла . Някой може ли да сподели мнение за ЧДГ Усмивка в Бояна ?!

Общи условия

Активация на акаунт