Кападокия 2019

  • 39 656
  • 594
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 100
Ние отседнахме в Risus Cave  и бяхме доволни; В нашия балон летяха две деца според мен на под 8 г;

# 166
  • Мнения: 20
Някой има ли с пресни впечатления от Кападокия? Иска ли се някъде по забележителностите тестове? Режима какъв е в момента, за полета с балони някаква промяна?

# 167
  • София
  • Мнения: 338
И аз се интересувам от същата тема и дали някой е ползвал организиран "червен" и "зелен" тур наскоро.   

# 168
  • Мнения: 2 100
Аз бях юли-не са изкали ХЕС код  по забележителностите;Искаха в хотела и в лома в Невшехир;

# 169
  • София
  • Мнения: 338
Наоми, можеш ли да кажеш как плащахте за посещение на забележителност в брой или с карти. И в каква валута основно се разплащахте с лири, долари или евро. Да знам с каква валута да се подготвя за там.

# 170
  • Мнения: 2 100
Плащала съм само в брой в лири; Полета с балона само го платихме в евро в брой;

# 171
  • Мнения: 1
Здравейте, с голям интерес изчетох всички коментари по темата, това място вълнува още преди да си го посетил.. На някой да му предстои скоро около края на септември пътуване до Кападокия чрез агенция?

# 172
  • София
  • Мнения: 350
Кападокия е невероятна. Останах с отлични впечатления!
Първа част от моя пътепис е готова: http://diana-cacaotours.blogspot.com/2021/09/blog-post.html
Очаквайте продължение.

# 173
  • София
  • Мнения: 350
Балони, балони, балони... Представям ви втората част за Кападокия : http://diana-cacaotours.blogspot.com/2021/09/blog-post_14.html

# 174
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Diana_Don, здравейте!Може ли да ми кажете каква беше цената на полета с балон и на място ли резервирахте?
Предстои ми екскурзия до Кападокия октомври месец и се чудя откъде да резервирам. По принцип на място си мисля, че ще е по-евтино.

# 175
  • Мнения: 2 100
Ние резервирахме на място и беше по-евтино;

# 176
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Наоми, благодаря!
Мисля и аз на място да проверим!
А каква беше цената ?
Защото на нас ни искат около 200 евро от тук!

# 177
  • Мнения: 2 100
70 евро на човек

# 178
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Наоми, много благодаря!Определено ще търсим на място!

# 179
  • София
  • Мнения: 350
Аз платих от тук 110 евро. Но имайте предвид, че след пандемията цените много паднаха, а сега вече са започнали да се вдигат (дори и на място). 200 евро ми се виждат доста. Съветвам ви като първа задача след като пристигнете, да си уредите полета за най-ранната дата. Дали ще има полет много зависи от атмосферните условия и не го оставяйте за последния ден.

Общи условия

Активация на акаунт