Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Кападокия 2019

• 15 666
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • София
С тези две части завършвам пътеписа ми за Кападокия. Прекрасно място, което препоръчвам горещо.

Цветовете на Кападокия: http://diana-cacaotours.blogspot.com/2021/09/blog-post_16.html
и
Кападокия и чудесата на природата: http://diana-cacaotours.blogspot.com/2021/09/blog-post_17.html

# 181
Здравейте
Имам планирана екскурзия до Кападокия за 26.10 с Премио Травел... Екскурзията е отменяна два пъти за момента, заради положението с ковид и тн... Между другото, цената вече не е първоначалната и се наложи да доплащам плюс пакет вечеря и входове за всички обекти... Пари отказват да върнат, защото не било по тяхна вина...Днес ми се обаждат и заявяват, че датата се мести 3 дни по-рано, т. е. от 23.10. без да обяснят защо и тн...Въпросът ми е, редно ли е да искам някаква компенсация /допълнителна екскурзия, намалена цена и т. н. /, въпреки че едва ли договорът го позволява или да направя опит да си взема парите и да търся друга агенция?

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 15:50 от Bashlieff

# 182
  • На черешатааа
Здравейте. Предстои ми посещение на това вълшебно място този месец. Организирано, така че няма да имам въпроси и неизвестни относно посещенията. Питанката ми е друга и малко може би глупава, НО това е повлияно от инстаграм 😇. Та дали има местни фирми или свободно практикуващи, които преотдават тези феерични рокли там и правят профи свимки ала инста. И другото ми питане,  по осн забележителности има ли местенца, където може да се обядва. Благодаря на отзовалите се ❤🍀

# 183
    • Бургас
    Ние тръгваме утре с кола към Кападокия. Балонът ще резервираме на място, като пристигнем, че цената, която ми изпращат от хотела е много по-висока, отколкото по сайтовете за резервации.

# 184
    • София
    И другото ми питане,  по осн забележителности има ли местенца, където може да се обядва. Благодаря на отзовалите се ❤🍀

На всички забележителности, които се намират в градчета и селца има места за обядване. Ако имате организирани "син" или "зелен" тур, обядите обикновено са включени в цената на екскурзията. В  Гюреме / а и в другите тур.градчета/ е пълно с ресторантчета, цените са направо смешни сравнение с България. Обяд или вечеря за двама без алкохол, с местни специалитети и десерти около 50  и 60 лева в скъп ресторант с хубава гледка, в по-обикновени около 30 лв максимално с добро поръчване.  Фрешове има също навсякаде - 20 лири  или 4 лв.

# 185
    • София
    Проверете дали новата заповед на МЗ забранява организирани масови пътувания.

Общи условия

Активация на акаунт