Дистанционно обучение - магистър

  • 1 991
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 818
Здравейте, търсих доста, но нещо не можах да открия желаното от мен, за това реших да ви питам. Знаете ли къде има дистанционно обучение за магистри, при което изпитите да не са присъствени?
За жалост във Винса са /въпреки че доста ми харесват/ и за това не ми е вариант

може и от чужбина /на АЕ, стига да не са прекалено скъпи/

# 1
  • Мнения: 2 838
Аз завърших в Свищов, но изпитите са присъствени.

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето какво казват във ВТУ:
http://new.cet-vtu.com/bg/pages/faq-9.html
Изглеждат присъствени.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 818
Ето какво казват във ВТУ:
http://new.cet-vtu.com/bg/pages/faq-9.html
Изглеждат присъствени.
да ето какво пише...... Sad

Къде се провеждат изпитите?

Изпитите се провеждат в залите на съответния факултет на ВТУ, съгласно изготвения график.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Защо е толкова важно да не са присъствени изпитите?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 818
Защо е толкова важно да не са присъствени изпитите?
защото няма да имам възможност да присъствам, а искам да искарам още една магистратура

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ясно, в такъв случай няма как да я изкараш щом нямаш никакво време, дори и за дистанционната форма. Всъщност тази форма на обучение има и присъствена част, в рамките на няколко дни и по цял ден.
Не са само изпитите.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 818
Е то тези няколко дни сигурно няма да са толкова фатални, ако бъдат пропуснати, като си научиш за контролните и изпитите. Не ми е проблем да си науча за тях и да ги взема, просто наистина търся нещо, в което изпитите да не са присъствени или поне да се провеждат само събота и неделя

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Грешиш за важността на присъствената част. Успех в търсенето.

# 10
  • Мнения: 6
следя темата, защото и на мен ми се иска да запиша още една магистратура, която трябва да е дистанционна

# 11
  • Мнения: 2 085
Стопанска академия Д.А.Ценов-Свищов. Изпитите са присъствени, само събота и неделя; можеш да се явяваш в Свищов, София или Стара Загора. Обучението е една година, ходиш общо 4 пъти; защита на дипломна работа-само в Свищов.

# 12
  • Мнения: 188
От ВТУ съм и имам един колега, който кара в момента такава магистратура. От преподаватели също съм чувала, че на много малко изпити искат да се присъства. Повечето предмети се минават с реферати или курсови работи.

# 13

Общи условия

Активация на акаунт