Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 238
  • 767
  •   1
Отговори
# 465
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Гледах вчера парцела над ТЦ Чайка...там където беше бензиностанцията на Петрол. Много малък ми изглежда да събере три големи сгради...Доста интимна атмосфера ще им създадат на собствениците. Grinning

# 466
  • Мнения: 25 737
Я, да питам и тук. Мнения за ей тва апартаментче:
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15481449607282 … k=4jmnpl&f1=2

# 467
  • Мнения: 271

когато пише район "център" и не се уточнява, обикновено е кофти район, например към гарата, колхозния и други райони с цигани, които теоретично са център, но на практика са непривлекателни за живеене (за тази цена) който е от Варна е наясно

# 468
  • Варна
  • Мнения: 995
И тук май е така, на една от снимките се вижда блока на Марешки, поне на него ми прилича. Значи това ще да е в района на училище Цар Симеон, колхозен...абе близко до опушените 'братя'. Иначе не изглежда лошо.

# 469
  • Мнения: 25 737
"Опушените братя"  Joy Joy

# 470
  • Мнения: 2 583
От това което виждам от снимката трябва да е някъде тук
https://www.google.com/maps/@43.2120945,27.9023672,3a,90y,53.42h,109.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1snJKHOPidWF5ceta96q2mfQ!2e0!7i13312!8i6656

# 471
  • Варна
  • Мнения: 59
Хубав апартамент и цената е ОК. Локация, блок и паркиране ме притесняват.

# 472
  • Мнения: 54
Локацията е супер. Там опушени братя няма никакви. Но без запазено паркомясто или гараж ще е самоубийство. Там почти по никое време на денонощието и годината не можеш да намериш място за колата.
deede съвсем точно е уцелила мястото, ако снимките наистина са от конкретния имот (за Булимот съм чувал, че обикновено слагат снимки от нещо друго и като им се обадиш почват да те засипват с разни мизерни оферти). Иначе ми се струва много квадрати за три стаи. Ежедневната стая е доста голяма, климатиците няма да смогват зимата...

# 473
  • Мнения: 1 415
Четвърти опит в писането на този коментар, явно не трябва да го казвам, но съм упорита. Мястото на зеленчуковата борса било купено и се предвиждало да се строи голям жилищен комплекс.

# 474
  • Мнения: 2 583
Ей там точно пък ще е интересно кой ще купи, там е точно в центъра на "маалата". Гледката ще бунище от едната страна и коптори от другата Joy

# 475
  • Мнения: 1 415
И аз това се чудя, ама се говори, че много промени ще има в него район. Ще се събарят къщи, ще се разширява улица Под Игото. Може нещата много да се променят. А и блоковете на Узунов са наблизо и там където беше Вамото също ще се строи, това каре май ще стане нов квартал. Засега само е един човек ми каза, но ще видим.

# 476
  • Мнения: 2 583
Те тези легенди се носят от години, даже преди 2-3г. имаше и собственици в района със заповеди за отчуждаване, заради промяна в инфраструктурата. Никой обаче не е тръгнал да се изнася, те периодично стана вече ги пускат тези партенки. Аз не мисля, че ще се изпълни този проект.
Може би има наистина апетити към района, но не могат обаче да се преборят. Не знам къде им е спънката.

# 477
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Лъки, тоя апартамент ме притеснява, че бързат да го освежат преди да го продадат. Изглежда като купен преди време за "инвестиция"...обаче е прокапал...и сега са извикали майстор да му удари една боя за да могат да му вземат повече $$. Освен това хола, само изглежда голям, според мен е само от начина на снимане. Аз на това, че хола е 35м2 и спалните по 15м2, на булимот грам не им вярвам.

# 478
# 479
  • Мнения: 1 472
По-назад в темата, някой беле писал, че ще е на пазара Чайка, към булеварда

Общи условия

Активация на акаунт