Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 185
  • 767
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 874
"апартаменти със статут ателие"  си е много яко определение Simple Smile

# 361
  • Мнения: 25 732
"апартаменти със статут ателие"  си е много яко определение Simple Smile
Има паркоместа в двора по 2000евро, не знам защо са тези ателиета. Абсолюно непродаваеми, дори и по Великден.

# 362
  • Мнения: 1 404
До нас се строи сграда, там има/ше голямо красиво дърво орех. Явно не получиха одобрение от общината да го премахнат и много грозно изпочупиха клони. Остана 1/5 от дървото.
Имат ли право? Искам да подам сигнал, защото и самата фирма е некоректна за други неща.

# 363
  • Мнения: 6 529
До нас се строи сграда, там има/ше голямо красиво дърво орех. Явно не получиха одобрение от общината да го премахнат и много грозно изпочупиха клони. Остана 1/5 от дървото.
Имат ли право? Искам да подам сигнал, защото и самата фирма е некоректна за други неща.

Подай в Гражданите и към Общината. Унищожиха всичко зелено в този град

# 364
  • Варна
  • Мнения: 995
Западно на новия парк във Възраждане, точно на границата му - ще се строи някакъв комплекс Ренесанс. Няколко блокчета по 6-7 етажа, Hоме2you много усилено го рекламират. Там не трябваше ли да са Сезони-те?

# 365
  • Мнения: 25 732
Западно на новия парк във Възраждане, точно на границата му - ще се строи някакъв комплекс Ренесанс. Няколко блокчета по 6-7 етажа, Hоме2you много усилено го рекламират. Там не трябваше ли да са Сезони-те?
НЬе. Онези "сладури" от нов дом 1 го предлагат като "под орхид хилс", запази с 2000 евро и плати след 4 месеца... допускам че имат в предвид южно от орхида, но те тези брокери не познават посоките на света, така че ...
Сезони ще е северно от Орхид ХИЛС. 
Там парцела го съсипаха, по зле от Евросити ще стане...

# 366
  • Варна
  • Мнения: 995
Не знам нов дом какво рекламират. От х2ю като показаха къде ще е, пада се точно под Каравела-та. Те там значи яко ще строят, щом и Сезоните ще са в района, скоро ще изникнат 7-8 блокчета, 'чудесно'!

# 367
  • Варна
  • Мнения: 59
Да не забравяме и жилищен комплекс Varna Sky:
http://www.komfortbrokers.com/bg/tyrsq/jilishten-kompleks-varna-sky---blok-a

5 блока по 13 етажа = честито!

# 368
  • Мнения: 1 414
Излезе ми във фейса.  Ще бъдат три блока с 9 входа. Намира се западно от парка , точно в средата между Орхид и булеварда. Остава едно празно място между Ренесанса и Орхида, евентуално за Сезоните. И празно място до бул. 3 март.

# 369
  • Мнения: 25 732
Не знам нов дом какво рекламират. От х2ю като показаха къде ще е, пада се точно под Каравела-та. Те там значи яко ще строят, щом и Сезоните ще са в района, скоро ще изникнат 7-8 блокчета, 'чудесно'!
Сектатните не са прецизни с местоположението. ренесанс ще е южно от орхида (зад оранжевата сграда където са мебели мондо и масаро)
Онези високите блокове не ми ясно къде ще ги опнат, може би от другата страна на дерето срещу Кауфланд.
Сезоните са южно от Каравела.

Нищо от тези неща няма разрешително за строеж все още...

Ех, кметем кмете...не се наяде.

# 370
  • Мнения: 1 414
Ето къде ще бъде Ренесанс

# 371
  • Мнения: 25 732
Taм точно, трябва да са Сезони. newsm78 newsm78

# 372
  • Варна
  • Мнения: 995
Ами Сезоните остава да са в черното петно, между ренесанс и орхид. 😀 Майката си тракало хаха. А тия високите не знам къде ще са, остава само да ги изпляскат на поляната над ТК Явор.

# 373
  • Мнения: 25 732
https://www.facebook.com/KompleksRenesans/?__tn__=%2Cd%2CP-R& … aH-qM849guZR7c47M

Щом твърдят, че парка е 30дка, не знам може ли да им се вярва за друго.


ети ги и Сезоните :


Редактирам, есен и зима имат разрешително. Ужас.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 995
Ами ето, това зеленото под формата на ливада и дръвчета между сезони и Каравела няма да го има, а ще има Ренесанс. Да им приседне дано, гадове.

Общи условия

Активация на акаунт