Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 50 303
  • 937
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Ами аз повече от това, което съм написала и Kisses е коментирала не мога да кажа. Доволна съм от отношението й, от това че ми вдъхва доверие и това, че винаги е нормална и внимателна. Включително, че днес й звънях, защото съм разсеяна и забравих какво хапчета фолиева киселина ми каза да пия.
Чувствам се спокойна, че винаги когато нещо ме заболи или не се чувствам добре, мога да се обадя или да отида. Не злоупотребявам и не звъня през ден, но е важно да зная, че има на кого да разчитам.

# 496
  • Мнения: 371
Благодаря!
Аз например бих искала да знам занимава ли се с рискова бременност, дали има такива дами във форума, на които е предписвала адекватни терапии и такива неща.
За нормална бременност това, което споделихте е достатъчно.

Ами аз повече от това, което съм написала и Kisses е коментирала не мога да кажа. Доволна съм от отношението й, от това че ми вдъхва доверие и това, че винаги е нормална и внимателна. Включително, че днес й звънях, защото съм разсеяна и забравих какво хапчета фолиева киселина ми каза да пия.
Чувствам се спокойна, че винаги когато нещо ме заболи или не се чувствам добре, мога да се обадя или да отида. Не злоупотребявам и не звъня през ден, но е важно да зная, че има на кого да разчитам.

# 497
  • Мнения: 572
Ами аз повече от това, което съм написала и Kisses е коментирала не мога да кажа. Доволна съм от отношението й, от това че ми вдъхва доверие и това, че винаги е нормална и внимателна. Включително, че днес й звънях, защото съм разсеяна и забравих какво хапчета фолиева киселина ми каза да пия.
Чувствам се спокойна, че винаги когато нещо ме заболи или не се чувствам добре, мога да се обадя или да отида. Не злоупотребявам и не звъня през ден, но е важно да зная, че има на кого да разчитам.

Ето защо е важно човек да почувства своя лекар. Наскоро мернах в инстаграма на болницата статия с д-р Несторова за водното раждане. Всеки трябва да я прочете, много професионално изказване е направила по темата.

# 498
  • Мнения: X
Може ли да споделиш статията? Не я намирам.

# 499
  • Мнения: 572
Може ли да споделиш статията? Не я намирам.

Давам ти препратка:
https://www.instagram.com/p/CArop9jDF_h/

# 500
  • Мнения: X
Много ти благодаря

# 501
  • Мнения: 258
Gabriele82, детската консултация там ли ще я провеждаш?

Да, там ще я провеждам- дори съвсем скоро ни предстои детска консултация. Да видим колко сме пораснали.Simple Smile)

# 502
  • Мнения: 572
Може ли да споделиш статията? Не я намирам.

Давам ти препратка:
https://www.instagram.com/p/CArop9jDF_h/

Много е добро интервюто, нали?

# 503
  • Мнения: X
Може ли да споделиш статията? Не я намирам.

Давам ти препратка:
https://www.instagram.com/p/CArop9jDF_h/

Много е добро интервюто, нали?
Не знам, може и да е. Аз така не мога да го прочета, а в гугъл ако изпиша заглавието не ми вади резултати.

# 504
  • Мнения: 1 680
Здравейте момичета,
 предстои ми раждане в края на май, та все още съм в проучвателен режим. 😊
Моето питане е конкретно за анестезиолозите и неонатологията, че много противоречиви мнения прочетох.

Имам позната, което детето й се роди с нужда да бият инжекции за отваряне на дробовете и оше допълнителни неща и не са имали проблем да отреагират.


Допълнителните грижи за бебето от семейството ли са били платени, или имат договор с НЗОК?

# 505
  • Мнения: 1 602
Здравейте момичета,
 предстои ми раждане в края на май, та все още съм в проучвателен режим. 😊
Моето питане е конкретно за анестезиолозите и неонатологията, че много противоречиви мнения прочетох.

Имам позната, което детето й се роди с нужда да бият инжекции за отваряне на дробовете и оше допълнителни неща и не са имали проблем да отреагират.


Допълнителните грижи за бебето от семейството ли са били платени, или имат договор с НЗОК?

Платили са една солидна сума, за бебетата няма договор с НЗОК

# 506
  • Мнения: 124
А какви грижи, изследвания и имунизации за новородените влизат в първоначалната цена или за всичко си плащаш отделно Rolling Eyes
 Отделно, че има голямо разминаване в цените, явно на всеки му казват различно Grinning

# 507
  • Мнения: 1 602
А какви грижи, изследвания и имунизации за новородените влизат в първоначалната цена или за всичко си плащаш отделно Rolling Eyes
 Отделно, че има голямо разминаване в цените, явно на всеки му казват различно Grinning

Не са ме таксували нищо за бебето - правиха му задължителните кръвни, слухов тест, ваксини, кръвна група бяха изследвали, но и не се наложи нищо допълнително (кувьоз, фототерапия и др). Самата болница не е от тези, които за леко повишени левкоцити ще ви държат още ден-2 и ще наливат антибиотик или ще правят фототерапия на всяко второ бебе.

# 508
  • Мнения: X

 Отделно, че има голямо разминаване в цените, явно на всеки му казват различно Grinning
Не бих казала. На входа на болницата има табло с правила за поведение по време на епидемията, а на гърба на таблото има ценоразпис.

Болеше ме коремът и беше рано, не исках да притеснявам д-р. Несторова в 7 и 40, защото се бяхме чули предния ден и знаех, че не е нещо много страшно, но исках да ида. Звъннах в болницата и ми казаха, веднага да отивам, че д-р Николва е на кабинет и винаги ще има кой да ме види, независимо дали моят лекар е там или не.

ПС
Проблемът с подобен тип болници е, че мине не мине малко време и някоя примадона се появи с претенции. Онзи ден бях извънредно при лекарката и чаках да ме вмести между пациентите си - ако ми се падне някоя в стая, като въпросната девойка не зная как точно ще я изтрая.

# 509
  • Мнения: 1 602

 Отделно, че има голямо разминаване в цените, явно на всеки му казват различно Grinning
Не бих казала. На входа на болницата има табло с правила за поведение по време на епидемията, а на гърба на таблото има ценоразпис.

Болеше ме коремът и беше рано, не исках да притеснявам д-р. Несторова в 7 и 40, защото се бяхме чули предния ден и знаех, че не е нещо много страшно, но исках да ида. Звъннах в болницата и ми казаха, веднага да отивам, че д-р Николва е на кабинет и винаги ще има кой да ме види, независимо дали моят лекар е там или не.

ПС
Проблемът с подобен тип болници е, че мине не мине малко време и някоя примадона се появи с претенции. Онзи ден бях извънредно при лекарката и чаках да ме вмести между пациентите си - ако ми се падне някоя в стая, като въпросната девойка не зная как точно ще я изтрая.

Те примадоните обикновено са в единични стаи, та няма да се нсложи да я търпиш

Общи условия

Активация на акаунт