Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 49 944
  • 937
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 114
Здравейте момичета,

Имам въпрос: Колко струва гинекологичен преглед в Свети Лазар?
Не съм бременна. Има гинекологичен проблем и си запазих онлайн час при д-р Димитров, но се чудя колко ли ще ми струва прегледа?

Здравей, как си запази час онлайн. И аз искам при него да се прегледам.

От сайта на Св. Лазар като влезеш в екип и цъкнеш на д-р Димитров ти излиза да си запазиш час.

# 91
  • Мнения: 53
Wonder_woman__, много благодаря!
А опцията само за записване на час ли е или мога и някакви въпроси да задам.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 114
Wonder_woman__, много благодаря!
А опцията само за записване на час ли е или мога и някакви въпроси да задам.

Записване на час и можеш да добавиш  някакво инфо.

# 93
  • Мнения: 53
Wonder_woman__, още един път благодаря за отзивчивостта! Записах час.
Вие била ли сте друг път на преглед при него? Какво да очаквам един вид, че досега все при жени съм се преглеждала.

# 94
  • Мнения: 258
Аз пък въобще не знаех, че има такава опция да си запазиш час онлайн. Ама изглежда удобна опция.

# 95
  • Мнения: 572
nevenacviat, направо се учудвам, че не си успяла да се свържеш. Мисля, че не съм ти дала грешен телефон. Но ето прилагам линк:
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/contact

# 96
  • София
  • Мнения: 4 114
Wonder_woman__, още един път благодаря за отзивчивостта! Записах час.
Вие била ли сте друг път на преглед при него? Какво да очаквам един вид, че досега все при жени съм се преглеждала.

Аз се следих последните месеци при него докато беше в Токуда и родих при него. Останах адски доволна и малко разочарована, като разбрах, че е напуснал от там.
Сега си записах час при него тъй като имам гинекологичен проблем, който искам да реша час по скоро, но не знам честно казано каква сума да очаквам, че ще трябва да платя след като мина прегледа.... Иначе доктора е прекрасен, много мил, отзивчив.

# 97
  • Мнения: 423
Nevenacviat, докторът е много спокоен и внимателен във всичко, което прави.
Wonder_woman, за да не се притесняваш, обади се на рецепцията и ги попитай за цената на това, което ти предстои. Има различни цени за различните неща. Аз като отидох за пръв път на преглед при него в Св. Лазар, когато ми потвърди бременността, ме гледа на ехограф и прегледът ми струваше 135 лв. Но ако имаш някакви допълнителни неща като изследвания, най-вероятно ще се доплаща за тях (както е навсякъде). Аз след това си платих пакет за следене на бременността, към който ми приспаднаха и този преглед. И не ми се е налагало за други прегледи да плащам допълнително (освен когато лежах за малко, но това е друго).

# 98
  • София
  • Мнения: 92
Можеш ли да споделиш колко струва пакет за следене на бременността? Не можах да го видя в ценоразписа

Nevenacviat, докторът е много спокоен и внимателен във всичко, което прави.
Wonder_woman, за да не се притесняваш, обади се на рецепцията и ги попитай за цената на това, което ти предстои. Има различни цени за различните неща. Аз като отидох за пръв път на преглед при него в Св. Лазар, когато ми потвърди бременността, ме гледа на ехограф и прегледът ми струваше 135 лв. Но ако имаш някакви допълнителни неща като изследвания, най-вероятно ще се доплаща за тях (както е навсякъде). Аз след това си платих пакет за следене на бременността, към който ми приспаднаха и този преглед. И не ми се е налагало за други прегледи да плащам допълнително (освен когато лежах за малко, но това е друго).

# 99
  • Мнения: X
Ходя на прегледи при Димитров от близо 10 години. Не съм срещала по-адекватен и грижовен лекар. Човек с отношение и изключителен професионализъм. Родих при него, всичко мина прекрасно.

# 100
  • Мнения: 423
1 500 лв е разширеният пакет. По- малкият е на половина. Аз не съм снимала целия ценоразпис. Само цените, касаещи раждането. Иначе има няколко листа с цени за разлчнитен услуги.

# 101
  • Мнения: 572
Няма две мнения- всички си го харесваме доктор Димитров.
nevenacviat, успя ли да се свържеш или да си запазиш час?

# 102
  • Мнения: 258
Може ли някой да сподели как преминава една стимулация при доктор Лачев? Ще се радвам на мнения от първа ръка.

# 103
  • Мнения: 440
Може ли някой да сподели как преминава една стимулация при доктор Лачев? Ще се радвам на мнения от първа ръка.

Информацията ми е от преди година и половина, но вероятно не са се променили много нещата. Няма и много съществени разлики от другите места. Започва си стандартно на 2-ри ден от цикъла. Ходи се на място за инжекциите. Не съм питала дали бих могла да си ги бия вкъщи (както е в повечето други болници), не ми е предлагал такъв вариант или поне не помня. Гледа на ехограф през определен брой дни и преценява как да продължи с терапията. После пункция и трансфер.
Пожелавам ти успех! 🍀

# 104
  • Мнения: 258
Може ли някой да сподели как преминава една стимулация при доктор Лачев? Ще се радвам на мнения от първа ръка.

Информацията ми е от преди година и половина, но вероятно не са се променили много нещата. Няма и много съществени разлики от другите места. Започва си стандартно на 2-ри ден от цикъла. Ходи се на място за инжекциите. Не съм питала дали бих могла да си ги бия вкъщи (както е в повечето други болници), не ми е предлагал такъв вариант или поне не помня. Гледа на ехограф през определен брой дни и преценява как да продължи с терапията. После пункция и трансфер.
Пожелавам ти успех! 🍀

Много ти благодаря за отзива. За мен е важно да чуя как протича стимулация. Иначе това с инжекциите ми се струва малко рисковано да си ги биеш вкъщи сама. По-добре на място от медицинско лице.

Общи условия

Активация на акаунт