Терапевт или Сексолог - ? Помогнете...

  • 2 799
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Не ми се мисли с тях какво е било щом казва,4е с мен и е наи-хубаво
нямало оплакали се което на мен ли4но ми е много странно или не казва на 100% истината Open Mouth или прекалено консервативни са били и те и са си паснали до колкото е възжно

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 18:02 от levendi

# 16
  • Мнения: 1 343
Не ми се мисли с тях какво е било щом казва,4е с мен и е наи-хубаво
нямало оплакали се което на мен ли4но ми е много странно или не казва на 100% истината Open Mouth или прекалено консервативни са били и те и са си паснали до колкото е възжно
Е, всичко в живота е относително...Те така на нея е било и с другите „хубаво“ както с теб...Имала съм един приятел, на който е било хубаво да пийне излишно...Понятие за хубаво при всеки е различно...Ако и не теб ти е хубаво както на нея..., бъди с нея..

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 291
На тази възраст, сигурни ли сте ,че не е на хормонална основа или заболяване? Напълно е възможно.

# 18
  • Мнения: 9
То4но това се опитваме да разберем Bowtie ,но не знаем към какъв то4но специалист да се обърнем и кои то4но за град-Варна Mask
Ако някои има- идея.....,мнения.....,отзиви...... моля споделете;

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 12:04 от levendi

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 291
Ендокринолог на първо време, трябва да даде препоръка, макар, че най-добре сами си четете и си пускайте каквото ви интересува.Във форума има много информация.
Ето темата за хормоналните изследвания:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1047706

# 20
  • Мнения: 8 937
Не ми се мисли с тях какво е било щом казва,4е с мен и е наи-хубаво
нямало оплакали се което на мен ли4но ми е много странно или не казва на 100% истината Open Mouth или прекалено консервативни са били и те и са си паснали до колкото е възжно

Е, нали не очакваш да каже, че с предния й е било по-хубаво, отколкото с теб?!?!

Подкрепям теорията, че най-вероятно се касае за хормонален дисбаланс.
Става въпрос за дисбаланс на половите хормони естроген и прогестерон. Един от симптомите на ниското производство на прогестерон от организма е именно намалено сексуално желание. А между другото и трудно се забременява с нисък прогестерон.
Трудно е обаче да се хване на изследване дисбаланса. Много е специфично в кой ден се пуска изследването, зависи от овулацията, а е трудно и тя да се определи с точност. Доста е вероятно да не се получат достоверни резултати.

Има хранителни добавки, които спомагат успешно за нормализиране на хормоналния баланс при жените. Нищо не пречи да се опита по този начин. Лично аз препоръчвам комбинацията на Агнес и Примойл /масло от вечерна иглика./ Във форума много е писано за тези две хранителни добавки и отзивите са все положителни.

А ето една примерна статия относно хормоналния дисбаланс. В нета има много информация.
http://zelenihrani.com/do-kakvo-vodi-progesteronoviq-deficit/

# 21
  • Мнения: 9
Благодаря ви много ,ще пробваме с тези добавки Wink доста има за 4етене наистена...

# 22
  • Мнения: 8 937
Благодаря ви много ,ще пробваме с тези добавки Wink доста има за 4етене наистена...

Разбира се, не става веднага.
Ще мине някоя и друга седмица, може и около месец преди да се забележи ефект.

Общи условия

Активация на акаунт