Тест за бременност

  • 34 021
  • 204
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
Nadin, права си, дамата е друга. Само 1 шуър чек има показан. Не и трябва кръвен, а по скоро да мине през АГ след 2 седмици.

Привет дами! Имам два положителни Шуър Чек и днес положителен кръвен! Благодаря ви 🥰

# 91
  • Мнения: 25 737
Лека бременност и честито!

# 92
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да попитам според вас този тест положителен ли е ? Правен е 7 дни преди цикъл.Втората черта излезна на 3мин.Благодаря! Ще направя и след евентуално закъснение Шуър чек.

# 93
  • Мнения: 5 380
Надежда, за мен е положителен! Стискам палци!!! Blush

Във форума като цяло има лошо мнение за тестовете на Престо, но на мен и двата пъти те ми хващаха бременностите 4-5 дена преди закъснението. Така че, аз им имам доверие. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 28
Здравейте! 2 дни преди МЦ Какво е вашето мнение

# 95
  • Мнения: 25 737
Направи нов.

# 96
  • Мнения: 7 898
Мариета, на колко места пускаш един и същ пост? На всякъде пишат едни и същи хора!

# 97
  • Мнения: 28
Мариета, на колко места пускаш един и същ пост? На всякъде пишат едни и същи хора!
А на вас какво ви пречи немога да разбера мога да пускам колкото си искам постове на каквито си искам теми вие да не сте админ на сайта та да решавате

# 98
  • Мнения: 5
Здравейте, според вас как да го тълкувам? Правен е на първи ден от закъснението Simple Smile

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Не се доверявай на Престо ! Вземи  Шуърчек и ти желая успех !;)

# 100
  • Мнения: 25 737
Прилича на +

# 101
  • Мнения: 2
Здравейте вчера си направих теста и беше 1 черта..но днес пак го видях и беше така..Знам ,че тестовете са верни до 15 минута ..но тъй като искам бебе и се чудя дали на някой му се е случвало..

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 12:41 от Nadq Dimova 677595

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Не се хващай за тази черта - изпарителна е .
Гледаш 5....6 минути и хвърляш Simple Smile

# 103
  • Мнения: 11
Здравейте , искам да попитам дали някого е имал този опит .  Направих си 2 теста (лентички) , на единия тест се появиха 2 ясни чертички но точно след минута едната изчезна напълно. Сутришна урина 2 дена преди цикъл.Направих нов 20 Мин след това и 2 черти отново , но контролната линия не излезе цялата. Това отрицателен тест ли е според вас? Прикачвам снимка.

# 104
  • Мнения: 61
Здравейте , искам да попитам дали някого е имал този опит .  Направих си 2 теста (лентички) , на единия тест се появиха 2 ясни чертички но точно след минута едната изчезна напълно. Сутришна урина 2 дена преди цикъл.Направих нов 20 Мин след това и 2 черти отново , но контролната линия не излезе цялата. Това отрицателен тест ли е според вас? Прикачвам снимка.
Здравейте , искам да попитам дали някого е имал този опит .  Направих си 2 теста (лентички) , на единия тест се появиха 2 ясни чертички но точно след минута едната изчезна напълно. Сутришна урина 2 дена преди цикъл.Направих нов 20 Мин след това и 2 черти отново , но контролната линия не излезе цялата. Това отрицателен тест ли е според вас? Прикачвам снимка.
Моята черта не беше цяла - сега съм в 6 месец 😉

Общи условия

Активация на акаунт