Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 фев. 2019, 22:03 ч.

Работа, CV-та, HR-и, съвети - 65

• 11 385
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
Не проверявам фирмите преди да кандидатствам, аз си гледам моите си там изисквания в каква степен са изпълнени. Това е загуба на време.
 Евентуално, ако  има интервю, започвам да се подготвям, но пак чета не клюките, а сериозни неща за сферата на дейността на фирмата.  И чак, ако имам оферта, тогава поглеждам мнения, от любипитство, макар, че мен това не ме притеснява какво са писали, това не е предпоставка да ме спре. Това, че някой е имал проблеми, не значи, че и аз ще ги имам.

# 181
Дават ти натоварено МПС/колело, списък клиенти и разнасяш стока.
Сам ли? Маршрута постоянен ли е? Какъв опит зад волана изискват?

# 182
Това вече не знам, фирмата ще ти каже. Ние сме клиенти - тези, които ни карат стока, са все сами в колата.

# 183
  • Абсурдистан
Дават ти натоварено МПС/колело, списък клиенти и разнасяш стока.
Сам ли? Маршрута постоянен ли е? Какъв опит зад волана изискват?
Grinning Ама вие наистина ли си мислите, че тук във форума някой може да ви отговори на този въпрос?
Дори и да е работил някой като такъв всяка фирма си има индивидуални изисквания, които са упоменати в обявата за кандидатстване. Там си пише, четете.

# 184
Мери Ан е права.
Общото е - трябва да си познаваш района и всички обекти в него, дори по принцип да не са ти клиенти. Може да се налага да продаваш неща, които не са предварително поръчани. Стоките може да са всякакви, от щайги с кисело мляко до сувенири. Възможно е да искат да си със собствено возило.
Ако си представяш, че слизаш от лъсната кола, лустросана, с папка и мостри и търсиш мениджъра за представяне на продуктите - не, тази работа не е това. Екс ван половината е хамалуване.

# 185
# 186
  • София
Някой ходи ли на Националните дни на кариерите в НДК?
В 18 без 10 всичко беше офейкало....

# 187
Платформата "работи" ли за България?

# 188

Като се логнах, видях някакви обяви. Според мен, тепърва ще започва да работи.

Общи условия

Активация на акаунт