Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 фев. 2019, 23:18 ч.

Vertera

• 5 197
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Базовия гел може да се приема с кисело мляко, безалкохолно или сок, за да не се усеща неприятния вкус, но не е разумно на едно неизчистено от шлаки и токсини тяло, да се дава Форте заради вкуса или Артропласт. Всички продукти на Вертера, могат да се приемат, едва след най-малко едномесечен прием на Вертера гел / базовия продукт/

Обаче това никъде не го видях като препоръка в сайта и изобщо, където го продават. Не знаех, че е гаден вкусът и се сепнах, че ако ме отврати още първата кутия, ще ме откаже завинаги. Дали не мога да започна вишна, но с половин доза, примерно три пъти по 1 чаена лъжичка на ден?! 
Девер ми е с проблем в тазобедрената става, за смяна е. Много ми се иска да му набутам в ръцете една кутия Артропласт, да проследим дали ще усети подобрение и пак да си направи снимка преди да се подложи на операция.

# 31
Няма нищо задължително. Препоръчително е да се започне с базовия гел за да се изчисти,детоксикира организма. Ако не ви е вкусен основния гел,може с овкусен да започнете.Приема се сутрин и вечер по една супена лъжица 30 мин. преди храна. А за девера ви е желателно да започне с основния гел. Надявам се скоро да го направи.

# 32
  • Пловдив
И аз си поръчах днес от Вертера Форте. Сега чета обаче, че е хубаво да се започне с базовия гел Sad Ще дам отзиви като почна приема.

# 33
Аз сьщо приемам Вертера гел от 2 мес и вече имам резултати: още на 1я месец хормоните ми се регулираха, но най-важното за мен е че шумьт в ушите ми намаля , може би защото ламинарията чисти сьдовете от плаки, а при мене причината за шума е сьдов проблем. Вземам и Артропласт заради болки в гьрба и се чувствам по добре. Минах през лечебна криза и добре че не го спрях.

# 34
Скрит текст:
Аз не мога да опиша с думи какъв уникален продукт е Вертера гелът!
Разбрах за него съвсем случайно, в момент, когато бях много отчаяна, тъй като детенцето ми беше с многооо тежък атопичен дерматит, който не се повлияваше от никакви лечения - традиционни, хомеопатия, билки и т.н.
Беше цялата в кървящи рани, когато започнах да й давам от гела. В началото се влоши, след което лека-полека започна да се подобрява, като не съм мазала с нищо и не се съм давала нищо друго. Процесът на изчистване при нея беше много бавен, тя беше отровена от кортикостероиди, антихистамини, антибиотици още от 40 дневно бебе. Дотолкова, че на 6 месеца направи животозастрашаващ сепсис, след венозно вливане на кортикостероиди. В последствие това доведе и до неврологични проблеми. При такива случаи лечебната криза е задължителна, просто защото организмът се изчиства посредством кожата. Изисква се голямо търпение и постоянство - това се отнася за всички хора със здравословен проблем, няма как за 1, 2 месеца да се излекуват, при положение, че години наред са тровени с химия и боклуци. Моето дете вече 9 месеца без прекъсване яде от гела, като от близо 2 месеца няма и помен от дерматита. Аз колко неща си излекувах няма да пиша, понеже стана роман. Имам и доста снимков материал като доказателство, ако някоя майка се интересува. Мога да кажа още много неща за ползите от продукта, който иска да пише на лично

Здравейте,може ли да ми пишете или снимки как точно и какво излекувахте при детето и вас?
Благодаря

Скрит текст:
Аз сьщо приемам Вертера гел от 2 мес и вече имам резултати: още на 1я месец хормоните ми се регулираха, но най-важното за мен е че шумьт в ушите ми намаля , може би защото ламинарията чисти сьдовете от плаки, а при мене причината за шума е сьдов проблем. Вземам и Артропласт заради болки в гьрба и се чувствам по добре. Минах през лечебна криза и добре че не го спрях.
Здравейте!
И аз има шум като ниско чистотен ток в ушите и болки в гърба и други части на тялото.Колко време и как приемахте базовия гел преди да започнете другия?
Благодаря

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 12:33 от AnMary

# 35
Здравейте,

може ли отзиви дали наистина дейсва продукта?

Благодаря ви предварително!

# 36
Някой може Ли да ми каже при бременност може ли да се яде този гел благодаря ви предварително

# 37
Здравейте, от една седмица давам на сина ми, който е на 14 години Vertera gel с вкус на череша. Смятам, че за сега му се отразява добре - стана по жизнен и енергичен. Мислех да му направя маска на лицето с гела, но реших да пробвам първо върху себе си. И след нарязване и престой от 10мин. усетих парене по лицето. Измих се и видях, че лицето ми там където беше намазано с гела беше зачервенио. Много се притесних. Възможно ли е това да е някаква алергична реакция. На някой друг случвало ли се е нещо подобно?

# 38
Някой може Ли да ми каже при бременност може ли да се яде този гел благодаря ви предварително

Не се притеснявайте. Може съвсем спокойно да ядете гела. Дори за бебчо е полезно. Хубав ден!

Здравейте, от една седмица давам на сина ми, който е на 14 години Vertera gel с вкус на череша. Смятам, че за сега му се отразява добре - стана по жизнен и енергичен. Мислех да му направя маска на лицето с гела, но реших да пробвам първо върху себе си. И след нарязване и престой от 10мин. усетих парене по лицето. Измих се и видях, че лицето ми там където беше намазано с гела беше зачервенио. Много се притесних. Възможно ли е това да е някаква алергична реакция. На някой друг случвало ли се е нещо подобно?
С форте Череша не съм си правила маска. Правила съм с базовият. При мен два пъти се получи зачервяване, но на третия нямаше нищо. Сега ползвам маската за лице. Кожата ми е ... Много съм доволна.

Здравейте,

може ли отзиви дали наистина дейсва продукта?

Благодаря ви предварително!
За мен действа.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 17:12 от AnMary

# 39
Аз намазах веднъж на ухапано като от комар, като преди това го мазах доста пъти с псилобалсам. От Вертерата (череша имах) ми мина окончателно с едно намазване.

Общи условия

Активация на акаунт