Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 фев. 2019, 23:18 ч.

Vertera

• 8 943
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
След като сте регистрирана трябва да имате личен кабинет от който да поръчвате.

# 46
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз не мога да опиша с думи какъв уникален продукт е Вертера гелът!
Разбрах за него съвсем случайно, в момент, когато бях много отчаяна, тъй като детенцето ми беше с многооо тежък атопичен дерматит, който не се повлияваше от никакви лечения - традиционни, хомеопатия, билки и т.н.
Беше цялата в кървящи рани, когато започнах да й давам от гела. В началото се влоши, след което лека-полека започна да се подобрява, като не съм мазала с нищо и не се съм давала нищо друго. Процесът на изчистване при нея беше много бавен, тя беше отровена от кортикостероиди, антихистамини, антибиотици още от 40 дневно бебе. Дотолкова, че на 6 месеца направи животозастрашаващ сепсис, след венозно вливане на кортикостероиди. В последствие това доведе и до неврологични проблеми. При такива случаи лечебната криза е задължителна, просто защото организмът се изчиства посредством кожата. Изисква се голямо търпение и постоянство - това се отнася за всички хора със здравословен проблем, няма как за 1, 2 месеца да се излекуват, при положение, че години наред са тровени с химия и боклуци. Моето дете вече 9 месеца без прекъсване яде от гела, като от близо 2 месеца няма и помен от дерматита. Аз колко неща си излекувах няма да пиша, понеже стана роман. Имам и доста снимков материал като доказателство, ако някоя майка се интересува. Мога да кажа още много неща за ползите от продукта, който иска да пише на лично

Здравейте,може ли да ми пишете или снимки как точно и какво излекувахте при детето и вас?
Благодаря

Скрит текст:
Аз сьщо приемам Вертера гел от 2 мес и вече имам резултати: още на 1я месец хормоните ми се регулираха, но най-важното за мен е че шумьт в ушите ми намаля , може би защото ламинарията чисти сьдовете от плаки, а при мене причината за шума е сьдов проблем. Вземам и Артропласт заради болки в гьрба и се чувствам по добре. Минах през лечебна криза и добре че не го спрях.
Здравейте!
И аз има шум като ниско чистотен ток в ушите и болки в гърба и други части на тялото.Колко време и как приемахте базовия гел преди да започнете другия?
Благодаря
Един месец базов гел и включих Артроплвст, след още един Форте Ябьлка и Квсис. Болките в гьрба намаляха.

Някой може Ли да ми каже при бременност може ли да се яде този гел благодаря ви предварително
Да, може и е препорьчително

Скрит текст:
Здравейте,

може ли отзиви дали наистина дейсва продукта?

Благодаря ви предварително!
Да, действа, но е индивидуално когда ще усетите резултатите, месец, 5 м или повече...

Последна редакция: чт, 10 окт 2019, 23:49 от AnMary

# 47
Здравейте,

Гела и всички продукти на компания Вертера работят на 100 процента,и го казвам от личен опит.
Съпругът ми беше с омазнен черен дроб около 4 години,аз бях с високо кръвно,плексит,витилиго и още няколко по незначителни здравословни проблеми.
Големите ни син имаше операция през април и тогава продуктите затвърдиха всичко което вече знаех,затвърдих за себе си че тези продукти ще присъстват в нашият дом докато ги има на пазара.
Видях с очите си как гела изчисти тежките метали от облъчването които се наложи да премине,скенер,скан и накрая Ядрено магнитен резонанс.
За хората които живеем извън България,там където здравеопазването е добро но много трудно достъпно до специалист ВЕРТЕРА е нашето спасение и живот.
Ако ви трябват доказателства или повече информация просто попитайте.

# 48
Подариха ми такъв гел и искрено мога да споделя, че е супер голяма простотия и заблуда. Силно вярвам, че на хората, които им помага тази руска глупост, е посредством Пласебо ефект.
Как може да вярвате, че помагат за всичко някакви водорасли пакетирани близо до Москва? Вижте етикета, вижте картата после...това дори не подлежи на никакъв контрол, защото не е лекарство, а "добавка".
На етикета с английски текст пише 20гр дневна доза и ДА НЕ СЕ ДАВА МА ДЕЦА ПОД 7 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ, а тук масово чета, че кърмачки и бременни го пият...това е безотговорно и тъжно. ...прочетох, че помагало за колики при бебета и за по-безпроблемен растеж на зъбките при бебета...извинявайте, но човек трябва да е лишен от мозъчна активност, за да вярва в подобни глупости.

Българският етикет и английският си противоречат и за количеството дневна доза, поредната лъжа от МЛМ средите...
Скрит текст:
Здравейте,

Гела и всички продукти на компания Вертера работят на 100 процента,и го казвам от личен опит.
Съпругът ми беше с омазнен черен дроб около 4 години,аз бях с високо кръвно,плексит,витилиго и още няколко по незначителни здравословни проблеми.
Големите ни син имаше операция през април и тогава продуктите затвърдиха всичко което вече знаех,затвърдих за себе си че тези продукти ще присъстват в нашият дом докато ги има на пазара.
Видях с очите си как гела изчисти тежките метали от облъчването които се наложи да премине,скенер,скан и накрая Ядрено магнитен резонанс.
За хората които живеем извън България,там където здравеопазването е добро но много трудно достъпно до специалист ВЕРТЕРА е нашето спасение и живот.
"Тежки метали от облъчването", изобщо имате ли идея за какви несъществуващи неща говорите? Да бяхте слушали повече в училище, сега да не се излагайте, че и да подвеждате хората.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 11:39 от AnMary

# 49
Здравейте...всеки един от разновидностите  на Вертера гел има своите допълнителни приноси и положителни качества за подобряване на здравето.. Искам само да посъветвам дамите и господата ,на които им е неприятен вкуса на базовият гел да пробват да го приемат със смутита или пюрета от зеленчуци а не със сладки сокчета-например можете са си изцедите сок или нектар(на когото както му е удобно или възможно,а и може на пюре) морков,целина,домат,магданоз,цвекло ,зеле или др. зеленчуци според сезона. Така правя аз, защото освен че е полезно нещото наречено ...ВЕРТЕРА...би било добре и да е приятно за похапване,защото това не е лекарство приятели.... ТОВА Е ХРАНА, а храната се приготвя  и за да достави удоволствие  с добрият си вкус ...Затова овкусете си Вертера ламинария  според вкуса ви.... за да може удоволствието да е пълно.. Ще се радвам ако съм била полезна със съветите си... бъдете здрави и си похапваите ВЕРТЕРА... :smile:our_leaf_clover:Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverKissing FaceKissing FaceKissing FaceYumSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 08:46 от AnMary

# 50
Скрит текст:
Подариха ми такъв гел и искрено мога да споделя, че е супер голяма простотия и заблуда. Силно вярвам, че на хората, които им помага тази руска глупост, е посредством Пласебо ефект.
Как може да вярвате, че помагат за всичко някакви водорасли пакетирани близо до Москва? Вижте етикета, вижте картата после...това дори не подлежи на никакъв контрол, защото не е лекарство, а "добавка".
На етикета с английски текст пише 20гр дневна доза и ДА НЕ СЕ ДАВА МА ДЕЦА ПОД 7 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ, а тук масово чета, че кърмачки и бременни го пият...това е безотговорно и тъжно. ...прочетох, че помагало за колики при бебета и за по-безпроблемен растеж на зъбките при бебета...извинявайте, но човек трябва да е лишен от мозъчна активност, за да вярва в подобни глупости.

Българският етикет и английският си противоречат и за количеството дневна доза, поредната лъжа от МЛМ средите...
Скрит текст:
Здравейте,

"Тежки метали от облъчването", изобщо имате ли идея за какви несъществуващи неща говорите? Да бяхте слушали повече в училище, сега да не се излагайте, че и да подвеждате хората.
Здравейте!  Разбираемо е, че всеки има право на мнение! Но... не плашете хората без да знаете за някои неща! Опитахте ли продукта, дадохте ли му време да действа? Първата функция на гела е детокс - да изчисти, интоксира организма и поради това се получават лечебни кризи! А всеки, който прави детокс и пречистване знае, че в началото се чувства зле.

Относно несъответствието в етикетите : това е поради разликите в законите, нормативните актове и ИЗИСКВАНИЯТА, които са различни за РУСИЯ И ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ!!!
-докато в Русия има понятие за органична, жива храна, то в ЕС такова няма. За да се пласира продуктът в ЕС задължително на етикета трябва да пише хранителна добавка
-в ЕС не правят разлика между органичен о неорганичен йод. В ЕС има ограничение за прием на НЕОРГАНИЧЕН Йод, а във Вертера йодът е ОРГАНИЧЕН. Поради това на кутията пише, че е една лъжица, защото количество над нея надвишава ограничението за Неорганичен йод. И пак поради това не се препоръчва за бременни, кърмачки и деца.
-ОРГАНИЧНИЯТ ЙОД няма доза, той извежда от организма всичко над нормата и храни клетката, вкарва всичко необходимо. Препоръчва се за бременни и кърмачки ОРГАНИЧНИЯТ йод, защото регулира биохимичните процеси, хормоните, важен е за растежа на плода.

Мога още много неща да обясни.. Но стига толкова. Който се интересува, ще намери начин да се информира.

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 13:39 от AnMary

# 51
Здравейте...всеки един от разновидностите  на Вертера гел има своите допълнителни приноси и положителни качества за подобряване на здравето.. Искам само да посъветвам дамите и господата ,на които им е неприятен вкуса на базовият гел да пробват да го приемат със смутита или пюрета от зеленчуци а не със сладки сокчета-например можете са си изцедите сок или нектар(на когото както му е удобно или възможно,а и може на пюре) морков,целина,домат,магданоз,цвекло ,зеле или др. зеленчуци според сезона. Така правя аз, защото освен че е полезно нещото наречено ...ВЕРТЕРА...би било добре и да е приятно за похапване,защото това не е лекарство приятели.... ТОВА Е ХРАНА, а храната се приготвя  и за да достави удоволствие  с добрият си вкус ...Затова овкусете си Вертера ламинария  според вкуса ви.... за да може удоволствието да е пълно.. Ще се радвам ако съм била полезна със съветите си... бъдете здрави и си похапваите ВЕРТЕРА... :smile:our_leaf_clover:Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverKissing FaceKissing FaceKissing FaceYumSimple SmileSimple Smile
Според мен не трябва да се смесва с нищо, предвид факта, че е изрично казано да се приема НА ГЛАДНО (или поне 2ч. преди това да не си ял) и поне 30 мин. след това да не се консумира нищо друго! Бих приела, че доста хора получават Пласебо, приемайки различни субстанции, когато става въпрос за лично усещане, НО когато имаш видими резултати, не може да става дума за внушение...а, а пък, ако нещо работи за теб в крайна сметка, какво значение има дали е Пласебо или нещо друго.

# 52
  • София
Здравейте,
Интересувам се от продукта им VERTERA MIRACLE. Никъде не намирам информация за точните количества астаксантин, които се съдържат примерно в една доза( капка ). Някой има ли такава информация, защото за мен липсата на точните милиграми в доза неупоменато никъде не говори добре за продукта.

# 53
  • София
Здравейте! След всичко, което съм прочела  и са ми разказвали за vertera  реших и аз да го пробвам. Закупих си основният гел - ламинарията . Може ли да се приема по една лъжица на ден - сутрин, докато тялото свикне с продукта ?
Искам да пробвам, как ще ми се отрази на симптомите  на менопауза - топли вълни, промяна в настроението  и  т.н. 🙂
.

# 54
Здравейте! След всичко, което съм прочела  и са ми разказвали за vertera  реших и аз да го пробвам. Закупих си основният гел - ламинарията . Може ли да се приема по една лъжица на ден - сутрин, докато тялото свикне с продукта ?
Искам да пробвам, как ще ми се отрази на симптомите  на менопауза - топли вълни, промяна в настроението  и  т.н. 🙂
.

Само пьрвата седмица. После вземайте 2х2

# 55
  • София
Благодаря! 🙂

# 56
Момичета, аз съм рускиня и затова мога да допусна грешки в правописа така че предварително моля за извинение. Аз съм дистрибутор на Вертера от 6 месеца и точно толкова месеци ям този продукт. На мен ми се иска за ви напиша много, но ще се постарая да се получи по-кратичко. Първо,както каза един наш доктор - Вертера не е лекарство, не е панацея, но! Вертера е жив продукт и попадайки в наш организъм той чисти нашата клетка и след това я храни с всичко чисто и необходимо за нея. Аз даже съм сигурна, че толкова чиста храна сме получавали само в утроба на нашите майки, защото сега всички знаем какво пием и ядем.И така, чистата и нахранената клетка започва да кара нашето тяло само да възстановява разболелите се органи и така се получава оздравяването. Самата аз за този период получих 4 стабилни резултата. 1- повече не пия лекарство за хипертония, 2- екстрасистолите на сърцето са вече са спомен, имах три години необяснима суха кашлица, която ме мъчеше ежедневно - е, вече не кашлям и най-важното - гонартроза на коляното ми повече не ме измъчва с болката дори когато се сменя времето, например преди дъжд. Какво стана с хрущяла не знам, но резултата е " на лице". Това са моите резултати, а още 7 човека купуват от мен Вертера и те имат страхотни резултати. Всеки, обаче, в началото, когато върви детоксикация на организма не се е чувствал добре : разтройство, повръщане, виене на свят, пъпки по лицето, подуване на корема и под очите....това са симптомите, нормални симптоми при детоксикация, които минават от 3 дни до две седмици, при всеки е различно. Важното да не се отказвате веднага, а да продължавате. Оздравяването става чрез болката, затова можете да получите и рецидиви . Аз за 5 дни имах ужасни киселини, а дори не подозирах че имам проблеми със стомаха, е, понякога получавах киселини, но тези 5 дни....обаче сега и люто и пържено не са проблем за мен, повече никога не са ми появили киселините. Всичко не мога да ви опиша. Само едно ще напиша -няма аналог в света на този продукт! Защото това е жив продукт. Защо в самото начало написах ям? Защото за да работи най-добре продукта, вземете от кутия супена лъжица с връх и отхапвайте от нея по-мъничко, топлете гела в устата си "дъвчете го", вкарайте и под езика и след това пийте вода, колкото повече, толкова по-добре, после втората хапка и така докато изядете всичко от лъжицата. С кисело мляко - това е пълен абсурд, със сокове...няма такава добра усвояемост. Нека да е на гладно и така както ви написах. След половин час можете да си пиете кафето, да закусвате... а второто, вечерното приемане на вашата лъжица трябва също да е на гладно, но, ако сте хапнали да кажем в 18.00 , тогава яжте Вертера след два часа. Надявам се, че бях полезна

Здравейте,
Може ли да се приема от кърмачки?

# 57
Може. Обаче защо трябваше да цитираш целия горен пост и да утежняваш излишно браузъра?

Общи условия

Активация на акаунт