Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 фев. 2019, 23:18 ч.

Vertera

• 2 615
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Ползвам Вертера вече няколко месеца и смело мога да нарека този продукт елексир на живота. Без усилие, с две лъжици на ден, премахва от тялото всичко вредно и поставя в ред,  даже най- дребните неща, с които сме свикнали и не приемаме като заболяване или неудобство. Ако сте решили да ползвате продукта е най- добре да се регистрирате.

# 16
  • Варна
аз го пих 1 месец -  основния гел,от началото имах сърцебиене, нз дали е било от приема му .Сега ям от форте с ябълка и не забелязвам някаква реакция ,само че се получи запичане при мен,а с основния гел нямах този проблем - 

# 17
В редки случаи при първоначален прием са възможни лечебни кризи при различни заболявания, усилване симптомите на дадена болест или общото неразположение на човек. Може да се появи краткотрайно главоболие или поява на пъпки по лицето / тялото.

В тези случаи да се намали /без да се спира/ дневната доза за няколко дни до изчезване на симптомите. След това се продължава стандартен прием.

Възможни нежелани реакции се появяват, поради силната детоксикация на организма. Препоръчваме да се увеличи приемът на вода

Здравейте, аз го пих около 2-3 месеца и при мен не се отрази много добре, имаше позитивни ефекти като например доста енергия имах, обаче ми се поду стомаха още на 1вия ден и все така ми беше подут.. Аз го пих  от любопитство, всичко си ми беше наред и ми се струва, че раздразних червата и още не съм се оправила... Някой дали е имал подобна реакция?
[/quote]

# 18
За себе си мога да кажа,че от любопитство започнах да го вземам.Аз с години съм имала проблеми със съня и нередовно ходене по голяма нужда. От март започнах с основния гел и мога да кажа,че сънят ми се нормализира,дори и да се събудя пак заспивам.За радост и другият проблем ми се реши.За да ми е по-евтино се регистрирах. Сега съм си поръчала и за ставите. Ще пиша какво е станало.

# 19
А какви са условията  и изискванията за регистрация ?

# 20
  • Варна
sofi4eto и при мен се получи нещо такова с стомаха,дори имам чувството 4е задържам течности(сякаш съм напълняла или подута).
Наруши ми се и ходенето до тоалетна,мислих ченещата ще се нормализират,но уви дори станаха по зле и това го забелязах когато започнах да приемам Вертера форте с вкус.От основния гел нямах тези проблеми освен подуването на стомаха.Затова и прекратих приема на Вертера.

# 21
А каква е цената и за колко време е достатъчна една опаковка. Върши ли работа при депресия и тревожно разстройство?

# 22
А какви са условията  и изискванията за регистрация ?
Няма условия за да се регистрирате.Просто желание да бъдете здрави и красиви.

А каква е цената и за колко време е достатъчна една опаковка. Върши ли работа при депресия и тревожно разстройство?
Като регистриран потребител цената е за два продукта.Получавате 1+1.Не регистриран потребител заплаща и получава само една опаковка.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 14:25 от AnMary

# 23
Здравейте. Имам позната психоложка, която сподели постигнат резултат при паник атака. Жената сега щяла да пътува сама със самолет, при условие че тя не е можела до магазина да отиде сама. Моята позната ми каза, че скоро и друг резултат щяла да сподели. Очаквам го 😊. Една кутия е за 21 дни. Приема се сутрин и вечер по една лъжица. Държи се в хладилник. Препоръчвам да се регистрирате, така ще ползвате отстъпка. Няма задължителен пакет, който е нужно да купите за да се регистрирате. За мен продукта работи😊

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 14:26 от AnMary

# 24
Ако някой се интересува от моите лични резултати и от тези на двама приятели който пият да пише на лично.

# 25
Здравейте, аз го пих около 2-3 месеца и при мен не се отрази много добре, имаше позитивни ефекти като например доста енергия имах, обаче ми се поду стомаха още на 1вия ден и все така ми беше подут.. Аз го пих  от любопитство, всичко си ми беше наред и ми се струва, че раздразних червата и още не съм се оправила... Някой дали е имал подобна реакция?
Поне явно не съм само аз - вече 2 месеца експерименти между всичките водорасли - е явно само мен ме запичат. Като ги спра и се оправям, определено не са за мен.

# 26
В редки случаи при първоначален прием са възможни лечебни кризи при различни заболявания, усилване симптомите на дадена болест или общото неразположение на човек. Може да се появи краткотрайно главоболие или поява на пъпки по лицето / тялото.

В тези случаи да се намали /без да се спира/ дневната доза за няколко дни до изчезване на симптомите. След това се продължава стандартен прием.

Възможни нежелани реакции се появяват, поради силната детоксикация на организма. Препоръчваме да се увеличи приемът на вода

[/quote]
Е запек 3 месеца не е вече лечебна криза. Просто не е за всеки явно.

Общи условия

Активация на акаунт