Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
  • София
Радвам се на възможността да Ви включа виртуално в нашето прекрасно тържество, което проведохме на 15.02.2020 г.!

# 46
  • София

# 47
  • София

# 48
  • София

# 49
  • София

# 50
  • София

# 51
  • София

# 52
  • София

# 53
  • София

# 54
  • София

# 55
  • sofia
Не препоръчвам, много е слаба подготовката.

# 56

Здравейте, много общо казано, може ли повече подробности? Благодаря!

# 57
  • София
Регистрацията Ви е от един ден насам и сте я направила/направил САМО, за да напишете мнение тук. Аз не бих могла да предположа кой се крие зад анонимния Ви профил - представител на конкурентно училище? Със сигурност недоброжелателен човек, който е решил, че е редно да унищожи всичко, което с колектива ни сме постигнали. За щастие, имаме много добър начин да се защитим от такива, като Вас. Имаме практика на отворени врати постоянно и по всяко време за всеки родител, който пожелае. Свържете се с мен на лични, елате с Вашия седмокласник, послушайте часовете ни, вижте атмосферата, говорете с учениците ни и учителите. Мисля, че именно по този начин е редно да се прави информиран избор. Що се касае до подготовката, която аз и екипът ми даваме - такава няма равна не само в България, но и на световно равнище в областта на китайския език, доколкото миналата година имаме ОСЕМ ученика от осми клас, покрили ниво 3 за по-малко от година учене. Това ниво бе обмисляно като изходно ниво по езика в ДВАНАДЕСЕТИ клас в новите учебни програми.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 16:54 от Zanda Ksurik

Общи условия

Активация на акаунт