Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Засега сме доволни от Фамилия-четворка.Имам чувството,че големите пакети на повечето марки са по-ниско качество и затова ги пускат на промоция.

# 16
Спрях Емека, защото всички 4 ролки бяха криви 😂😂  Адски много ме дразнеше, 2ри пакет същите криви ролки. Не е чак такъв проблем, но дразни. 😂😂

# 17
  • Mediterraneo
Винаги е била тотален боклук Милде. И все съм се чудела кой я купува- скъпа и без никакво качество.

# 18
  • София
Аз пък си мислех, че само аз имам проблем с милдето, и то не с падащи парчета, а получавам обриви от нея. Мисля си, че е от тоновете ароматизант, с които я поливат. Та от доста време не ползвам ароматизирана ТХ от каквато и да е марка.

# 19
И мм не може да ползва автоматизирана. Мислех, че си измисля, ама явно си е така

# 20
И мм не може да ползва автоматизирана. Мислех, че си измисля, ама явно си е така

"автоматизирана"? Някакъв нов вид ли са пуснали Simple Smile Иначе звучи интересно..

# 21
Само Фамилия Hands Wave

# 22
И мм не може да ползва автоматизирана.

Thinking

Не думай! Надявам се, че тая хартия не те гони, за да те забърше "автоматично"....

Общи условия

Активация на акаунт