Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~116~ тема

  • 39 738
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 486
Тинче, добре дошла Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ммм Васе, чудесни са тия двата колажа Hands Clap
Жасминчето : ) много беше смешен как седи в хотела и гледа цветето : ))))
Чуди се на себе си какво става, но не се противопоставя ; )))
Ти писа ,че осъзнавал и нямало нужда да разказва, а според мене, още нищо не е разбрал и осъзнал, само чувства. А идеята на играта е ,че наистина трябва да осъзнае. Докато той все още гледа  очуден Салих и само знае ,че се случва нещо, но още не си дава сметка какво и защо.

Тинче - добре дошла! Flowers Hibiscus

# 17
  • Мнения: 10 486
Боби, мерси.
Аз имах предвид, осъзнава, че животът му се променя, както и самият той, и разбира, че е заради хората, които срещна. Това е достатъчно и няма нужда да обяснява.

# 18
  • Мнения: 3 436
 wavey
Цитат


Вася, още снощи ахнах за сърцатата тема, Simple Smile а днес още два пъти за тия колажи. Кадъра с Азиз на моравото или вишневото диванче от 2-рия фраг още снощи си го "заплюх". И жасмина чакам да цъфне и "да изпълни с ухание мястото, където се намира". Оня в хотела и другият в "Дрехите на Дениз" (той засега е леко бодлив).  Laughing

То "обясняването" има и друг смисъл и не толкова на някой друг, колкото на себе си. "Най-добрият начин да научиш нещо е като го преподаваш" казва нещо подобно (осъзнатото/наученото се задълбочава).

Споделям оценките за образа на Фериде в 5-ти еп., но не и за лоша игра на Деврим. Не си е предписала тя пороя сълзи и неадекватното поведение спрямо Хасибе, Фърат и особено Керем. Не се връзва много с характера, който показаха преди това. А в подобни плачещи изпълнения, едва ли не половин серия, и далеч по-известни актриси не изглеждат по-добре.
Дотук далеч по-добре е направен, в смисъл написан, носещият образ, този на Азиз.

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 20:10 от Tania M.

# 19
  • Мнения: 9 524
Хелоу къзлар Heart
Много хубави колажи от нашите арт дами Hug Hug.Деврим си играе добре СЦ я вкараха във филма на тъпата дебелокожа селска пръчка .Ако още венъж я чуя с това ''ане , ане ,, ще си изям мишката и клавиатурата Dizzy Face
Аз в Ябълковата тема съм развихрила сценаристкия си талант Grinning , да знаете , и на вас няма да ви го спестя , но още ми е малко материала , поне 15 ина серии да минат Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 20
  • Мнения: 10 486
wavey

То "обясняването" има и друг смисъл и не толкова на някой друг, колкото на себе си. "Най-добрият начин да научиш нещо е като го преподаваш" казва нещо подобно (осъзнатото/наученото се задълбочава).

Споделям оценките за образа на Фериде в 5-ти еп., но не и за лоша игра на Деврим. Не си е предписала тя пороя сълзи и неадекватното поведение спрямо Хасибе, Фърат и особено Керем. Не се връзва много с характера, който показаха преди това. А в подобни плачещи изпълнения, едва ли не половин серия, и далеч по-известни актриси не изглеждат по-добре.
Дотук далеч по-добре е направен, в смисъл написан, носещият образ, този на Азиз.
Peace

Таня, мерси, джанъм Hug


Фили Joy Joy Joy Joy Joy ще чакаме и тук да го покажеш Laughing

# 21
  • Мнения: 22 016
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug

Васе  Hug Heart Eyes за новото еве  bouquet Mr. Green

От туитър едно колажче  Peace


Васе, Боби, вашите са много хубави  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 436
Всъщност ние много бързо минахме от копнежа към следващото поле. Thinking
Всъщност в кое поле сме сега, че няма кога да проверявам.  
А, той копнежа ще си го влачи и из другите полета.  Simple Smile

П.С. Видях - "Безпокойство". Ами и то така. Ще си го следва заедно с копнежа известно време по пътя. Wink

Защо някои картинки не ги виждам аз, като тая в следващия пост на Вася? От браузъра ли ...

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 21:05 от Tania M.

# 23
  • Мнения: 10 486
Еве Heart Eyes Мерси Hug и това колажче от туитъра е хубаво Peace


# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
Добре заварила, душинки мили! Purple Heart

много беше смешен как седи в хотела и гледа цветето : ))))
Или, когато Фериде го докосна в коридора - чак не му се вярваше: Heart Eyes





# 25
  • Мнения: 10 486
Taня, не знам. Може и от браузъра да е Peace На мен ми излиза, с хрома съм.  Гифче е Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 7 505
HugHeart Момичета!

Еви Hands Plus1  - колкото повече, толкова повече : ) Има хубави творби в интернет полето : ) И на мен ми хареса този от туитър Hands Clap

Тинче и там да, гледаше като халосан : ))))) ама после го поляха с ледения душ Grinning Много смела таз девойка.
Да вземе и с Хасибето вече да се оправи така Hands V

Фили се е развихрила отатъка : ))))) ще чакаме за тука вариантите Wink

Танче - много точно ,че копнежа ще си го влачи Grinning

# 27
  • Мнения: 9 524
Боби , Hug тук сда ми малко епизодите .като станат повече ще видиш какви ще ги сътворя , макар вече да имам нещо пред вид , но е рано .Чакам си вдъхновемието от повече материал Stuck Out Tongue Winking Eye
Знаете ли аз съм споменавала ,че винаги първо гледам очите на човек , после ръцете .Излишно е да казвам за пореден път ,че за мен най-хубавите мъжки ръце от дизитата са на Кадир и по случайност най-хубавите женски на Несли .Това няма нищо общо с любовта ми към тях . Понеже тук много често дават ръцете на Салих , си помислих ,че и неговите са хубави за възрастта и даже малкото повече кг. И си помислих ,че актьорът  има ръце на хирург . После минаха няколко серии и онзи ден гледам във фрага ,че Салих е бивш хирург , това е страхотно съвпадение разбира се или някакъв вид телепатия .Ами то с нас сценаристите така се случва ,  6 -то чувство Grinning Satisfied Smiley
И друго - колкото и да ми е противна Пеперудените мигли , правилно каза на Фериде за облеклото .Сигурна съм ,че Феридето ( разбирайте стилистите ) има някоя и друга хубава дрешка дето си е ушила сама , но е подходяща Sunglasses

Не змам при вас, ама при мен мамата в момента е като мобилната версия ( сега съм на компа ) , вчера по едно време пак така излезе ...

Еве Hug благодаря на теб и момичетата за превода на Ябълката Flowers Cherry Blossom.Преводът на Рени на песента е страхотен Flowers Hibiscus, подругите преводачки да имат да вземат Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 09 фев 2019, 23:35 от Phillipine

# 28
  • Мнения: 1 069
Hug Здравейте и от мен, момичета!
Васе, благодаря за новата тема - малко със закъснение, но "по-добре късно..."


Връщам се да чета назад, но не мога да се стърпя и ще посоча един много хубав коментар!
 Таня, благодаря ти за него, прекрасен е!

Вася, още снощи ахнах за сърцатата тема, Simple Smile а днес още два пъти за тия колажи. Кадъра с Азиз на моравото или вишневото диванче от 2-рия фраг още снощи си го "заплюх". И жасмина чакам да цъфне и "да изпълни с ухание мястото, където се намира". Оня в хотела и другият в "Дрехите на Дениз" (той засега е леко бодлив).  Laughing

То "обясняването" има и друг смисъл и не толкова на някой друг, колкото на себе си. "Най-добрият начин да научиш нещо е като го преподаваш" казва нещо подобно (осъзнатото/наученото се задълбочава).

Споделям оценките за образа на Фериде в 5-ти еп., но не и за лоша игра на Деврим. Не си е предписала тя пороя сълзи и неадекватното поведение спрямо Хасибе, Фърат и особено Керем. Не се връзва много с характера, който показаха преди това. А в подобни плачещи изпълнения, едва ли не половин серия, и далеч по-известни актриси не изглеждат по-добре.
Дотук далеч по-добре е направен, в смисъл написан, носещият образ, този на Азиз.

Фили Hug , ти явно имаш страшен усет към детайлите, шашна ме с това за ръцете на Салих! Но истината е, че тук детайлите са много много важни, така че - давай, развихри я тази телепатия и да ги разгадаваме всички един по един!

Тинче, здравей и от мен bouquet ! Малко позакъснях, но и аз се включвам!

Боби Hug - израза "гледаше като халосан" направо ме разби JoyJoyJoy! Много се смях, но вече реших да го добавя трайно в тълковния ми речник за "Вуслат", защото тука много често ще ми трябва!

# 29
  • Мнения: 10 486
Здравейте, момичета Hug Hug Hug

Поли Hug

Общи условия

Активация на акаунт