Кауфланд - тема 34

  • 65 768
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Ще пропусна тази седмица, нищо не ми хареса.

# 61
  • Мнения: 7 279
Брадли,спец.предложения за маг.в ОК ако нямаш листовка
Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 1 953
denyil, какви са параметрите на пасатора 3в1?

# 63
  • Мнения: 7 279
Скрит текст:
"2 скорости на работа,ножове от неръждаема стомана,мощност 500 W,3год.гаранция".

# 64
  • Мнения: 19 007
Нямаме пак, благодаря

# 65
  • shumen
  • Мнения: 18 008
При нас тази седмица има доста неща на разпродажба и си харесах някой.

# 66
  • Мнения: 19 482
Дано да четат тук от Кауфланд, вчера се изнервих яко. Мисия невъзможна е да си откриеш кодовете за повечето плодове и зеленчуци, някои зел. са при плодовете и обратно, за едни круши пет пъти проверявах, излизат други два сорта, които са на двойна цена естествено.....Опашки, щото повечето хора и те като мен се чудят и бавят.  На щанда с таблетките за съдомиялна упорит и натрапчив мирис на котешка пикня, пред щанда за месото смърди на развалено месо - въобще се зачудих къде съм попаднала. А влязох за да си взема от праховете на Персил на промоция - доволна съм разбира се, обаче докато не ми свършат, а взех за 120 пранета, няма да се вясна пак там.
За магазина в Студ.град става въпрос.

# 67
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Дано да четат тук от Кауфланд, вчера се изнервих яко. Мисия невъзможна е да си откриеш кодовете за повечето плодове и зеленчуци, някои зел. са при плодовете и обратно, за едни круши пет пъти проверявах, излизат други два сорта, които са на двойна цена естествено.....Опашки, щото повечето хора и те като мен се чудят и бавят.  На щанда с таблетките за съдомиялна упорит и натрапчив мирис на котешка пикня, пред щанда за месото смърди на развалено месо - въобще се зачудих къде съм попаднала. А влязох за да си взема от праховете на Персил на промоция - доволна съм разбира се, обаче докато не ми свършат, а взех за 120 пранета, няма да се вясна пак там.
За магазина в Студ.град става въпрос.
кауфландците четат и тук, разбира се. но не биха се юрнали да си оправят проблемите само заради прочетеното тук. в магазина има Книга за похвали и оплаквания. там се оплачи. проверяващите ги ще я прочетат.

# 68
  • Мнения: 19 482
То си е за тяхна сметка. Ако искат - конкуренцията е в близост. Както вече писах, няма скоро да се вясна там, а веднъж на касата изразих недоволство като ме попитаха всичко ли е наред с пазарузането, останах половин час да се обяснявам, ясно е че и системата за оплаквания и контрол е недомислена.

# 69
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
Вчера търсих соева кайма безуспешно. Някакви идеи къде може да стои. От персонала не можаха да ме упътят.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Вчера търсих соева кайма безуспешно. Някакви идеи къде може да стои. От персонала не можаха да ме упътят.
По едно време съм я мяркала около овесените ядки, но отдавна не съм се заглеждала.

# 71
  • Мнения: 35 110
Аз вчера писах оплакване в сайта , защото много се ядосах как ми бяха блокирали колата с колички вчера. Не знам дали ще има ефект, но бях много афектирана.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 192
E Kaufland какво са виновни, като материалът е такъв. Видя ли се, че ви блокирват и пак са го направили. Важното е че са накупили пилешко на 2.50 и са прецакали някой, денят е успешен

# 73
  • Мнения: 35 110
Ами Кауфланд са виновни за това, че служителите им им се изхождат върху името с тази си постъпка. И ако никой не им каже, че това се случва, то ще продължи да се случва!

# 74
  • София
  • Мнения: 4 192
Т.е. Служителите са виновни, че Ганьо от 4 реда за колички ги реди на един и запушва колите, за да не навърти 10 метра допълнително  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт